Jump to content

CB NationsCup Season XIV & ASUS.ENC 2011


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da li moze neko, od ove gospode koja kazu da ovo nije najbolji tim, da mi kaze koji to igrac treba da igra, i umesto koga?

Unapred zahvalan.

Naprimer Zeus umesto masine, i gavra umesto migzija :) To je neki moj stav, nemam nameru nikog da uvredim i nista slicno :)

Edited by s0mi

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa hajberom? nisam upucen...

edit: Da ne misli neko da mi se ne svidja sastav, podrzavam skroz ovu repku! pitam cisto informativno...

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

cs je kod nas uvek bio centralizovan, ne znam sta se bunite :D :D

svidja mi se repka skroz

Ne secam se tacnog lineupa pre 2 godine... Ali tipa... Dejan/Peca/Zeus/kgr/g0g1 etc etc...

Prosle godine : hybba/c0nfy/mileta/bata/kgr/zeus/egze/philip/sale/g0g1

Izvinjavam se ako nekoga nisam pomenuo, ovo je samo iz glave... Oba sastava su okupila aktivne igrace koji su u tom momentu pruzali najbolji CS trenutno na nasoj sceni... I uopste se nije postavljalo pitanje odakle je ko... Zeus je dolazio u LAN da bi igrao 1 mapu prosle godine...

Nema potrebe da se svi raspitujete za svakog igraca pojedinacno... Ove godine su u reprezentaciji ljudi koji AKTIVNO igraju, imaju ekipu, hoce da vezbaju, imaju vremena da vezbaju... Sve je radjeno u dogovoru, da bi atmosfera bila onakva kakva i treba da bude da bi se pobedjivalo... Slazem se da postoji jos 10 ljudi za koje moze da se polemise zasto ne igraju ove godine, ali verujte mi, ovo je najbolji tim u CS1.6 koji nasa zemlja trenutno ima. Podrzite ih u onome sto rade. Hvala

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Gl momci , ali kontam da ce popusiti kao i svake godine ko god pao od protivnika :)

Za ovu igru ne treba samo drugarstvo , friendsteam nego skill , a to kod nas ne postoji. Nisu uradili glorijanci od kojih su 3,4 igrali za repku tada.. nece ni niko drugi.

To je neko moje misljenje, svidja mi se sto je menadzer sa ETF-a , du <3

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...