Jump to content

STD Night Cup #3


Recommended Posts

600x270NIGHTCUP3.jpg

Prva dva kupa su iza nas, vrijeme za novi je došlo, STD Night Cup #3.

Ovaj put kup će se igrati utorkom, nekoliko igrača izrazilo je želju za promjenom s četvrtka na utorak, stoga novi datum kupa je,

Utorak, 20:00 sati, 28.12.2010.

Prijave su otvorene do 19:00 sati na dan kupa.<br>

Link na prijave

Novost vezana uz ovaj kup je da nema fixnih mapa kao u prošla 2 kupa, igrači sami biraju početnu mapu po istom sistemu kao u polufinalu/finalu.

Također kao i prošli put, igrači su dužni biti na IRC kanalu #studeni prije početka kupa, i preko njega javljati odigrane mečeve.

Teaser za sljedeću godinu: Day cups nedjeljom ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.studeni.net/std-night-cup-3 tako se odvijaoo CUP....

Nije biloo loshee,dovoljno nas je biloo za jedan solidan cup... admin je stigao da postigne sve :D(cini mi se da je bio sam u poslu admina) ...pohvale njemuu jedino sto zameram sto nisu bile postavljene mape koje ce se igrati u kojem kolu... pa si morao da se dogovaras sa tebrom vs koga si trebao da igras koju ce te mapu da igrate... malo mi to glupo a ostalo sve OK

Congrats Marconiu...

Link to comment
Share on other sites

Jest slazem se, prva dva kupa smo imali fixne mape za runde do polufinala, ovaj treci smo isprobali da ljudi sami biraju ali za sljedeci kup cemo vratit opet fixne mape, tako da se nemoras dogovarat s protivnikom, dodjes odigras, prijavis rezultat i to je to.

Trenutno razmisljam o Day kupu, za probu nedjelju jednu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...