Jump to content

CSPromod 1.05 to come in January


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma brate, sve su to nagadjanja.. Mislim da je prerano govoriti da ce prevazici 1.6, da ce se masa popaliti bla bla. More igrica je napravljeno za ovih 10 godina od kako je Counter - Strike-a uopste, pucackog, takmicarskog karaktera, pa se opet nije masa ljudi prebacivala i prestajala da igra CS.. Ne, nisam igrao taj csp, pogledao sam neke klipove na yt, i verujem da nisam dovoljno kompetentan da pricam o tome kakva je sama igrica, ali mogu da vidim da jeste drugacija od 1.6. Probao sam da igram 1.6 sa nekim drugim skinovima i gubio sam se najstrasnije, popi*deo od skina i ubrzo obrisao isti. Sustina price je da "nije to-to", i prelaskom sa 1.6 na csp znacilo bi i prelazenje na drugu igricu, i verujem da vecini ljudi to nece zvucati kao dobra ideja. To je neko moje misljenje. :)

Upakovao si ga [8D] .

Jebeno je menjati ono sto ljudi vole ;)

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

kada izadje csp igrace ga dosta ljudi, bar ce ga isprobati,sto sorsashi sto 1.6ovci. a da li ce se preci na njega to ce zavisiti od organizatora turnira i online liga. csp ce biti korak napred sto se cs-a tice ,bar graficki (in-game + UI)... navikli su se ljudi i sa 1.5 na 1.6 iako su promenili recoil i gui,texture manje vise xD... a ima csp i svetlih tacaka kao npr money i hp pored vaseg skora,sto ce olaksati timsku igru.mada mi nije jasno koji ce kurac one greske (errors) xD realno treba cs-u neki update. kakav je da je samo da bude sto pre gotov da bi se mogle shtimati finese xD sto se mene tice mogu ja igrati i 1.6 i sors i csp, samo sto ne znam zivu dushu koja igra ova zadnja dva xD

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam na par punih servera i svidelo mi se... 1.6 ne bi menjao nikada za sors ali ovo je drugacije... kretanje pucanje isto je kao na 1.6 samo je grafika drugacija, a koliko sam svatio uradili su i modele koji ce biti slicni 1.6 (samo modernije). Sacekacu 31 pa videti na sta ce liciti :D

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imas sors ?

U sustini instaliras u sors folder.

Sto sam ja uradio pa sam dobio ovo :

unable to load surface prop file 'scripts/surfaceproperties.txt' (referenced by manifest file 'scripts/surfaceproperties_manifest.txt'

Tako da ako neko slucajno naidje na reshenje, nek postuje ovde. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...