Jump to content

Najbolji sajtovi ikada


Recommended Posts

Secam se u prvo vreme kad sam surfovao, analogna centrala + 33.6 krsh modem, uletis na neki sajt, pun euforije, nista ti ne treba, jednostavno ti je do jaja zato sto si na internetu, jos ako nabasas na nesto sto te zanima ode ceo dan. Ako si imao lucent, ubo si premiju.

Tada je bilo i prodavaca racunara koji su savetovali ljudima da upere grejalicu u kuciste, i razvili su neku svoju scam teoriju da ce tako internet brze raditi, naravno internet nije brze radio, ali su oni zaradjivali na novim delovima :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ko je imao dva grama mozga znao je da svakoj elektronici smeta grejanje i treba ventilacija (vazduhom hladnijim od onog iz grejalice), tako da i nek su im crkavali delovi :P

ko je imao dva grama mozga znao je i da kompu smeta da igraš kvejk na sezamovom serveru dok nato baca grafit po trafoima, ali nas to nije sprečavalo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dejan Lučić je kevin prijatelj odavno, i čovek je neviđeni car, a knjige piše iz zajebancije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...