Jump to content

WGF - World Gaming Festival


gms.rus

Recommended Posts

Smjestaj od 5e, pa na vishe...po osobi naravno :)

Prosle god je WRH bilo... A ove god je zakucavanje valjda!!!!!! 80 e za B nije puno, a ko ima knite ni 300 za a tur nije lose!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Turnite me tamo u B posto mi nemamo puno kinte...

Link to comment
Share on other sites

Aj ovako .............. Smanjite ufur ako ocete da mi iz Srbije dodjemo . Mislim ja cu da dodjem sa ANOM ali necemo da dajemo 80 evra . Kad derete opstinu odereite ih i za Srbiju ili cete biti bojkotovani !

Niste vi nikakav poseban kurac da bi vam iko dao 80 evra .

Mozda i jeste ali cemo vas mi bojkotovati ...........

Link to comment
Share on other sites

Aj ovako .............. Smanjite ufur ako ocete da mi iz Srbije dodjemo . Mislim ja cu da dodjem sa ANOM ali necemo da dajemo 80 evra . Kad derete opstinu odereite ih i za Srbiju ili cete biti bojkotovani !

Niste vi nikakav poseban kurac da bi vam iko dao 80 evra .

Mozda i jeste ali cemo vas mi bojkotovati ...........

[/quote

OOOO pa zbog takvih ko sto ste vi ovi su sigurno i stavili ovakav ufur da ne dolaze

svakakvi cifuti.... hahhaah

Skupljaj macak..... Mi smo vec platili slot i za B i za A---- Ha ha ha ha

JBG mi dobro igramo nije nam frka jer znamo da kupimo neklu nagraduuuuu.

Dok mi budemo cepali sa top ekipama iz EU vi vjezbajteeeee............ (Da ste bolji gejmeri nebi se cjenkali)

Edited by itek
Link to comment
Share on other sites

Aj ovako .............. Smanjite ufur ako ocete da mi iz Srbije dodjemo . Mislim ja cu da dodjem sa ANOM ali necemo da dajemo 80 evra . Kad derete opstinu odereite ih i za Srbiju ili cete biti bojkotovani !

Niste vi nikakav poseban kurac da bi vam iko dao 80 evra .

Mozda i jeste ali cemo vas mi bojkotovati ...........

Predivan post sa tvoje strane, tnx.

Necu prihvatit ovaj post kao da se izjasnio neki lider CS scene Srbije nego cu da te iskuliram nema ni potrebe da dodjes a sto se tice ufura podicicu ga na 200e i da znas odrazace se tur bili vi ili ne ali ponavljam da takvo misljenje nemaju klanovi iz srbije i da imaju lijepo bi se ponasali tako da napusti prostoriju PLS.

Link to comment
Share on other sites

Aj ovako .............. Smanjite ufur ako ocete da mi iz Srbije dodjemo . Mislim ja cu da dodjem sa ANOM ali necemo da dajemo 80 evra . Kad derete opstinu odereite ih i za Srbiju ili cete biti bojkotovani !

Niste vi nikakav poseban kurac da bi vam iko dao 80 evra .

Mozda i jeste ali cemo vas mi bojkotovati ...........

jadni klanovi iz srbije ako ih ti predstavljas i odlucujes u ime njih da li ce oni ici na neki turnir ili ne.

za turnir u neku zabit od 1000 stnovnika, koji traje 2 dana na 10 kompova, ufur je 50e...najava 10-15-20 dana ranije i svi odu na isti.

ovo je najavljeno 2.5 mjeseca i mislim da moze da se skupe te pare.

ko se prijavi i dodje, garantujem da ce svi biti maximalno ispostovani kao i do sada ;)

Link to comment
Share on other sites

OOOO pa zbog takvih ko sto ste vi ovi su sigurno i stavili ovakav ufur da ne dolaze

svakakvi cifuti.... hahhaah

Skupljaj macak..... Mi smo vec platili slot i za B i za A---- Ha ha ha ha

JBG mi dobro igramo nije nam frka jer znamo da kupimo neklu nagraduuuuu.

Dok mi budemo cepali sa top ekipama iz EU vi vjezbajteeeee............ (Da ste bolji gejmeri nebi se cjenkali)

Sa kojim ces ti top ekipama Evrope da igras boze gospode...

Link to comment
Share on other sites

ne znas kako,njima je samo bitno da su iscimali na vi i fnatic koga vec i moze da se turnir odrzi,daj bre pogledajte malo siromasnije ljude koji nisu u EU za njih je 80e puno plus prevoz,prenociste a voleli bi da ucestvuju smanjite to lepo na 50e i da se svi lepo pucamo ;)

Edited by N1k0L4
Link to comment
Share on other sites

Slusaj sine . Mi zivimo u Srbiji . Ja iskreno nemam protiv organizacije nista , ali obzirom da nismo pozvani i nismo pozeljni Parlament TM kao dobrim delom ekipa iz CG ovde nece ucestvovati , a vi cete djoku popusiti sa takvim pristupom . Vise necu ovo komentarisati .

Link to comment
Share on other sites

Slusaj sine . Mi zivimo u Srbiji . Ja iskreno nemam protiv organizacije nista , ali obzirom da nismo pozvani i nismo pozeljni Parlament TM kao dobrim delom ekipa iz CG ovde nece ucestvovati , a vi cete djoku popusiti sa takvim pristupom . Vise necu ovo komentarisati .

Sa kakvim to pristupom? Ti dodjes i kazes koji smo mi to kurac itd, a ja tebi kazem koji si ti kurac i koji si ti faktor da neko zbog tebe nesto mijenja?

Turnir ce da se odrzi pa bilo 5 ili 55 ekipa, tako da slobodno nemoj da dodjes, stvarno si nas sve nagrdio sad...

Link to comment
Share on other sites

ne znas kako,njima je samo bitno da su iscimali na vi i fnatic koga vec i moze da se turnir odrzi,daj bre pogledajte malo siromasnije ljude koji nisu u EU za njih je 80e puno plus prevoz,prenociste a voleli bi da ucestvuju smanjite to lepo na 50e i da se svi lepo pucamo ;)

To volim, komunikaciju pa mozda se i dogovorimo za 50 ufur ali sve lagano ima vremena za sve.

Ali sto se tice ZOOM opet ti kazem napusti sobu!

Link to comment
Share on other sites

Ok ........ Provokcirate bzvz . Hteli su da igraju ovi iz Bara , vi ste nam uskratili gostoprimstvo i to je to . Obratite se se baranima ali cisto sumnjam da cem odobriti .

Sta mlatis to, nikako te ne kapiram, veze nemas sta pricas opet ti ponavljam napusti prostoriju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...