Jump to content

CB NationsCup Season XIV & ASUS.ENC 2011


DuHast

Recommended Posts

prota-o ofc da ova repka nije losa iskreno,ja sam zapoceo ovaj razgovor samo da bi reko DuHast-u da NE MOZE tako da pricha "ljudi ovo je najbolje sto imamo "?Sto je daleko od istine

da, ali si to rekao na totalno pogresan nacin, pa te niko ne shvata ozbiljno. mozes da iskazes svoje misljenje na totalno drugaciji nacin, pa bi te mozda neko i udostojio normalnog odgovora.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

najbolje bi bilo da admini udare jedan lock...ne znam sto se cude ovi ljudi kad svi znaju kakva nam je cs scena, dzabe se mi svadjamo sad ovde bolji je ovaj, bolji je onaj nego se treba truditi a manje galamiti da bi dostigli nivo evropljana..nikada nismo imali neke turbo skillere tako da i ovog puta ne ocekujemo previse. GL!

KNEZHA_M v2 : jack aj mi reci na koji interp igras?

***2FAST4YOU*** (RADIO): Fire in the hole!

Jack Herer : kablovski

Link to comment
Share on other sites

Koja crna reprezentacija.Ako je ovo najbolja postava koju ste mogli da nadjete kao sto kaze DuHast...Ali kad pogledam bolje u stv ovde moze da igra bilo koji retard.Kad ste vec ubacili kao "mladju"ekipu mogli ste neke druge.Kgr,philip i g0g1 njihovo vreme je proslo , sad svaki drugi klinac ih moze sabiti.Da sqpim jos 4 lika iz Nis-a i da igramo vs te vase repke ,ne bi prosli 5 partije.Zasto ste bas Urosh-a ubacili ?Kad ima najmanje ali najmanje 50 lika isto godiste kao on koji mogu budu vodje te vase "repke".Zasto niste zvali nekog iz Nisa ?Bilo koji Niski mix moze da prebije tu vasu "reprezentaciju".Meni nije krivo sto igraju ti retardi , ako drago mi je na neki nachin , ali mi je zao sto nas brukate , i zao mi je likova koji su 5x mladji a 5x jachi , i oni ne igraju ?Ako dobijete neku mapu ako uzmete nekoj reprezentaciji vise od 10 partije ja cu jedem govna.Vecina od te vase "repke" je iz Bg-a,drugari iz kraja.Strasno koliko nasa CS scena propada samo zbog retarda , koji non stop sabotiraju.DuHast i ti sam znas a neces da priznas da moze mng ali MNG MNG MNG bolja "repka" da se napravi od ove...ali nmvz kao sto kaze A.p. nije na nama da odlucujemo. "repke"= mix(drugari iz kraja) POZ ZA CEO NISH...

Moguce da ja ne znam... Ali ljudi iz ClanBasea su procenili i pored toga, da ja najbolje znam. I nemoj nazivati ljude retardima, ispadas komican. Imao si vremena da se prijavis za National Team Managera, lepih 3 nedelje. Kao sto rekoh... Ovo je najbolji tim koji nasa zemlja trenutno ima. Ni u jednom postu nisi naveo potencijalnog reprezentativca iz Nisa. Da takav postoji, rado bih ga zvao da se prikljuci momcima. Narocito sto imam fer i korektan odnos i sa svima iz Urban-a i sa Bjekom i drugarima. O BobbaNu i grejalici cemo drugi put. Izvoli, saslusacu tvoj predlog :)

@ all : Ovo su oni postovi koji mi ulepsaju ovaj snezni dan, izmedju arhitekture racunara i digitalne obrade slike :) Hvala veliko moderatorima sto ih nisu obrisali :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Moguce da ja ne znam... Ali ljudi iz ClanBasea su procenili i pored toga, da ja najbolje znam. I nemoj nazivati ljude retardima, ispadas komican. Imao si vremena da se prijavis za National Team Managera, lepih 3 nedelje. Kao sto rekoh... Ovo je najbolji tim koji nasa zemlja trenutno ima. Ni u jednom postu nisi naveo potencijalnog reprezentativca iz Nisa. Da takav postoji, rado bih ga zvao da se prikljuci momcima. Narocito sto imam fer i korektan odnos i sa svima iz Urban-a i sa Bjekom i drugarima. O BobbaNu i grejalici cemo drugi put. Izvoli, saslusacu tvoj predlog :)

@ all : Ovo su oni postovi koji mi ulepsaju ovaj snezni dan, izmedju arhitekture racunara i digitalne obrade slike :) Hvala veliko moderatorima sto ih nisu obrisali :)

A gde je tu "I"?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Verujem da je repka izabrana prema postignutim rezultatima, i kvalitetima igraca koji su izabrani da za nju igraju. A to, sto su neki pojedinci uvek nezadovoljni, to je nebitna stvar. Uvek se nadje neko nezadovoljan "Anticevom reprezentacijom", i govori sto je zvao ovog, a ne onog.

Cini mi se prosle godine se javili oni nemci, hteli su i oni da igraju. :D

Ova repka samo da odradi ozbiljno vezbanje, i verujem da mogu da postignu solidne rezultate.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Aca je solidan igrac (nije toliko aktivan kao pomenuti) odlican je awp igrac, ne kazem da su los izbor Urosh i Alexa da se razumemo,klinci nabadaju svaka cast... Za razliku od njih dvojice lik ima minuli rad i nabadao dok su njih dvojica bili manji od monitora... A sto se tice tvog komsije : "I konj zna da trci ali ne zna da igra fudbal.." poz Baki :-*

Aca je dobro igrao, i dobar je lik to stoji. Duzina igranja nije merilo kvaliteta, bitna je recimo ova godina, gde je aleksa nabadao svaku ekipu na svakom turniru koji je igrao, a i prosla, primera radi vecege. Ne moze da igra jer je pre neku godinu nekako nekoga nabadao.

Nesto nije u redu, premalo je kukanja i plakanja sto se repke tice, pre je bilo nekako gore. Samo jedan alt faktard koji cmizdri, pa to je uspeh ljudi! Du je ekstra izbor za kapetana, poznaje scenu do jaja a opet je objektivan koliko je to moguce. HEIL DUHAST!

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

@DuHast zanima me da li je bila neka prijava za igrace reprezentacije na clanbase-u ili si ti sam kontaktirao ljude? Zelim da ogradim i mene i moju ekipu NSB od svih prozivki upucenih iz grada NISH :) i da kazem da se u potpunosti slazem sa andjelom pakla, mislim da je trebala da se pruzi prilika nekim igracima iz Nisha. GL reprezentaciji sve najbolje...

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...