Jump to content

LAN TURNIR LAZAREVAC


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lwc je u finalu to znam sad sam se cuo sa rokijem... nuke ja mislim da su uzeli 16-8 i train 25-22 a inf uzeli playnation 16-10 dal tako nesto od prlike sam rekao rezultate nemoj da se ljutite ako sam pogresio :DDDDD

slicne sam informacije i ja dobio :)))

AJMO LWC!!!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim ucesnicima turnira , bilo je lepo pucati se sa vama :D

likewecare nas je dobio 2 1 u mapama sa obzirom da smo mi teli da predamo odma mec jer su dva nasa igraca imali poslednji autobus u 8 odigrali smo nuke bez veze i onda su nam javili da ima i voz posle i ostali smo, pobedili inferno i stvarno cestitam lwc u na trainu bila je velika borba , msm da je bilo 3-4 produzetka posle 15 15, iako smo vodili 7 rundi oni su stigli i u produzetcima zasluzeno pobedili....

:)

Link to comment
Share on other sites

Kakvi fini momci ovi Playnation

ma i to sto kazes yorda sta bre fini, sve najgore lwc u bre mi smo trebali u finale stigli nas smradovi....

ahahhaha salim se naravno odlican mec bio iako nam je jedan igrac plakao jer je jos dete i najebace kod caleta pa je bilo malo nervoze i svadje al na kraju sve okej...

kassadov mix osvojio?

svaka cast sve najbolje i jos samo da se zahvalim na podrsci ercegu , kassadu , confy u i ostalima .... znacila nam je :)))

Link to comment
Share on other sites

1/4 Finala Kassad Mix 2 : 0 MNSG

1/4 Finala Like We Care 2 : 0 Soulwax

1/4 Finala Playnation 2 : 0 Coveant

1/4 Finala Imbaz 2 : 0 Overburn

1/2 Finale Kassad Mix 2 : 1 Imbaz

1/2 Finale Like We Care 2: 1 Playnation

Grand Finale Kassad Mix 2 : 0 Like We Care

GG svima, mogli smo da dobijemo mi Kassad Mix ali nas je umor pobedio u trecoj mapi [:o)]

Edited by SharkyOFF
Link to comment
Share on other sites

REZULTATI:

1/4 FINALA:

1. PLAYNATION vs COVEANT - de_train 16:11; de_dust2 16:11 - PLAYNATION

2. LIKEWECARE vs SOULWAX - de_train 16:9; de_nuke 16:6 - LIKEWECARE

3. OVERBURN vs IMBAZ - de_train 3:16; de_inferno 5:16 - IMBAZ

4. KASSAD MIX vs MNSG - de_train 16:4; de_inferno 16:13 - KASSAD MIX

1/2 FINALE:

1. LIKEWECARE vs PLAYNATION - de_nuke 16:6; de_inferno 6:16; de_train 22:20 - LIKEWECARE

2. KASSAD MIX vs IMBAZ - de_nuke 16:10; de_inferno 14:16; de_train 16:2 - KASSAD MIX

FINALE:

KASSAD MIX vs LIKEWECARE - de_tuscan 16:5; de_inferno 16:10 - OSVOJIO KASSAD MIX

HVALA SVIM EKIPAMA STO SU ISPOSTOVALE I DOSLE, jedino ekipa AUTORITHY se nije pojavila.

p.s. DEMOI CE SUTRA BITI UPLOAD, ne mogu sad odo spavam nema me odjava. log off.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...