Jump to content

LAN TURNIR LAZAREVAC


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hadzi za to SINE teshko mogu 4 puta da te napravim za veche,i to da ne gledam u plafon i bio bi lepshi i mnogo zgodniji veruj mi :). jedno pitanje samo , Jel stvarno tamo ima rakija obezbedjena da se mi ne cimamo odavde da nosimo,chisto zbog milicije.

HAHAHAHHA kakav si ti car :D

Link to comment
Share on other sites

Ovako pozdrav od ekipe DESTINY,za rakiju mi obezbedjujemo :D mi se vise spremamo za srpsku i za dalja opijanja, nego za turnir :D pa kako bude,uglavnom sprdnja prvi turnir igraoni,pa da se zalije :) budite spremni :D

samo se vi zezajte ali kassad mix uzima pare :) ... lepo im :)

srecno svima na turniru. Coveant kaman :)

Link to comment
Share on other sites

Hadzi za to SINE teshko mogu 4 puta da te napravim za veche,i to da ne gledam u plafon i bio bi lepshi i mnogo zgodniji veruj mi :). jedno pitanje samo , Jel stvarno tamo ima rakija obezbedjena da se mi ne cimamo odavde da nosimo,chisto zbog milicije.

brate ponesi rakiju , nemoj da zaebavas! a vi organizatori, kad dodjem cirkamo , pa kad prodjem grupu onda brate idemo da se josh vishe sabijemo. (jbg riba ofo ono, depresija i tako to). shijem od nove alkohol+ , ako ne bude bilo alkohola ja vas u real lajfu pokoljem! :D ae sad srecno svima, i tako to i gotovo.

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

na zahtev nekih igraca da se namesta...grupe ce sutra biti objavljene u toku dana...

imali smo vise od 10 zahteva za menjanje grupa i satnica, kad smo promenili igracima nekim je smetalo,jer se navodno namesta...

Sutra cemo odluciti sta cemo...

Edited by dZiGGy
Link to comment
Share on other sites

ne razumem sto me zajebavate?

znaci fino bilo izvlacenje dobijem 3u grupu koja bas odgovara je se uksrta drugacije a sada me prebacite u drugu i jos mi izmenite protivnike, ne plasimo se nikoga ali ako nekom ne odgovaraju satnice nek se pomere njihovi mecevi sto ste morali edit sve grupe?

zarad viseg cilja :tf:

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...