Jump to content

Par pitanja u vezi WarCrafta.


Recommended Posts

Imam par pitanja, warcraft nikad nisam igrala preko battle.net-a, igram ga na gareni vec nekih pet-sest meseci,ali primetila sam da sada stangiram sto se tice skilla nikako se ne poboljsavam. I da nemam odredjenu rasu,igram elf-ork-human,i ne mogu se odluciti koju da igram,mozda je to jedan od razloga.

Dole sam upload repleye,vs nekih onako mislim da su losi igraci,ali ako neko moze da pregleda i da mi otprilike kaze sta bi mogla da igram,koju rasu,ili bila bi jos srecnija,ako neko ima garena acc da igra sa mnom par partija,i da sam odredi.

Hvala unapred ;).

http://www.speedyshare.com/files/25845913/Elf1.w3g

http://www.speedyshare.com/files/25845925/Orc-Test.w3g

http://www.speedyshare.com/files/25845918/Human.w3g

Link to comment
Share on other sites

To je problem ne mogu provaliti,kada igram sa elfovima uzasno sam slaba na pocetku,protiv nekih massera,ili human tr, ili cak bm i dva tri grunta. Izgubim se totalno. Mada mislim da sam sa elfovima najbolja, undeadi su mi zanimljivi,ali o njima znam najmanje,ma kako god. Ocekivala sam neku pomoc,ali kontam da vi kontate da se ja 'zezam' sa vama..=)

Link to comment
Share on other sites

HUMAN ONEONE!!111

GGC: RAGE.Spork dodaj za buddy ako oces par gamesa.

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam, Spork,poslala sam zahtev.

Humani meni deluju kao najjaca rasa,ali mislim da su i najtezi za igranje...

I da drugi problem,oko markiranja vojske,kako obicne pravite grupe?

Na primer kada sam Elf,ja sve stavim na 1, ali kada imam vise vojnika,prosto se izgubim.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice rep. Odledah ovaj sa elfom. Malo brze vidi da sklanjas te jedinice kada ti umiru..... i imas puno praznog prostora kada ga napadas previse si fokus na to sto radis a u bazi ne radis nista i pare ti se samo nagomilavaju. Jbg mozda ti ja nisam toliko kompetentan da ti kazem ssta da radis ipak sam ovo davno igrao ali mislim da je mehanika mikrovanja ostala ista. :).

Link to comment
Share on other sites

Mikromenadžment jedinica, poradi na tome.

Desilo ti se da su ti jedinice nepotrebno umrle na kripovima jer su popile previše damage-a. Izvuci jedinicu koja je povukla agro, pa je vrati nazad u borbu.

Ne mora da ti se kaže da je svaka jedinica bitna, donekle.

Multitasking, kao što ti rekoše gore, poradi i na njemu.

Samo vežba. I najbitnija stvar, analiza repova. Posle svake partije, dobijene ili izgubljene, lepo upali rep i gledaj.

Skidaj repove od pro igrača, vidi šta se tu događa, kako razmišljaju, build order i to.

Link to comment
Share on other sites

Imam acc na b.net-u, ko je zainteresovan da pomogne, neka me doda.

Acc name : She

Atomic, pogledacu opet repleye,ali mislim da sam namerno ostavila da mi kripovi vise udaraju jednog kripa,i mislim da je to bilo bas sa orcima, da bi posle samo na njega potrosila napitak,ali radicu na tome da ispravim to.

A Multitasking, ne znam moram da igram malo opustenije,kada igram sa nekim koga znam igram dosta bolje..

Gledala sam dosta replaya,ali jos uvek se ne mogu odluciti kojom rasom igrat, kada odlucim,skidacu samo te repleye,vs svih rasa na svim mapama :!)

Link to comment
Share on other sites

+1

+1

:D

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...