Jump to content

CB NationsCup Season XIV & ASUS.ENC 2011


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobro to se sad dovodi u pitanje da li uopste dolazi u obzir neko ko ne moze da dodje i da se u nekoj lokalnoj Beogradskoj igraonici sprema za takmicenje. Uostalom uvek je to tako bilo i sumnjam da ce se ista bitno promeniti u bliskoj buducnosti. Za prvu postavu se slazem (manje vise), i pitanje je sad koliko ce pera, laza i zika iz zamena uopste da igraju. E sad, nalaze se neki ljudi uvredjeni (mozda i sa pravom) sto sad bar u tim zamenama nisu nasli svoja imena da su barem uzeta u obzir. Naravno ovim ne skrecem paznju na sebe, jer nemam vremena toliko da posvecujem ovoj igrici, ali kao i vecina ljudi sa ovog foruma znam dobar broj ljudi koji prvenstveno zasluzuju to mesto u postavi ili barem da se pomenu kao neka mogucnost.

Uostalom da sam ja na mestu Du Hasta, takodje ne bih voleo da mi se iko mesa u moj izbor ma kakav on bio, kad je vec odredjen da odradi ovaj deo posla. Nikad necemo svi biti zadovoljni, ali se treba teziti ka tome da se to sto bolje odradi.

P.S. Vec sam ti rekao Du da sam se zacudio sto me nisi zvao za repku...

Link to comment
Share on other sites

7 padezha?

hahahhaha usro si Djoleta <3 <3

Je l' vidite da se od cetvrte strane Biza iskljucio iz price, onaj sishmish ili kako vec nalog je on .. Cak je i prvu zamenu ko bi mogao da igra mesto old skulera napisao CONFY-a.

Inace, I !

sumnjaju ljudi da sam ja to napisao aa? hahahhaa . Pa kako moze neko da pomisli da sam ja sklon takvim razmisljanjem to mi ne ide u glavu , nemam ja nista protiv da bilo ko igra , sa svima iz repke imam super odnos i ne vidim razlog zasto bi ja pisao nesto protiv?? pa i mene prvog da su zvali ja bih odbio poziv bas zbog toga da treba drugi da igraju koji su trenutno u boljoj formi , stavise ja sam i inactive i totalno mi ne pada na pamet da se bakcem sa kanterom vise. Poz i srecno macke!

Edited by BIZA

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

@DuHast zanima me da li je bila neka prijava za igrace reprezentacije na clanbase-u ili si ti sam kontaktirao ljude? Zelim da ogradim i mene i moju ekipu NSB od svih prozivki upucenih iz grada NISH :) i da kazem da se u potpunosti slazem sa andjelom pakla, mislim da je trebala da se pruzi prilika nekim igracima iz Nisha. GL reprezentaciji sve najbolje...

Navedi mi igrace iz Nisa za koje mislis da zasluzuju priliku. Hvala. I uopste nije pitanje da li se vezba iz lana ili ne. Prac-ovi su i prosle godine odrzavani online, i ljudi su igrali meceve online 2+1+1+1 i 3+1+1 itd itd... Tako da taj reper MORANJA IGRANJA U LANU nije postojao ni ove godine.

Uopste nemam problem sa tim da mi se neko mesa ili ne mesa u posao. Ja u ovo, kao ni niko ranije, ne ulazem nista drugo sem dosta dobre volje, a zauzvrat nemam nista sem licne satisfakcije. Da li je neki igrac nepravedno u reprezentaciji? Sumnjam :) Ja ne mogu da stvorim 5 igraca i kazem vi igrate. Ja samo mogu da dAm preporuku za kapitena i to je to. Ako neko misli da ce njegova pobuna imati uticaja na ClanBase i da ce time doci do promena u reprezentaciji, neka izvoli nek se zali nadleznima direktno, i neka predlozi neku NOVU repku, kojoj nasi momci nece uzeti 5 partija po mapi... Ili bese 3? Zamolio bih istog da nam quote-uje odgovor koji ce dobiti od ClanBase-a :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...