Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh, pa ne mora da znaci da nume, mozda mahinalno podje rukom, ti nikad nisi nista pokazao na monitoru rukom? ja i rista smo jedan drugom izbusili monitore iako obojica ne pipamo (mahinalno idemo u verbalno) samo zato sto smo bili u fazonu "evo ga jeee" ili nesto slicno kad gledamo neki majndfak pa nas obuzmu primalni instinkti. druga stvar, ako gledas u nesto sto nije sahovska tabla, sasvim je logicno da pinpointujes prstom (ako nisi ti taj koji drzi misa), naravno, ne moras da pipnes, ali ako sa isprimas, ode monitor na pod:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mora da znači al kad ne ume onda jebote... još gore je to što pričaš, kad ne držiš miša a treba nešto da objasniš nekome ko ne konta u šta gleda, pa se sam svedeš na neverbalno jer ti mozak radi u standardnim kontrolama a on ne zna šta znači dvoklik, radije otmem miša i uradim sam nikakav sam pedagog :) al to je uglavnom sa sitnom decom i igricama a i tad možeš da iščivijaš neko objašnjenje, makar vikao "gore, gore, još gore, jedan dole" [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

kada se matori i ja nesto objasnjavamo i krenem da mu pokazujem na kompu neka resenja trlalala dodjem do momenta kada ja pocnem nervozno sa zilom seruljom da pipam monitor da bih mu tacno pokazao :(

zato zapravo i stoji sprej u fioci :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mozilla now owns your house [roflmao]

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...