Jump to content

CB NationsCup Season XIV & ASUS.ENC 2011


DuHast

Recommended Posts

Ma svakako nego se zezam jer Aca igra starcraft2 sada, a mogao bi komotno da bude snajper repke..

Brate moj Zonjice, nije bas tako, jebo ga sad i ti "komotno"... Aca je odlican igrac, covek je talentovan za sve igre, ide mu od ruke, solidan je awp, ali mislim da i urosh i alexa imaju mnogo vise skilla bas na toj poziciji... Ako tako razmisljamo, onda uz filipa, kingora i egze-a i moj komsija moze da bude "komotno" rusher i pucac, ako razumes sta hocu da kazem :) Kissss <3

Edited by BaLu*
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Brate moj Zonjice, nije bas tako, jebo ga sad i ti "komotno"... Aca je odlican igrac, covek je talentovan za sve igre, ide mu od ruke, solidan je awp, ali mislim da i urosh i alexa imaju mnogo vise skilla bas na toj poziciji... Ako tako razmisljamo, onda uz filipa, kingora i egze-a i moj komsija moze da bude "komotno" rusher i pucac, ako razumes sta hocu da kazem :) Kissss <3

Aca je solidan igrac (nije toliko aktivan kao pomenuti) odlican je awp igrac, ne kazem da su los izbor Urosh i Alexa da se razumemo,klinci nabadaju svaka cast... Za razliku od njih dvojice lik ima minuli rad i nabadao dok su njih dvojica bili manji od monitora... A sto se tice tvog komsije : "I konj zna da trci ali ne zna da igra fudbal.." poz Baki :-*

Link to comment
Share on other sites

Koja crna reprezentacija.Ako je ovo najbolja postava koju ste mogli da nadjete kao sto kaze DuHast...Ali kad pogledam bolje u stv ovde moze da igra bilo koji retard.Kad ste vec ubacili kao "mladju"ekipu mogli ste neke druge.Kgr,philip i g0g1 njihovo vreme je proslo , sad svaki drugi klinac ih moze sabiti.Da sqpim jos 4 lika iz Nis-a i da igramo vs te vase repke ,ne bi prosli 5 partije.Zasto ste bas Urosh-a ubacili ?Kad ima najmanje ali najmanje 50 lika isto godiste kao on koji mogu budu vodje te vase "repke".Zasto niste zvali nekog iz Nisa ?Bilo koji Niski mix moze da prebije tu vasu "reprezentaciju".Meni nije krivo sto igraju ti retardi , ako drago mi je na neki nachin , ali mi je zao sto nas brukate , i zao mi je likova koji su 5x mladji a 5x jachi , i oni ne igraju ?Ako dobijete neku mapu ako uzmete nekoj reprezentaciji vise od 10 partije ja cu jedem govna.Vecina od te vase "repke" je iz Bg-a,drugari iz kraja.Strasno koliko nasa CS scena propada samo zbog retarda , koji non stop sabotiraju.DuHast i ti sam znas a neces da priznas da moze mng ali MNG MNG MNG bolja "repka" da se napravi od ove...ali nmvz kao sto kaze A.p. nije na nama da odlucujemo. "repke"= mix(drugari iz kraja) POZ ZA CEO NISH...

Link to comment
Share on other sites

Kad ste vec ubacivali ove old sqlere kao sto su philip ,kgr,g0g1 , mogli ste da ubacite CONFY-a , WXY-a, BobbaN-a itd... Shokice napravio sam nalog cisto da vam kazem ,inache nisam spamer ko ti i ostali, ne majem se ko retard na FORUME i delim savete itd...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA pobedio si hahahaahahahaahah

Link to comment
Share on other sites

Koja crna reprezentacija.Ako je ovo najbolja postava koju ste mogli da nadjete kao sto kaze DuHast...Ali kad pogledam bolje u stv ovde moze da igra bilo koji retard.Kad ste vec ubacili kao "mladju"ekipu mogli ste neke druge.Kgr,philip i g0g1 njihovo vreme je proslo , sad svaki drugi klinac ih moze sabiti.Da sqpim jos 4 lika iz Nis-a i da igramo vs te vase repke ,ne bi prosli 5 partije.Zasto ste bas Urosh-a ubacili ?Kad ima najmanje ali najmanje 50 lika isto godiste kao on koji mogu budu vodje te vase "repke".Zasto niste zvali nekog iz Nisa ?Bilo koji Niski mix moze da prebije tu vasu "reprezentaciju".Meni nije krivo sto igraju ti retardi , ako drago mi je na neki nachin , ali mi je zao sto nas brukate , i zao mi je likova koji su 5x mladji a 5x jachi , i oni ne igraju ?Ako dobijete neku mapu ako uzmete nekoj reprezentaciji vise od 10 partije ja cu jedem govna.Vecina od te vase "repke" je iz Bg-a,drugari iz kraja.Strasno koliko nasa CS scena propada samo zbog retarda , koji non stop sabotiraju.DuHast i ti sam znas a neces da priznas da moze mng ali MNG MNG MNG bolja "repka" da se napravi od ove...ali nmvz kao sto kaze A.p. nije na nama da odlucujemo. "repke"= mix(drugari iz kraja) POZ ZA CEO NISH...

Meni je krivo sto, kad vec imas casti da kenjas, nemas je da stanes iza svojih reci, nego pravis novi acc.

Link to comment
Share on other sites

Neam vremena a i ne zelim da pravim naloge bilo gde, ovo je nalog od drugara.Uzeo sam cisto da vam kazem , posto vidim da CELA SRBIJA "kao " ali "kao" podrzava ovu repku ,ofc i ja momcima zelim VELIKU SreCU OGROMNU posto ce im trebati ,jer ne verujem da ce dobiti nesto na SKILL.

Ovaj acc nije od drugara jer je danas napravljen.

A ja nikada nisam cuo za nekog igraca kome ne nick sharaish, pogotov ne nekog dobrog koji u stvari moze da stane iza svojih reci, tako da sve sto ti pises niko nece shvatiti ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Neam vremena a i ne zelim da pravim naloge bilo gde, ovo je nalog od drugara.Uzeo sam cisto da vam kazem , posto vidim da CELA SRBIJA "kao " ali "kao" podrzava ovu repku ,ofc i ja momcima zelim VELIKU SreCU OGROMNU posto ce im trebati ,jer ne verujem da ce dobiti nesto na SKILL.

Retarde umri.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Koja crna reprezentacija.Ako je ovo najbolja postava koju ste mogli da nadjete kao sto kaze DuHast...Ali kad pogledam bolje u stv ovde moze da igra bilo koji retard.Kad ste vec ubacili kao "mladju"ekipu mogli ste neke druge.Kgr,philip i g0g1 njihovo vreme je proslo , sad svaki drugi klinac ih moze sabiti.Da sqpim jos 4 lika iz Nis-a i da igramo vs te vase repke ,ne bi prosli 5 partije.Zasto ste bas Urosh-a ubacili ?Kad ima najmanje ali najmanje 50 lika isto godiste kao on koji mogu budu vodje te vase "repke".Zasto niste zvali nekog iz Nisa ?Bilo koji Niski mix moze da prebije tu vasu "reprezentaciju".Meni nije krivo sto igraju ti retardi , ako drago mi je na neki nachin , ali mi je zao sto nas brukate , i zao mi je likova koji su 5x mladji a 5x jachi , i oni ne igraju ?Ako dobijete neku mapu ako uzmete nekoj reprezentaciji vise od 10 partije ja cu jedem govna.Vecina od te vase "repke" je iz Bg-a,drugari iz kraja.Strasno koliko nasa CS scena propada samo zbog retarda , koji non stop sabotiraju.DuHast i ti sam znas a neces da priznas da moze mng ali MNG MNG MNG bolja "repka" da se napravi od ove...ali nmvz kao sto kaze A.p. nije na nama da odlucujemo. "repke"= mix(drugari iz kraja) POZ ZA CEO NISH...

puca kompleks ;)

jao jao nepravda, mi iz nisha sabijamo a svi vi severno pravite prevare !

bitno je da si ti neki nebitni lik koji je izrazio svoje misljenje, sto je okej. ali eto pitaj npr. Bjeku sta misli o ovim igracima koji su aktivni po turnirima vec godinama, dok ti tvoji drugari videli 2 turnira i sad nesto zahtevate ;)

svako ima svoje misljenje sto se igraca tice, zasto mislis da je tvoje jedino tacno, posto ti je post u takvom fazonu...

a zbog tog vredjanja "retardi" dobijas warn, sledece vredjanje dobijas pauzu par dana. pozvoz

edit: vlada dobio pauzu 24h zbog vredjanja, a i warn ti je ogroman.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ma ofc da svako ima misljenje , Bjeka mozda podrzava ovu repku sto je potpuno ok.Decko ima svoje misljenje medjutim ti "retardi" kako sam ih nazvao OSVAJAJU SAMO TURNIRE U Srbiji i onda se qrche nad klincima.Dodje mTw i sta uzmes 3 partije ? sramota , a ovamo si legenda najjachi si itd...Al jbg o5 kazem mng ste slepi i glupi da bi nesto shvatili.

Kakvi crni kompleksi daleko od toga,nego pogledaj kgr-a decko je svima bio idol , a gledaj ga sad ? Njegovo vreme je proslo...to nisu komplexi to je samo razumno misljenje

Link to comment
Share on other sites

Ma ofc da svako ima misljenje , Bjeka mozda podrzava ovu repku sto je potpuno ok.Decko ima svoje misljenje medjutim ti "retardi" kako sam ih nazvao OSVAJAJU SAMO TURNIRE U Srbiji i onda se qrche nad klincima.Dodje mTw i sta uzmes 3 partije ? sramota , a ovamo si legenda najjachi si itd...Al jbg o5 kazem mng ste slepi i glupi da bi nesto shvatili.

Kakvi crni kompleksi daleko od toga,nego pogledaj kgr-a decko je svima bio idol , a gledaj ga sad ? Njegovo vreme je proslo...to nisu komplexi to je samo razumno misljenje

Ne, to su kompleksi.

"OSVAJAJU SAMO TURNIRE U Srbiji" ovo mi nije jasno. Pa sta drugo da osvoje sem turnira u Srbiji ? Ili bilo gde. Ne mozes nista drugo da osvojis sem turnira.

A ako si ti osvajao turnire po inostranstvu, onda se brate predstavi, da ti se svi klanjamo, o ti veliki ...

I stvarno ne znam sta pricas za kingora. To su jos cistiji kompleksi. Gde ti pljujes po liku koji je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) nasih igraca, vec par godina i idalje je.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kazem da sad treba da igra ceo NISH , al ocu da kazem da ima veoma dobrih igracha iz Nisa, kao i iz cele Srbije.Sabac ima dobre igrache,KG,NS,medjutim BG je centar pa je razumljivo.

Pa milsim doticna ekipa Newave dodje na WCG Serbia u finale dobije urban 2:0 , i sad svi ODMA ZA PATKE I DRKAJ GA NA NEWAVE?Momci odu u LA,i ni grupe ne prodju tolko o njihovom SKILLU poz...Nznm dal je negde lakse da se osvajaju turniri nego u Srbiji...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kazem da sad treba da igra ceo NISH , al ocu da kazem da ima veoma dobrih igracha iz Nisa, kao i iz cele Srbije.Sabac ima dobre igrache,KG,NS,medjutim BG je centar pa je razumljivo.

Sto ne pokazuje i ne znaci da je ova reprezentacija losa.

Ima istine u tome sto ti govoris. Ali tvoj nastup OMFG VI STE RETARDI KOJI NISTA NE ZNAJU je rofl.

Pa milsim doticna ekipa Newave dodje na WCG Serbia u finale dobije urban 2:0 , i sad svi ODMA ZA PATKE I DRKAJ GA NA NEWAVE?Momci odu u LA,i ni grupe ne prodju tolko o njihovom SKILLU poz...Nznm dal je negde lakse da se osvajaju turniri nego u Srbiji...

Opet kompleksi i ljubomora. Da ima neko bolji kod nas, pobedio bi ih. Ti ne pricas ovde o tome kako pravi skilleri ne dolaze do izrazaja, nego kako u Srbiji nemamo dovoljno dobrih igraca koji ce da pariraju na shiroj sceni. Zasto Niski ili bilo koji drugi sabijaci nisu napravili ekipu i pobedili taj nw ? Oni nisu prosli ni zbog ceg drugog nego zbog toga sto su najbolje odigrali.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...