Jump to content

Kupujemo SVE dobre account-ove! Najbolje placamo u regionu!


Bestwowaccounts.com

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Evo malo i mojih utisaka...momci su profesionalni,korektni,prijatni u komunikaciji,bla bla bla...sa te strane,svaka cast skidam kapu,nikakve zamerke nemam.Jedino sto je meni zasmetalo i zbog cega sam prvi acc prodao preko njih ali ne i drugi je sto se po mom skromnom misljenju...opet kazem,to je samo moje misljenje,PREVISE ugradjuju i to je to...ja ne znam da li se iko na svetu bavi posredovanjem bilo cega a da mu je zarada od 80 pa do 100+%,sto je mnogo,mnogo je...mislim,nije da je ovo registrovana firma/agencija whatever,pa da placa mesecne doprinose,porez drzavi i ostala sranja pa da ima ne znam kakve troskove,a kad dodje do toga da se godite u 50e gore/dole,sto iz mog,sto iz iskustva jos par ljudi koje znam da su prodali preko njih,tih 50e gore,pod raznoraznim pricama dobiti necete...btw,pricam o acc-ovima vrednosti od 300-500e,ne znam kako je za ostale,ali pretpostavljam da je sablon isti.Toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozz ,

Verovatno vam je poznato da placamo najvise cene za wow account-ove na trzistu tj. u citavoj Evropi iz istog razloga i imamo najbolje accountove u ponudi, vecinom jesu strani accountovi ciji su vlasnici prezadovoljni cenama koje placamo jer su svesni sadasnjih cena na trzistu, sto tice cena account-ova to mozete vrlo lako proveriti pomocu google-a gledajuci prvenstveno forume i kako se krecu cene istih na trzistu.

Pod jedan- "Shkabmonster" tj Bosko Pavicevic iz Crne Gore, lik koji je skemovao mene i Nebru dok smo jos saradjivali davne 2009-2010 sto Nebra moze da potvrdi , tako sto je po drugi put povratio account koji nam je prethodno bio prodao a vidim da isti i dalje prodaje po Ruru,takodje se vrlo lako moze uociti preko post-ova da prodaje istog druida u nekoliko navrata vec 2 godine pa vi sami zakljucite .

Pod dva- "Shkabmonster" govori o 2009-oj kada su cene account-ova bile mnogo vece nego sto je to sada na trzistu , takodje to svako moze da potvrdi ko je pratio cene istih na trzistu u poslednje 2-3 godine.

Naravno da svako ima pravo na svoje misljenje i sto se tice cena i slicno ali bih vas zamolio da svoja misljenja bazirate na cinjenicama tako sto ce te prethodno proveriti cene accountova na trzistu uz pomoc google-a pre nego sto dodjete do pogresnog zakljucka koji je baziran na "rekla-kazala" .

Ovaj thread NIJE namenjem za rasprave i svi naknadni postovi koji su off-topic ce biti izbrisani od strane administratora.

Hvala na razumevanju,

Bestwowaccounts.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preko frenda iz Beograda sam doznao za bestwowaccounts.com koje sam istovremeno kontaktirao i dogovorio prodaju. Par tjedana posle nakon naseg dogovora momci su uspeli da realizuju prodaju mog huntera i u rekordnom roku me isplatili gde smo bili zadovoljni obostrano. Novac mi je stigao za 30 minuta od posiljke podataka. Nakon svega napisanog što za reći nego da su momci korektni, ambicijozni, profesionalni i tačni. Prema tome ja dajem čvrste preporuke za ove momke. Pozdrav Duletu i Srdjanu iz Mostara, Bosna i Hercegovina.

Sve najbolje, Tomislav Nebojša Tokić

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...