Jump to content

LAN TURNIR LAZAREVAC


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skorove i rezultate mozete pratiti na http://lazarevac.gamedamage.rs, updejtovani su sto je cesce moguce. Sto se tice hltv-a, portovi su oslobodjeni, ali provajder nam ne pusta prilaz iz direkcije korisnik - modem. pustali smo portove, redirektovali, cak smo uradili i dmz ali nista nije pomoglo. jebiga stv. nije do nas. ali steta net je 4/4 to je oko 256 gledalaca max. u svakom slucaju gl & hf

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem, ali nema veze :) Pre jedno mesec i po dana sam mislio da je potreban staticki ip za HLTV, ali nije, moze i sa dinamickim... Sve u svemu, Srbija godinama unazad failuje sa HLTV :) GL iMBAZ

p.s. Legendarno :"Satnice su odokativno odredjene" :DDDDDDDDDDDDDDDD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dizao sa svog racunara kuci dedicated server i na huawei ruteru forwardovao portove i uvodio HLTV . Provajder vam nije potreban ako znate username i pass za ruter , odnosno modem . Cak iako je dinamicki IP moze da se pozove HLTV . Ako imate problema sa forwardovanjem portova , prebacite na pure bridge , podignite firewall i to je to . Sve pod uslovom da mozete da otkljucate ruter .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Ja sam dizao sa svog racunara kuci dedicated server i na huawei ruteru forwardovao portove i uvodio HLTV . Provajder vam nije potreban ako znate username i pass za ruter , odnosno modem . Cak iako je dinamicki IP moze da se pozove HLTV . Ako imate problema sa forwardovanjem portova , prebacite na pure bridge , podignite firewall i to je to . Sve pod uslovom da mozete da otkljucate ruter .

Dzabe pricanje,kad onako nece staviti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...