Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Е ово изгледа занимљиво. Ја се никада нисам наканио да играм Моровинд. Ако ово одраде како су изрекламирали, капа доле.

Џери, ајде пробај мало Скајрим живо ме занима твоје мишљење после читања постова на тему Вичера 2.

Kreno, ubio zmaja ko lvl 4 s iron swordom, slatko se nasmejo i ugasio. Posle jos malo igrao da vidim prirodu i grafiku, i tako to. Ono, ne znam jel zbog nostalgije, al ni blizu Morrowinda.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

 

Kreno, ubio zmaja ko lvl 4 s iron swordom, slatko se nasmejo i ugasio.

Vec si iskusio najgoru stvar onda, odatle samo ide na bolje. Vredi igra definitivno, i ne skalira se apsolutno sve, nailazicesh na sranja zbog kojih cesh morati da izadjesh ili da se snadjesh. :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ne zaboravi SkyUI plagin koji će da zameni konzolaški interfejs, i ne zaboravi nezvanične pečeve, jer zvaničnih više neće biti a ostalo je bagova kol'ko hoćeš :c

 

izmenio mi se inventory ali i dalje mi izgleda kao ko nzolaski interfejs, na primer, kad hocu da dodam magiju/oruzje u neku grupu (Q), moram sa A/D (valjda) da listam u koju cu grupu, pa E da dodam u grupu.. pc interfejs bi mozda bio drag and drop, ali svakako manje fokusa na dugmad

 

pitanje. Odmadjijao sam neki item koji mi je sada dao enchantment 20% faster magicka regeneration, ali kada hocu da zamadjijam neko oruzje time, ispadne mi 2% faster regeneration, a ne 20%.. treba li samo da izlevelujem ili nesto propustam?

 

Kreno, ubio zmaja ko lvl 4 s iron swordom, slatko se nasmejo i ugasio. Posle jos malo igrao da vidim prirodu i grafiku, i tako to. Ono, ne znam jel zbog nostalgije, al ni blizu Morrowinda.

 

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:First_Time_Players#Difficulty_Settings

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

izmenio mi se inventory ali i dalje mi izgleda kao ko nzolaski interfejs, na primer, kad hocu da dodam magiju/oruzje u neku grupu (Q), moram sa A/D (valjda) da listam u koju cu grupu, pa E da dodam u grupu.. pc interfejs bi mozda bio drag and drop, ali svakako manje fokusa na dugmad

 

pitanje. Odmadjijao sam neki item koji mi je sada dao enchantment 20% faster magicka regeneration, ali kada hocu da zamadjijam neko oruzje time, ispadne mi 2% faster regeneration, a ne 20%.. treba li samo da izlevelujem ili nesto propustam?

 

 

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:First_Time_Players#Difficulty_Settings

2% ti je zbog toga sto ti je enchanting nizak, kako ti enchanting skill postaje jaci i kako unlockujes one perkove za stronger enchantments tako ce ti rasti sa 2-4-6..bla bla bla.

 

Ako hoces da napravis bolesno (cak i sa najnovijim patch-evima) proguglaj fortify restoration exploit

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

da li kvalitet dragulja (flawless garnet vs garnet) utice na kvalitet enchantmenta? na primer, da li ce mi amulet biti "jaci" ako zamadjijam flawless emerald necklace u odnosu na flawed garnet necklace? ima li kvalitet dragulja ikakvu svrhu sem te da donosi vise para? gledao sam po netu, jedni kazu jedno, drugi kazu drugo

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...