Jump to content
tortky

WoW pričajte!

Recommended Posts

mnogo je ovakvih proslo kiliju kroz sake :) i cela prica je na mestu, samo mi steinman nije jasan, ko da je smarsa pao :/ pusti decu da se izbore, pusti kilija da ih celici, ipak je on orc warrior u krvi...

hahahahha [:D] fora je sto kili preteruje pa ih otera a ne ocelici ih

Pa realno :D. Ljudi pisu u javnoj temi, ako pljuju po WoWu neka pljuju (argumentovano). Igra jeste postala(mada i bila) farm fest, i svakim patchom sve vise je retard friendly, ali ko kaze da nema zanimljivih stvari (osim levelovanja do 82. ?!?!?!?!?!) onda jednostavno moze da batali pretplatu i predje na neku drugu igru. Ali sve to moze LEPO da se kaze, a ne da se ponasao kao da je nekome u njivu zasao :D

Evo jedno nubovsko pitanje za DK-ove:

Jesu li vam redovno rune na cooldownu u areni?

Imamo problem sa chainovanjem strangulate, repentance, HoJ, zato sto se DK-ovka zali da su joj rune cesto na cooldownu, pa ne moze dovoljno brzo da odreaguje da ubaci strangulate u cc chain. Ja joj kazem da treba da radi kao kada igra roguea, to jest da kao sto rogue saceka da mu se napuni energy bar pre nego sto krene da nukuje, tako i ona treba da ima spremne te rune i runic power za kada pocnemo cc chain i zapravo probamo da nekog burstujemo.

Lupam li gluposti, ili?

nego.

posto nam je izasao druid iz tima. jer je promenio server.

ako neko igra ili zna nekog naseg lika koji je igrao na iznad 2600

team rating trenutno na 2502. moj personal je 2568 i igramo rshaman i dk

bilo koja klasa odgovara. warlock, rogue, mage, feral bi najbolje legao

mozda bi mogli transfer da sredimo na nas server

Evo jedno nubovsko pitanje za DK-ove:

Jesu li vam redovno rune na cooldownu u areni?

Imamo problem sa chainovanjem strangulate, repentance, HoJ, zato sto se DK-ovka zali da su joj rune cesto na cooldownu, pa ne moze dovoljno brzo da odreaguje da ubaci strangulate u cc chain. Ja joj kazem da treba da radi kao kada igra roguea, to jest da kao sto rogue saceka da mu se napuni energy bar pre nego sto krene da nukuje, tako i ona treba da ima spremne te rune i runic power za kada pocnemo cc chain i zapravo probamo da nekog burstujemo.

Lupam li gluposti, ili?

Blood tap. Empower rune weapon. Posle toga drzim par rune slobodno ako mi strang nije na cd.

Interrupts better than Kanye

Poz. Moze lik neko da mi preporuci jos neke sajtove vezane za Gaming / WoW / MMO's uopste ? RuR je ok, samo me zanima ima li jos necega tamo...

Hvala

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...