Jump to content

Path of Exile - oldschool diabolika igra ?


G!!!

Recommended Posts

fala puno , treba mi za burazera :)

Navukao sam se , Igra je super , preporuka svima koji su voleli diablo2 cekaju na d3 i torchlight.

Igra ima dosta toga jedinstvenog da ponudi a f2p je tako da vredi probati :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

probao ovaj free weekend, ništa spec, ne sviđa mi se, ne znam zašto

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja mozda nisam sve pohvatao, ali ti skilovi kao gemovi koje inserujes su mi totalno cudni. Ako sam dobro video nemas nacin da brzo menjas skilove, nego imas 3 skila da stavis na po jedan klik misa (levi, desni, srednji). Ako hoces drugih tri, ne postoji nacin da to uradis brzo na neki taster, nego moras da setujes kroz meni :(. Dosta stvari lici na diablo 2 (tipa shift+click -> stojis i pucas, tab -> uklj. isklj. mape, alt -> vidis sta je na zemlji wetc.). Otkud znam, nisam mogao da se nateram da igram duze od po pola sata. Nekako su mi mixani utisci. Mozda kad izadje full, i kada budem malo vise igrao mozda mi se vise svidi.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

imas respec ali na foru nekih runa, tipa 1 runa 1 skill poen. Mozda moze da se upgrade ta runa ali nisam video...dodouse stigao sam samo do pola acta 2 pre nego sto me smorilo...nece valjda i d3 da me smori ovako...bice da sam omatorio onda :)

T_T

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima li neko višak beta key? Neće me onaj njihov tajmer, neće me random izvlačenja po forumu a ako nisam učestvovao u jedno dvadesetak nisam ni u jednom.

Igrao sam public beta vikend, i prilično mi se svidela igra - skill tree izgleda super i pruža puno mogućnosti za stvarno sulude buildove (pošto svaka klasa koristi isti skill tree), a dobra ideja je da nema golda već se sve radi preko orbova. Dodatni bonus je što će biti free2play.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

We're opening up the Path of Exile Beta to everyone this weekend, May 11-13, so that we can stress-test our servers in preparation for entering Open Beta. This Open Weekend is the ideal time to invite your friends to play the game with you. The Shadow class will be playable from this weekend onwards.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ja sam podelio moje kljuceve ... 20tog krece open beta slobodan ulaz za sve, restartuje se stari progres i krece se iz pocetka (za stvarno sada).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

deluje mi da je igra znatno napredovala u svim pogledima od kad je sam ja igrao u closed beti, sigurno ću probati sad ponovo open betu :)

zar nije bolje sacekati da se igla ispegla i sredi pa onda igrati?(na stranu sto i finalne igre nekad imaju bagove i probleme kao da su beta verzije):) a ne ovako kad zavrsis sa betama nece ti biti vise do igranja finalne igre:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Jeste soft launch nece vise biti restarta ...

Mada ko hoce i voli da ceka moze i da saceka koliko god hoce... sto vreme prolazi sve je bolje i bolje razvija se igra itd Tako da to ne moze biti lose. Naravno bice tona liga slicno kao u diablo2 tako da ce uvek biti aktuelno kretati iz pocetka tj na ravnoj nozi ( sem u default i originalnoj hardcore ligi).

Hocu da kazem da ne morate da zurite vi koji imate netrpeljivost prema polu zavrsenim igrama :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...