Jump to content

CB NationsCup Season XIV & ASUS.ENC 2011


DuHast

Recommended Posts

ti proto mozhesh da igrash za austrougarsku :)

meni se isto veoma dopada ova ekipa. iskreno ne znam kakvi su aleksa i migzi ali mislim da ako se vec reprezentacija podmladjuje, onda je moralo da se nadje mesta i za jordana.

Aleksa je ubica, migzi je veoma dobar takodje... Dobar je i Jordan, ali ne mogu sad svi da igraju :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja pravim Nisku reprezentaciju, pm me ko je zainteresovan. Jugoistok bre! Borba protiv sistema i POWER TO THE PEOPLE! :D

Meni je ovo sasvim ok sastav, naravno da svako ima svoj izbor igraca, ali mislim da je ovaj najpriblizniji onome koji bih i ja postavio. Idemo Duuuuuuuuuu !

Link to comment
Share on other sites

Mr.Bizicu bi bili ljubazni da date izjavu za tv pink ? ^_^

Ovaj , Ovaj pozdrav svim gledaocima televizije Pink , kao nekadasnji reprezentativac dvoumim se dal bi Jordan Tashkovic trebalo igrati u ekipi zato sto zasluzuje mesto , moguce da ga jebe to sto ima preveliku kosu pa ostali saigraci i treneri ne mogu da vide njegov ekran od te silne kose, ali opet kako god to se da srediti. Pozdrav Tashkovicu iz Kikinde mestu gde mi je rodjena majka i mnogo me veze to mesto :D <3

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ovaj , Ovaj pozdrav svim gledaocima televizije Pink , kao nekadasnji reprezentativac dvoumim se dal bi Jordan Tashkovic trebalo igrati u ekipi zato sto zasluzuje mesto , moguce da ga jebe to sto ima preveliku kosu pa ostali saigraci i treneri ne mogu da vide njegov ekran od te silne kose, ali opet kako god to se da srediti. Pozdrav Tashkovicu iz Kikinde mestu gde mi je rodjena majka i mnogo me veze to mesto :D <3

+1

Link to comment
Share on other sites

da li moze neko, od ove gospode koja kazu da ovo nije najbolji tim, da mi kaze koji to igrac treba da igra, i umesto koga?

Unapred zahvalan.

Ma daleko od toga da je ovo losa repka....Sto se tice prve postave bolja da bude ne moze...Ali mogli ste npr. da zovete nekog iz nsb kao sto su mali dimke,triger,soul itd ili nikk-a iz urbanExp.! To je moje misljenje!! Ali posto se ja nista ne pitam onda ;)))) GLGL!

Link to comment
Share on other sites

ti proto mozhesh da igrash za austrougarsku :)

meni se isto veoma dopada ova ekipa. iskreno ne znam kakvi su aleksa i migzi ali mislim da ako se vec reprezentacija podmladjuje, onda je moralo da se nadje mesta i za jordana.

Jordan nazhalost ne mozhe da igra za nashu repku obzirom da ima madjarsko drzhavljanstvo a poreklom je Rumun.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...