Jump to content

Path of Exile - oldschool diabolika igra ?


G!!!

Recommended Posts

ne znam za Grim Dawn jer nisam probao, ali meni je PoE bas zabavan. kada sam pisao prethodni post, cepao sam heavy strike/multistrike kombo, sada sam dual strike/multistrike/melee splash/life gain on hit, sa herald of ash i arctic armorom. lvl 50 sam, attack speed nije preterano visok kao sto ce biti kada nagruvam sve passive skillove koje sam zacrtao, ali meljem sve sto dotaknem. targetujem samo jace mobove, ovi ostali padaju od splasha, a zbog life leecha retko padam ispod 30%. trebalo bi da apgrejdujem opremu jer istu koristim vec bar 20 levela, sto je bas mnogo, pa kapiram da ce tad marauder jos vise da kida.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja sam igrao Maraudera do lvl 58, stigao do cruel A4, pa onda odlucio da probam Blade Vortex Sciona. sad samo njega igram, lvl 71 sam i stigoh do Merciless A4. i dalje koristim Tabula Rasa za chest jer nista bolje nisam nasao, BV tooltip dmg mi je oko 6.5k (imam oba Divinariusa). 3.4k hp, 1.3k mana (spusti se na ~500 kad aktiviram Herald of Ash i Warlord's Mark auru), 35% spell crit, resistance za fire/lightning mi je 45%, cold 70%. clear speed jako dobar, Vaal Pact-om se life leech odmah dobija, pa dignem HP jako brzo dok god je neko pored mene. probao sam dve-tri mape i ide lagano, ali to je tek tier 1. za sad mi je bas zanimljivo, videcemo kad ce da dosadi =)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cele Perandus lige i evo skoro mesec dana ove, nisam video exalted orb. nisam hardcore igrac, ali igrao sam relativno solidno i nikako da padne ex, niti da skupim ostalih orbova da bih imao 1ex. pre 15ak minuta chance-ujem Sorcerer's Boots i dobijem Skyforth koje sam prodao za 30ex petneastak minuta kasnije \o/ 

inace, to mi je mozda petnaesti-dvadeseti par koji sam chance-ovao, usralo me debelo. sad merkam 2x Void Battery za Blade Vortex, da malo dignem defense (vec relativno lagano radim tier 10 mape) i da vidim sta i kako dalje. 

o/

Link to comment
Share on other sites

I ja sam poce opet.Sad igram EQ Duelista,bije ko nenormalan.Sa smece opremom gura 70k dps,kad se sve isprocuje.Mogu misliti sta radi kad imas dobru opremu.Jebu me pare,nista da ispadne.Moracu da kupim onaj stash da bih prodavao stvari preko poetrade.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto, ali sam pre neki dan odradio jedan fini giveaway i dao raznim ljudima sve iteme koje sam skupio u ovoj ligi (oko ~32ex, otprilike). u odnosu na druge stvari sam previse vremena trosio na PoE, pa mi se taj Skyforth RNG ukenjao u zivot i promenio percepciju o svemu. mozda probam opet u nekom trenutku kada bas ne budem znao sta cu sa sobom, ali za sad mi treba mala pauza =)

btw, taj premium stash je najbolja investicija ikada (a kasnije rekao bih i currency tab). sa Procurementom ces da se smaras dok ne udjes u fazon, a za $5 mozes da uzmes jedan premium stash tab i jos jedan obican, da se nadje. pre premium stash taba nisam uopste hteo da se mlatim sa Procurementom, ali sam shvatio koliko trejdovanja "propustam" tek kada sam uzeo premium tab i koliko pomaze da se napreduje u odnosu na samo self-found opremu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

https://www.youtube.com/watch?v=I6lvTfor3qg

Kad numem da postavim yt video(na 15:54 cyka Kuduku Ruja je pobedio).Elem,ako jos uvek ima neko ko igra,nova liga je bas dobra.Uspeli su opet da brainless grind ucine interesantnim.Sad je tu atlas sa preko 100 mapa.Na dosta mapa bosovi su prilican izazov.Nije vise kao pre sto je bilo,par bossova po tieru koji su zeznuti.Faceroll je solidno sredjen,sad build mora malo vise da se planira.Mape su prilicno zeznute na startu,kad nemas para za neki ok gear.Pravo je dobra ova liga.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jel moze neko da mi objasni igricu igram vec 80 sati pratim build za rangera i mene sve zivo one tap na 50+ levelu presao sam one sve mape 2x sad prelazim 3x i bukvalno onaj prvi mini boss me izotvara iz 2 attacka sve sam po buildu radio trejdovao se za dobre iteme itd al i dalje ne kapiram [KAKO DA SVE UBIJAM KAO OVI GOVNARI NA TWITCHU POCISTE CELU MAPU ZA 1 MINUT]

Edited by Specter7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prota_ said:

pa onda nemas okej ajteme

mislim ja ovu igricu nisam upalio u zivotu ali stvari tu nisu nesto mnogo komplikovane

farmuj lakse nivoe dok ti ne padne bolja oprema i budzi se

also probaj da promenis i build magija

ili samo igraj kanter

imam odlican bow sa odlicnim spelovima dilam 15k dps  samo je problem sto vrlo lako umirem fazon je sto na vecim levelima dropaju dobri itemi ja imam sve legendary iteme u skill tree sam isao na to da mogu da zivim al izgleda da nesto pravi problem 

Link to comment
Share on other sites

Moras preko POE sajta,ali nebitno.Tornado bije ko lud.Ne mogu napamet da pricam,ali koji defanzivni setup guras,kakav si sa hp-om?Moras napraviti balans izmedju izmedju dpsa i defensa.Ko ranger moras da izbegavas sranja,da poturis neki totem da tankuje ako treba...

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, daniiL said:

Moras preko POE sajta,ali nebitno.Tornado bije ko lud.Ne mogu napamet da pricam,ali koji defanzivni setup guras,kakav si sa hp-om?Moras napraviti balans izmedju izmedju dpsa i defensa.Ko ranger moras da izbegavas sranja,da poturis neki totem da tankuje ako treba...

Posalao sam ti na pm profil in game msm da je to to uglavnom nemam problema sa ubijanjem itd jedino to kad me dovate gg :D imam oko 1500 hp pretpostavljam da je to malo 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...