Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko si ti retardiran. Stripovi su odlični bez obzira na to ko ih je postavio. Ja to ne gledam i sama suština topica nije "stripovi članova" nego već samo "stripovi".

Ako ti postaviš dobar strip, što bih ja tebi rekao samo zato što si ga ti postavio da je strip sranje? Ali razumem te donekle jer ti očigledno po tom principu ovde funkcionišeš.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

pa jest fial, al nije valjda ogroman, jebiga, moram da ih imam tri do sutra ujutru, pored milion drugih stvari, pa sam moro na prvu loptu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa jest fial, al nije valjda ogroman, jebiga, moram da ih imam tri do sutra ujutru, pored milion drugih stvari, pa sam moro na prvu loptu...

nisam rekao da je ogroman fail,nego da je slabiji nego prethodna dva koja su fenomenalna...to je i moralo da se dogodi, kao i sa svakom trilogijom:)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Postoje samo dva harona! :tf: Ajde stoko možeš ti to jače i dublje! Nek preveze ničea nek ga ovaj pita šta je dužan a haron će na to: ništa olololo!11

ahahahah:)

jeste, dodje isus i kaze 'daj jednu povratnu' :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...