Jump to content

Kupujemo SVE dobre account-ove! Najbolje placamo u regionu!


Bestwowaccounts.com

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Samo da potvrdim korektnu saradnju sa duletom i njegovom bracom. Account sam prodao za 700e a pare sam dobio posle poslate sve dokumentacije u roku od 3 sata. Planiram da nastavim sa saradnjom i preporucujem svima da prodaju preko njih

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav svima!

  • HITNO trazimo sve level 90 account-ove sa “up to date” gear-om/opremom, naravno dolaze u obzir i slabiji i jaci account-ovi, zamolio bih sve ljude koji imaju level 90 karaktere i koji su zaintresovani da ih prodaju da nam se jave sto pre dok je potraznja aktuelna!

  • Trazi se dobar PvE igrac za Warlock-a koji smatra da ima adekvatno iskustvo da igra sa dobrim guild-ama.

  • Takodje se trazi dobar PvE igrac za elemental Shaman-a koji smatra da ima adekvatno iskustvo da igra sa prosecnim guild-ama.

  • Zaintresovani smo i za SVE ostale igrace koji smatraju da imaju iskustva u raid-u, isto tako trazimo iskusne PvP igrace!

(Sto se tice PvE igraca potrebno je da igrac ima vremena da igra samo raid 5 dana nedeljno za dogovoreni mesecni iznos).

Za detalje ove usluge nas kontaktirajte preko sledece email adrese: prodaja@bestwowaccounts.com

Link to comment
Share on other sites

Cao, Inbox ti je pun izgleda. Elem --

Necu da duzim previse. Imam drugara koji hoce da proda svoj multi glad nalog (100% PvP), ima tu svega i svacega.

Dve bitne stvari bih naveo doduse:

1) Lik je Englez, ne znam predstavlja li to ikakav problem sto se tice placanja ili slicno?

2) Ne poseduje MoP (verujem da se za nedostatak istog moze korigovati cena?)

Javi mi jesi li zainteresovan ili ne, cisto da mu javim kakva je situacija. Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zamolili bi sve "nestrpljive" da ne preteruju sa izjavama jer nazalost necete nista postici sa tim, max sto ljudi cekaju u proseku je do 2 dana iako se 99% svima odgovori u roku 24h, izuzev ukoliko sam (cesto i nadlezni i ja) na putu.

@gangul - pisao si nam pre 2 dana (sad vec 3 posto je prosla ponoc ako zelis tacnije...Cetvrtak, 20 decembar 2012 u 01.30h) pa svako moze da primeti da ti matematika nije jaca strana nazalost...

@Milan91 - ne znamo ko si, zamolio bih te da nam posaljes PM i pojasnis situaciju, ako si nam se uopste i obracao (u tom slucaju bi te imali u bazi podataka ali nwm).

Takodje bih zamolio da obratite paznju na kontakt informacije date na pocetku ovog post-a, ako se obracate na Skype adresu "Bestwowaccounts.com" niko vam nece odgovoriti posto to nije sektor za nabavku i selekciju account-ova, pravilna Skype adresa je Bestwowaccounts.RS! Takodje imate i broj telefona na koji mozete da se javite bilo kad u toku dana, ili ukoliko vam nije odgovoreno preko Skype-a, MSN-a ili mail-a u roku od 24h.

Pozz svima,

Bestwowaccounts

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...