Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A sto je formy na Havajima?

zato sto je burzujcina ofc veca i od hajlija

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

formi, ako sledeći semestar budeš pohađao u aspenu, i ja ću te mrzeti, a do tada smo kul :D

nema frke sine i do te planine vode pare od rur banera ;)))

zato sto je burzujcina ofc veca i od hajlija

ako budem dosao kuci za zimu sada za 2 nedelje primam porudzbine za shta god vam treba! :))) :***

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Narodnih heroja 30

00381 11 2671-887

00381 11 2695-392

Fontana/Carina

Blizu Novog Merkatora

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u spa velnes centru u LifeDesign hotelu :))

Dobio sam vaučer još za rođendan, i nikako da se nakanim da odem, i odoh danas.

http://www.lifedesignhotel.rs/spa-centar.html

Neka je glupa galerija slika pa ne mogu da okačim ništa. Inače sam se osetio kao penzioner, ali je ok :)

Malo finska sauna, pa neka bio sauna, pa parno kupatilo, pa tuševi sa aromama i raznoraznim bojama, pa onda đakuzi, pa neka masaža za noge, pa trljanje ledom ... :) nisam siguran da bih ponovo otišao, ali je ovako kao iskustvo interesantno. Jedino što mi je nedostajalo neke "aktivnosti", ovako šetaš među tim saunama i tako. Recimo kad bi bio bazen pa posle njega malo odmoriš u đakuziju, ili neka masaža pa onda malo odmoriš na tom vrućem kamenju, itd.

Link to comment
Share on other sites

Ni jednom strejt muskarcu ne moze ova pesma nista da ucini manje sumornim :D

dok sa druge strane, ja ne mogu da shvatim da neko moze da slusa nabildovane crnce, koji imaju na sebi vise kila nakita, nego sto su sami teski, i serendaju u mikrofon kako je tezak geto zivot i kako se pucaju svaki dan u kraju. Jebi ga, ukusi su razliciti. ;)

E da, i gej sam naravno, mislim, sudeci po pesmi. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

dok sa druge strane, ja ne mogu da shvatim da neko moze da slusa nabildovane crnce, koji imaju na sebi vise kila nakita, nego sto su sami teski, i serendaju u mikrofon kako je tezak geto zivot i kako se pucaju svaki dan u kraju. Jebi ga, ukusi su razliciti. ;)

E da, i gej sam naravno, mislim, sudeci po pesmi. :D

ma znam ja sve to :D samo mi je simpaticna uvek tvoja pesmica neka, nisam ciljao na to da je rep mnogo najbolja muzika na svetu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...