Jump to content

LAN TURNIR LAZAREVAC


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam ja nista ni pisao na FB ni ovde da znate ;)

samo dajem informacije,da se skupe dobre ekipe da pikamo malo na pocetku godine ;)

poznajem gazdu igraone, stalno sam dole, pa me pitao za misljenja itd...

na fbu je stavljeno jer pocinje 15og,i tada se igra,a 16og uvece ce biti kraj...

na leto kad ubaci jos 40 kompova bice jaci turniri itd,da ne mracim... dakle ni ovo m3hanizam nije moj nick niti bilo sta, dao mi neki lik da napisem na ruru nesto, moj acc baguje ;)

1970

Link to comment
Share on other sites

devla ti je rekao realno.

Prvo povecaj ufur, i povecaj nagrade i nek gazda uzme manji procenat od nagrada.

Daj ziro racun i ostale stvari i da ekipe prijave ranije da ne bude situacija da dodje 5 ekipa na turnr posto su uplate na ruke.

Edituj redovno ekipe koje uplate i koje su se prijavile na ruru.

I da, 1.75 je jer je 1.75 jedan ceo i 3 cetvrtine i onda je to 1.45 :)

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam kuca se 1.75 , da bi ako se plenta c4 na 1min 44 mogao i da explodira ... moguce da gresim ...

WTF DUDE ? ne pricaj gluposti.

1.75 to mu dodje 1 celo aka minut i 3/4(za one koje je ovo vec visha matematika 3/4=0.75) istog a kako je minut = 60 sekundi onda kad 60*3/4 = 45 stoga mp_roundtime 1.75 mu dodje runda od 1:45

a sto se tiche bombe timer runde se gasi kad se postavi bomba ... a ako imash praistorijski patch na kompu i hostujes igru onda ti timer nestane kad se plentuje ali runda i dalje tece stoga ako plentujes od 0-34 sekunde do kraja bude ct win...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Kad stavis 1.75 onda runda traje minut i 75 sekundi.lol-face.jpg

hahahaha prooootoooo, ne hejtuj drugare, nisu oni krivi ;) !!!!!1 hahahahah :DDDDDDDD oli idemo? :D

WTF DUDE ? ne pricaj gluposti.1.75 to mu dodje 1 celo aka minut i 3/4(za one koje je ovo vec visha matematika 3/4=0.75) istog a kako je minut = 60 sekundi onda kad 60*3/4 = 45 stoga mp_roundtime 1.75 mu dodje runda od 1:45 a sto se tiche bombe timer runde se gasi kad se postavi bomba ... a ako imash praistorijski patch na kompu i hostujes igru onda ti timer nestane kad se plentuje ali runda i dalje tece stoga ako plentujes od 0-34 sekunde do kraja bude ct win...

a ali ako runda traje 1.75sec i ti postavis na 1.34 ima jos 36 sec da boNba pukne? Right? :tf: Edited by dullence.b2e

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

slike cete dobiti danas u toku dana... nagrade zavisno od broja ekipa,od prilike oko 10 000 - 15 000 din...

od ekipa osim ovih sa klan rur-a hysteria(expirience),ovih par sa rura, jos neke ekipe iz Bg-a,SUM dolazi ali mozda sa miksom, sad me cimala jos jedna ekipa da se raspita(zab ime) -.-',playnation, d1ablo sa ovima iz sfa ili miksom, overburN, itd... par lokalnih ekipa,valjevskih... itd... nemam tacan spisak, sutra cu pogledati :)

1970

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...