Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, Peja i dalje stoji iza toga da je toss slab... [:)] Drago mi je za MC-a. Krivo mi je shto nije neki zerg bio u finalu umesto ovog Rain-a...

ne, ne, peja je rekao da uopste vise ne morate sa njim da pricate o slabom protosu, eno vam MC, pa sa njim razglabajte :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ne, ne, peja je rekao da uopste vise ne morate sa njim da pricate o slabom protosu, eno vam MC, pa sa njim razglabajte :)

egzekli :D

koliko je zalutao ovaj terran prebedni :((( KAKO je jebeno izbacio monstruoznog zerga... razumem da je tesko odbraniti se, ali ako uspes protiv foxera (koji je ruku na srce bog micra)... KAKO??!??! qq :D

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Eh, terran easy mode.

ok, povlačim ono što sam pričao vezano za pro igrače i (dis)balansu. Na kraju krajeva, ćutim već duže vreme na tu temu.

Baš jedva čekam patch, prioritet za napadanje SCV-a dok popravljaju thor-a ili PF će dosta toga da promeni.

Uglavnom, da li sam dobro razumeo, u završnicu GSL4 će ići 32 igrača i igraće se 8 grupa po 4? Nešto su prikazivali u pauzama između partija u finalu, ali na korejskom pa nisam baš razumeo da li je to to, ili se priča o nekom drugom turniru?

Kada počinje GSL4, da li se zna?

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skontao igra se code A turnir i code S turnir, ovaj code A turnir je kao kvalifikacioni tur. BTW nemojte pomesati sa predkvalifikacionim code A turnirom koji se vec odrzao zato sto je dosta ljudi imalo isto bodova, mislim da je bilo u pitanju 350, pa su morali da odluce mini turnirom ko je u code A, a ko nije. Kao sto si rekao, code S turnir pocinje podelom igraca u 8 grupa, prvih 8 iz code S su u prvom sesiru, drugih 8 u drugom, 17-32 su u zajednickom trecem sesiru.

Podela po grupama je vec odradjena za sledeci turnir -> http://www.gomtv.net/2010gslopens3/news/292

Code S turnir: Grupe se igraju sistemom svaki protiv svakog, prvi i drugi u grupi prolaze u ro16, treci i cetvrti igraju replacement meceve, spomenucu ih kasnije. Na ro16 je opet podela u grupe, cetiri grupe ovog puta, igra svako sa svakim i prva dva prolaze dalje, drugo dvoje ispadaju iz takmicenja, ali ostaju u code S. Na ro8 pocinje klasican bracket turnir sa bo3, polufinale je bo5 i finale bo7. Znaci na kraju 16 njih ostaje u Code S sigurno, 16 njih igra replacement meceve.

Code A turnir: 8 bracketa sa 4 igraca, ko ispadne u prvom kolu ispada iz Code A i mora da se bori u predkvalifikacijama za code A za sledeci gsl, ko prodje igra finale bracketa, pobednici tih finala (njih 8) igraju replacement meceve. Gubitnici u tim finalima ostaju u code A. Od njih 32. 16 ispada iz code A, 8 ostaje u Code A i 8 idu u replacement meceve.

Replacement mechevi: Pobednici iz code A bracketa (8 njih) igraju protiv igraca koji su zavrsili na trecem mestu iz prvih 8 grupa Code S turnira. Ko pobedi dobija mesto u Code S, ko izgubi igra protiv igraca koji su zavrsili Code S turnir kao cetvrti u svojim pocetnim grupama. Ko u ovom mechu pobedi ide u Code S, ko izgubi ide u Code A.

Predkvalifikacioni turnir za code A: nemam pojma sta je niti ko ce sve da ga igra, znam samo da igraju ljudi koji su ispali u prvom kolu Code A turnira, e sad ko im pravi drustvo, dal' ce biti otvorene prijave za kvalifikacije ili ce da zovu opet ljude iz prva 3 gsla il' kako nemam pojma. Uglavnom odavde se kvalifikuje samo 12 igraca za Code A, preostalih 4 je rezervisano za strane igrace koji su se dokazali u drugim turnirima ili slicno. Iskreno nemam pojma koga ce da zovu i po kom tacno pravilu, koliko vidim trenutno nema ta 4 igraca u Code A, jedino se TLRet kvalifikovao za Code A kroz predkvalifikacije od stranaca (mozda gresim), ali mu nisu rezervisali mesto, kvalifikovao se kao i svi ostali igranjem kroz grupe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...