Jump to content

LAN TURNIR LAZAREVAC


m3hanizam

Recommended Posts

Vjerovatno ce da bude i Movie, tako da bi bilo pozeljno da igraci koji zele da vide svoje fragove na istom. Posalju vrijeme i ime demoa na unique@gamedamage.rs

(Demoi ce biti pregledani sa COL playerom, ali ako propustimo neke cisto reda radi - posaljite informacije) :)

daj demo da vidim ejseve :)

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

POSTAO SI BEZOBRAZAN, NEMAM RECI, DA NISAM SVE JURCAO NA SVE STRANE I DA NISAM REGULISAO CEO TURNIR I DA STE BILI RANIJA GRUPA (DA ME NIJE UHVATIO UMOR) BILI BI DISKVALIFIKOVANI AUTOMATSKI ZBOG OMETANJA PROTIVNICKE EKIPE, I PRICANJA POSLE PADA FTB-A ... JOS JEDNOM BIO NAM JE PRVI TURNIR... SLEDECI CE BITI KROZ MESEC-DVA.. BICE 20 KOMPOVA, BICE 32 EKIPE, BICE PODELJENO SVE BICE MONITRAN HLTV ONLINE( NISMO IMALI DOZVOLU PROVAJDERA) BICE SERVERI 1000 FPS EPSv2.. IMACEMO PROSTORIJU ZA GLEDAOCE ... STEKLI SMO ISKUSTVO VELIKO... HVALA NA PODRSCI SVIMA..

VECINA EKIPA JE POHVALILO TURNIR... BILO JE DOSTA IGRACA KOJI SU IGRALI WCG.. ZADOVOLJNI SU BILI RADOM KOMPJUTERA I DIGNUTIM SERVEROM(ZA SERVER ZADUZEN BIO STEVISS www.gamedamage.rs i www.gather-network.eu lider kanala cs.gather.rs) TAJMING JESTE KASNIO ALI SVI IGRACI KOJI IGRAJU TURNIRE ZNAJU DA TO NE MOZE U MINUT DA SE ISPLANIRA.. VIDIMO SE OPET USKORO.. GL SVIM EKIPAMA KOJE SU PRISUSTVOVALE TURNIRU :)

opushteno brate, ja ne znam za 1 turnir a da nije kasnio bar 1-2sata? samo da sredite preko linuxa , sve do jaja, interp bla bla i ono sto smo pricali... opusteno cucemo se, uzmi od nekoga moj stim ili fb, pa cemo da popricamo sve. n1 gl

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam svi demoi bi trebali da su okey. Snimanje se pocinjalo josh na warmup... (barem kada sam ih ja startovao)

Sto se tice demoa, ne morate ih pojedinacno skidati, skinite jedan i izbrisite dio linka gdje stoji njegovo ime, dodajte backup.zip i to su vam svi demoi u jednom zipu.

EDIT: Demoe smo prebacili na RapidShare iz prostog razloga sto smo izgubili 6 giga protoka u par dana, mozete demoe naci na ovoj Link Listi :

 http://rapidshare.com/users/BQVOBI/0

GL & HF

Edited by steviss

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...