Jump to content

WGF - World Gaming Festival


gms.rus

Recommended Posts

imam jedno pitanje, da li pored svega treba da se placa uvece ulaz da bi se slusao marko nastic/sars/sevdahBABY i ostala muzika?!

Slicno pitanje sam dobio od jedne manekenke koje ucestvuje na queen festu :D "Da li moram da platim ulaz da gledam te momke kako igraju igrice?" odgovor "ofc" :D

Ulaznice se rade, ne znam tacno koje su cifre, uglavnom ucesnici citavog festivala ce imati 50% popusta ako ne i DZ...

Link to comment
Share on other sites

Malac nema potrebe za vrijadjanjem, niko od nas nije rekao da je confy prosuo pricu i naravno necemo nikakvu istragu vrsit. Opusteno bre bice tur u svakom slucaju mnogo jak.

Smesno :) Biza covek igra kosarku i pije pivo po kraju, igra mixeve i on je kontaktirao Alternate, MYM, SK, eSrael... Kada Biza popije pivo, on postaje... BANANAMEN! A ne, nije to to... Biza igra za srpsku top ekipu? Igra za Gusare!!! Srecno Rujo, kao i do sada!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Slicno pitanje sam dobio od jedne manekenke koje ucestvuje na queen festu :D "Da li moram da platim ulaz da gledam te momke kako igraju igrice?" odgovor "ofc" :D

Ulaznice se rade, ne znam tacno koje su cifre, uglavnom ucesnici citavog festivala ce imati 50% popusta ako ne i DZ...

posalji ti nju kod mene platicu joj ja ulaz, da joj pokazem kako se bustuje i tako te cs fore :tf:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...