Jump to content

CSPromod 1.05 to come in January


Recommended Posts

Proto, a jel pirat sors instaliram u steamapps folder, pa u njega cspromod, ili moze sors bilo gde, a csp obavezno u sors folder? :D

Isprobao sam vise varijanti, ali nikako nece da mi se pojavi taj csp na steamu, dok sors radi regularno.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proto, a jel pirat sors instaliram u steamapps folder, pa u njega cspromod, ili moze sors bilo gde, a csp obavezno u sors folder? :D

Isprobao sam vise varijanti, ali nikako nece da mi se pojavi taj csp na steamu, dok sors radi regularno.

This.

S tim sto u target sorsa ukucas -game cspromod.

Eh sad. Chini se da je ova 1.05 verzija instalirana za aktuelnu verziju sorsa, i da nece da radi na istoj verziji kao i 1.04. Nisam jos siguran u ovo, videcu jos.

Sa legit sorsom radi sigurno.

Unka dam ti linkove cim vidim na kom sorsu radi. Ako uopste ima pirat toga ...

Link to comment
Share on other sites

U sviđa mi se mod skroz. Ubacio je zanimljiva sitna podešavanja, a nadam se da će ih biti još. Fizika je koliko toliko bliza 1.6, nije ista što je pozitivna stvar. Ista igra nam ne treba.

Za sada, da ispeglaju bagove, ubave ostale mape i još noviteta što se tiče podešavanja i voila.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pucanje moraju da isprave, da bude slicnije 1.6.

radar je predobar, kao i ta gomila sitnica koje su ubacili.

ne znam dal je samo do mene, ali bombe mi nekako seckaju u vazduhu. i hitboxovi su mi cudni, za ostalo nemam preterane zamerke

edit: TRAIN je predobar :D bukvalno uzivanje igrati

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

a sta kurac? skinuo sam i instalirao pro mdoe,na originalan tj steam source..i kad udjem mogu da kreiram lan sve normalno,a kada ocu na netu na serverima kaze mi da se logujem o5 na steam,jer je moj steam account u upotrebi na nekom drugom kompu.,.zna neko u cemu je problem? ...niko ne koristi moj steam,jer bi se isti problem desio i na cs 1.6 :(

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

@elle

Da, radar je vrh. Takođe me je oduševilo quick weapon switch u kvejk stilu, carski. Bilo isto super da ubace staru komandu da sakriješ oruže, ali su izgleda protiv toga. Jel znaš za šta su ove dve komande, nisam izvalio

-Green kill confirm death notice

-CS1.6 effect color type

I naravno, podešavanja za nišan su ono što je trebalo ODAVNO ubaciti.

Što se tiče pucanja, ostavio bih ga, dok se ne postave serveri i onda testira. Ne bih pravio repliku CS-a sa boljom grafikom, i unapređenim interfejsom, već sličnu, unapređenu takmičarsku igru.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pucanje nije kao u 1.6, kretanje je blizu i ne dozvoljava tripove kao što je silent run, a i potreban je veći skill za bunny hopping na duže staze :)

Hitboxove trebaju da srede pod hitno, a kod pucanja najviše rafal, nekako suviše plastično izgleda kada se prepucavaš sa protivnikom, nema tu oštrinu koju takmičarski naslov mora posedovati.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pucanje nije kao u 1.6, kretanje je blizu i ne dozvoljava tripove kao što je silent run, a i potreban je veći skill za bunny hopping na duže staze :)

Hitboxove trebaju da srede pod hitno, a kod pucanja najviše rafal, nekako suviše plastično izgleda kada se prepucavaš sa protivnikom, nema tu oštrinu koju takmičarski naslov mora posedovati.

modeli puski (al nisu ni ovi toliko strasni) + zvuk + recoil = csp win!

kretanje je dobro + gomila ovih dodataka i podesavanja. Zanimljivo deluje.

e da ,radar je do jaja :-)

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Zvukovi su prava katastrofa, kod pušaka rafal je da umreš od smeha, a kod kretanja igrača ponekad je teško odrediti njegovu preciznu lokaciju ako ga ne vidiš, a i kada sam trčiš možeš se istripovati da ti je neko iza leđa : )))

Pored toga, veliki je problem registrovanje pogodaka na modelu, pa u razmeni rafala izgleda kao da se dva zida prepucavaju, mnogo plastično to sve izgleda za sada. Ovo je isto problem do zvuka, mada bi mogla i neka sitna animacija da se ubaci.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...