Jump to content

TURNIR U KRAGUJEVCU - 04.12.2010.


knbr

Recommended Posts

hltv5.verygames.net:27065 HLTV ZA TRECE MESTO

hltv4.verygames.net:27064 HLTV ZA FINALE

BGDoNLINE : urbanExperience 16 - 2 (13 - 2 ) de_tuscan

freakS : peytonski pastuvi 16 - 7 (11 - 4 ) de_tuscan

Yo : LikeWeCare 15-15 (5 - 10 ) de_tuscan

BGDoNLINE : peytonski pastuvi 16 - 4 (12 - 3 ) de_inferno

urbanExperience : freakS 16 - 3 (12 - 3 ) de_inferno

Yo : 5thp MEC SE NE IGRA,EKIPA 5thp JE OTKAZALA UCESCE NA TURNIRU!!!!

urbanExperience : peytonski pastuvi 16-6 ( 13 - 2 ) de_nuke

BGDoNLINE : freakS 16 - 13 (9 - 6 ) de_nuke

Yo : Aequtias 16 - 2 (13 - 2 ) de_inferno

Idzuo : tehn33k 16 - 10 ( 10 - 5 ) de_inferno

OMA : bullet symhphony 4-16 ( 4 - 11 ) de_inferno

Aequitas : LikeWeCare 2 - 16 (2 - 13 ) de_nuke

Idzuo : OMa 16 - 2 (13 - 2 ) de_nuke

tehn33k : bullet s. 13 - 16 ( 10 - 5 ) de_tuscan

Aequitas : 5thp MEC SE NE IGRA,EKIPA 5thp JE OTKAZALA UCESCE NA TURNIRU!!!!

idzuo : bullet s. 16 - 2 ( 13 - 2 ) de_train

oma : tehn33k 11 - 16 ( 3 - 12) de_train

LikeWeCare : 5thp MEC SE NE IGRA,EKIPA 5thp JE OTKAZALA UCESCE NA TURNIRU!!!!

neWave : 34k 16:00-17:00 16:9 ( 11:4 ) de_tuscan

PAK : PHERiA 16 - 10 (10:5) de_tuscan

ENTITY : Idzuo 16:5(10:5) 16-5 ( 10 - 5 ) de_tuscan

neWave : PAK 17:00-18:00 16:2 (13-2) de_nuke

34k : PHERIa 17:00-18:00 16:3 ( 12 : 3 ) de_nuke

ENTITY : tehn33k 17:00-18:00 16-3 (13-2) de_nuke

neWave : Pheria 18:00-19:00 16:9 ( 9 : 6 ) de_inferno

34k : PAK 18:00-19:00 15:15 ( 8 : 7 ) de_inferno

ENTIY : OMA 18:00-19:00 16:9 ( 8 : 7 ) de_train

ENTITY : bullet s. 19:00-20:00 16:7 ( 9 : 6 ) de_inferno

BGDoNLINE : 34k ( K ) 16 - 5 ( 12 - 3 ) de_inferno ( 1/4 finale )

UrbanExperience : NeWave ( L ) 1 - 16 (1 - 14 ) de_nuke ( 1/4 finale )

LikeWeCare : IDZUO ( M ) 14- 16 ( 2 - 13 ) de_dust2 ( 1/4 finale )

YO : ENTiTY ( N ) 7 - 16 ( 4 - 11 ) de_inferno ( 1/4 finale )

BGDoNLINE : Gamersject.SpiN 9 - 16 ( 6 - 9 ) ; (8 - 7 ) 12 - 16 ( bo3 , de_inferno,de_nuke,de_tuscan ) eliminacija mapa ( 1/2 finale )

IDZUO : neWave 4 - 16 ( 4 - 11 ) ; (3 - 12 ) 3 - 16 ( bo3 , de_nuke,de_train,de_dust2 ) eliminacija mapa ( 1/2 finale )

t

IDZUO : BGDoNLINE 9 - 16(3 - 12 ); (5 - 10 ) 13 - 16 ( bo3 , de_dust2,de_nuke,TBA ) eliminacija mapa ZA TRECE MESTO

Gamersject.SpiN : neWave 16 - 10 (12 - 3 ) ;(8 - 7) 17 - 19 ; (10 - 5) 16- 8 ( bo3 , de_tuscan,de_train,de_nuke ) eliminacija mapa GRANDE FINALE :D

A GRUPA Prosli DEMOI : http://www.megaupload.com/?d=35X94FRJ

1.BGDoNLINE

2.urbanExp

B GRUPA Prosli DEMOI: http://www.megaupload.com/?d=VKYCEXH7

1.LikeWeCare

2.YO

C GRUPA Prosli : DEMOI : http://www.megaupload.com/?d=KWSA8GX8

1.neWave

2.34k

D GRUPA Prosli : DEMOI :http://www.megaupload.com/?d=6JAY1UUF

1.ENTiTY

2.IDZUO

1/4 FINALE DEMOI : http://www.mediafire.com/?u8porxwzz5dduaa

1/2 FINALE DEMOI :http://www.mediafire.com/?lew5ckwufla8aaa

FINALE DEMOI : http://www.mediafire.com/?pt76o5ag30v4scn

E sad , sto se tice eliminacija mapa , dakle u 1/4 finalu , po jedan predstavnik iz obe ekipe eliminisu naizmenicno po jednu mapu dok ne ostane jedna mapa koja se igra. A u polufinalu ( finalu , borbi za 3.mesto ) po jedan predstavnik iz obe ekipe naizmenicno eliminisu po jednu mapu a zatim biraju po jednu mapu , prva mapa koja je izabrana otvara bo3 sistem , druga mapa koja je izabrana je druga , i mapa koja je ostala kao poslednja se igra kao odlucujuca mapa ako do toga uopste i dodje. ( bacanjem novcica se odredjuje ko prvi banuje/pickuje mape)

Nadam se da ste razumeli sve , da je koliko toliko jasno, sta ne bude jasno pitajte na onom glavnom topicu , ovaj topic ce biti samo za rezultate , hltv i demoe.. Hvala

Edited by knbr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj da ne bude hltv-a, da u zadnjem trenutku napisete da ne moze da se dovede zbog ip-a ili tako nesto.

Izvini shefe nisam te prepoznao :D...inace BICE 3 online HLTV-a hostovana iz igraonice,tako da ce konstantno moci da prati svaki server i svaki mec.

Edited by knbr
Link to comment
Share on other sites

i shto ste sada edit post kad su nashe satnice bile taman od 17h zbog prevoza sa kosova?opet se uvlachite u dupe favoritima...

n1....

Prvo ne radi se o tome ko je favorit a ko nije , nego ko je zatrazio da im se izadje u susret jer drugacije nije bilo izvodljivo da se sve postigne. Svima koji su trazili mi smo izasli u susret , kao i tebi i tvojoj ekipi sto bi izasli da si na vreme rekao. Uvek ima neko ko je nezadovoljan i ko ce da hejtuje bez potrebe. Mislim da smo i tebi i tvojoj ekipi izasli u susret pre par dana ako se ne varam, ti me ispravi ako gresim.

Link to comment
Share on other sites

roki sam si se ponudio pre par dana i rekao da ne moram da shaljem kesh,meni nije bio problem da ti poshaljem tog dana mogu i koliko sutra,ali si sam rekao da nema potrebe vec kad dodjemo tamo na dan tur-a da ti platimo,drugo bilo je izvlachenje,za ovaj tur se znalo ko zna od kada da ce biti 4og i 5og,zashto nikad niko nemozhe da isposhtuje satnice koje su izvuchene vec uvek mora doci do izmena,bez pitanja ostalih ekipa,radi se o tome da su nam prethodne satnice odgovarale shto zbog prevoza shto zbog nocenja,kojeg ujedno i nemamo,dakle mogli smo da krenemo u 11h u subotu i stizhemo taman za prvi mech po prethodnim satnicama,ovako sada nismo u mogucnosti to da izvedemo,vec moramo poci zadnjim busom u petak veche oko 12h,stizhemo oko 4h izjutra i bog zna gde cemo i shta cemo raditi do 13h kad nam pochinje prvi mech....

Ko se ljuti uvalim mu kruti. :)

ja nisam ljut samo sam realan ! ;)

Link to comment
Share on other sites

roki sam si se ponudio pre par dana i rekao da ne moram da shaljem kesh,meni nije bio problem da ti poshaljem tog dana mogu i koliko sutra,ali si sam rekao da nema potrebe vec kad dodjemo tamo na dan tur-a da ti platimo,drugo bilo je izvlachenje,za ovaj tur se znalo ko zna od kada da ce biti 4og i 5og,zashto nikad niko nemozhe da isposhtuje satnice koje su izvuchene vec uvek mora doci do izmena,bez pitanja ostalih ekipa,radi se o tome da su nam prethodne satnice odgovarale shto zbog prevoza shto zbog nocenja,kojeg ujedno i nemamo,dakle mogli smo da krenemo u 11h u subotu i stizhemo taman za prvi mech po prethodnim satnicama,ovako sada nismo u mogucnosti to da izvedemo,vec moramo poci zadnjim busom u petak veche oko 12h,stizhemo oko 4h izjutra i bog zna gde cemo i shta cemo raditi do 13h kad nam pochinje prvi mech....

ja nisam ljut samo sam realan ! ;)

Mogao si samo da kazes da je takav prevoz jos kad smo se culi i mozda bi bilo drugacije , ja sad nemam ideju kako bih mogao da pretumbam ponovo da bi svi bili zadovoljni , ja sam imao samo najbolju nameru , znaci niti imam nesto od svega ovoga niti mi to treba, radim to da bi se svi proveli dobro , da bi bio najbolji moguci turnir , ali definitivno ne mogu svima da pogodim vreme kada im odgovara da igraju i kada mogu itd itd.. Imao sam najbolje namere da svima ucinim , bolje od ovoga ne mogu..Verujem da vam je cimanje da stigne, zao mi je stvarno. Ja sam se potrudio da pomognem koliko mogu, jbg sto nisam uspeo. Da je ostalo sve kako je bilo 2 ekipe ne bi ni dosle na turnir a to znaci da turnira ne bi ni bilo, tako da stvarno mi je zao sto je ovako ispalo.

Link to comment
Share on other sites

zashto bih ti javio za prevoz da je takva situacija,ja sam pogledao satnice one prve i skontao da su extra i vec sve dogovorio sa ekipom shta i kako javio svima,posle sat vremena se sve menja i ispada nam problem ,to je to...

ma nwm,ja samo iznosim svoje mishljenje,nikad nismo ispalili niti smo zahtevali da se neshto zbog nas pomera ili neshto slichno...doci cemo na vreme za mech,sad kako,kad,gde cemo se snaci to nije vash problem sry...gledamo se tamo...

GL ostalim ekipama koje uchestvuju.

Edited by hIghFAIL
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog zasto su se satnice menjale, jer oni ne mogu da stignu na turnir ? onda ne trebaju da igraju opste, ne putuju oni jedini 6 sati. Ako si se vec prijavio za turnir, onda se podrazumeva da mozes da igras u bilo koje sate, a ne da trazis poslednju ili vec koju grupu.

Milan Popovic likes this.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog zasto su se satnice menjale, jer oni ne mogu da stignu na turnir ? onda ne trebaju da igraju opste, ne putuju oni jedini 6 sati. Ako si se vec prijavio za turnir, onda se podrazumeva da mozes da igras u bilo koje sate, a ne da trazis poslednju ili vec koju grupu.

realno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...