Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja često pipam ekran na kojem je sinisterov post

Којим органом? :tf:

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

ja volim da pokazujem prstom ali nisam pipač, samo krenem prstom ka monitoru, sa planom da se zaustavim na 5 mm od monitora, al ne vredi, u međuvremenu vlasnik već skače i viče, a meni toplo oko srca :tf:

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje trpim emocionalne bolove jakog intenziteta pri pipanju monitora :(

Inace, nije bila guzva jutros...jos nisu krenuli da zatvaraju nista po gradu :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mene ne nervira toliko što će ostati otisak nego "kako to neko može da ne zna da ne treba pipati monitor?" Posle sam skapirao da to realno nema veze sa životom i sada me samo na milisekund žacne, a onda sam kul. YEEEEEAH.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pipač!

1bodysnatchers.jpg

najbolja slika ikada. jak je i film.

Cak mi je i Kole objasnjavao razne zanimljivosti vezane za pocetak filma i svestenika u decijem parku i opsirnu biografiju tog po necemu zapazenog glumca!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mene ne nervira toliko što će ostati otisak nego "kako to neko može da ne zna da ne treba pipati monitor?" Posle sam skapirao da to realno nema veze sa životom i sada me samo na milisekund žacne, a onda sam kul. YEEEEEAH.

ja sam odma 'znao' da nema veze sa zivotom i onda sam se uvek cudio na skakanja ljudi kad im pipaju monitor (mada nikad to nisam radio jer uvek pokazujem verbalno) i na kraju sam se od toliko rasirenog skakanja istripovo i sad mislim da ce monitor da umre ako ga pipnes ili tako nesto :(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ajde estetika i otisci na stranu, al nije li vam bedak kad odrastao čovek, sa završenom kojom god školom > srednje ne ume da verbalizuje to što hoće da pokaže na ekranu a da pri tome ne gleda u isečak fraktala nego u numerisanu tabelu, skup objekata sa nazivima, šta god?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...