Jump to content

TURNIR U KRAGUJEVCU - 04.12.2010.


knbr

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super turnir, fino smo se izigrali :) sve pohvale za rokija i drugare iz orge bili su tu za sve sto je trebalo, masine su radile bez problema, steta sto ne mogu barem 24 ekipe da se skupe i da turnir traje 2 dana ali jbg, to je realnost, gg svima, sve najbolje vama i vasima vidimo se sl put :))

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Shta uradeo SHOLAJA, kralj dzungle i africhke savane, zajedno sa saharskim pustinjama, gvinejskim mochvarama, prashumama amazona, tibetanskih visoravni, mochvarama madagaskara... MUNJA NEBESKA ! ?!?!?!

hahahahha brat <3

p.s. migzonja sine volim te, ja sam te napravio... ali jebacu te KAD TAD!

SJ

Link to comment
Share on other sites

<3 :)

I jos jednom, Svaka cast organizaciji za cimanje...Mesto da mi CS sluzi kao joga, ja se samo jos vise iznerviram kad igram igricu jezivu i posle se jos pitam sto sam tako prso s mozgom... GG BGDoNLINE, GG fREAKS, GG PP.

Vidimo se na sledecem EXTREME GAMING KRAGUJEVAC TOURNAMENT-u. Pozdrav svima.

OVER

SJ

Link to comment
Share on other sites

Evo ugrabio sam vreme da napisem i ja nesto ovde , dakle , hvala svima koji su dosli i ispostavali satnicu i sve i bili sasvim fer i korektni sto se tice svega. Zao mi je igraca ekipe OMA kome je mis ukraden , zaista ne znam kako je doslo do toga i stvarno se izvinjavamo. Nadam se da smo bili gostoljubivi i da smo se za svakoga postarali koliko je bilo potrebeno, niko nije ostao uskracen :-) Turnir kao turnir je zaista bio ok, par stvarno lepih i uzbuljivih meceva. Finale se jeste igralo dosta kasno ali je mec bio stvarno dobar. Sve ukupno nije zakasnilo mnogo po mojim proracunima ( po meni je oko 03:00 trebalo biti kraj ) , ali realno da nije bilo jos od 1/4 finala pa nadalje izlazenja posle knife-a, prvog halfa i svega ne bi trajao ovoliko dugo jel kako se turnir duzio te pauze su bile sve duze :-) No sve je to deo turnira i ako je to nekome potrebno sto da ne. Sto se tice HLTV-a , stvarno nije do nas , nismo mogli ranije da ga pustimo , to prvo, cekali smo lika da nam otkljuca neke portove da bi mogli da pozovemo HLTV, sto se tice meceva gde se zadnja runda ne vidi to je zato sto smo odmah posle meca menjali mape pa ste Vi bili uskraceni i tu gresku priznajemo, nismo o tome razmisljali a sto se HLTV-a za finale tice , net je nestao tako da je za to kriv SBB. :-) Sve u svemu, cestitke Gamersject-u , neWave-u , BGDoNLINE-u , Idzuo-u i svim ostalim ucesnicima naravno. Nadam se da se vidimo i jos neki put u KGu na turniru s' tim da ja ne budem u orgi nikako jer je sve to samo jedan veliki psihicki , fizicki i novcani gubitak ali mi je opet drago kad vidim da nema previse hejtova i previse zalbi na to kako je bilo. Poz i vidimo se na nekom sledecem lanu. :* :D

Link to comment
Share on other sites

Svi demoi su uploadovani...sa malim zakasnjenjem.GG svim ekipama koje su ucestvovale na turniru.Nadam se da su sve ekipe zadovoljne organizacijom,potrudili smo se maximalno da se turnir odigra po satnici...sto smo mislim i delimicno uspeli.Sto se tice HLTV-a za finale kao sto je napisao roki to nije nasa greska,nestao je net(krvavi SBB).Jos jednom GG svim ekipama vidimo se na nekom sledecem turniru..

Edited by knbr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...