Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

ja kao mali chubby nisam imao preterano problema u osnovnoj, no jednom sam, nekako spontano

sjebao dezurnog bulija iz razreda, zatrcao se lik na mene s ledja, cuo sam korake pa sam se polu sagnuo,

on mi skocio na ledja uvatio rukom oko vrata ali sam se samo sagnuo i prebacio retarda preko sebe,

pao je na beton ravno ko daska i samo se culo ono jezivo KNOCK njegovog potiljka o tonbe...

On oma odvezhen gajbi osamucen, ja sedim na narednom chasu i cutim, a u meni neka toplina.... :tf:

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa jel bilo nesto kad se vratio u skolu?:)

kod nas je bilo problematicno iznabadati bullyje zato sto on onda kaze "dobro" i vrati se sa pet ortaka sa zardjalim stanglama. jedan je doso i sa utokom, al je samo mlatio njome okolo, nije puco (sto je naravno dovoljno da tebi kao liku od 15 dina ne bude dobro tri meseca:) )... i to je generalno bio i jedini problem, mislim, nije tesko iznabadati nekog, al sta ces onda, jedino da ga ubijes (u stvari, tek si onda najebo, jedino da odradis ful krvnu osvetu sa sve ortacima iz kraja i daljom rodbinom:) ). dobro, oni likovi sa klipa su lol australijanci, to se ne racuna, verujem da niko nista nije uradio debelom since the zangief day.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa jel bilo nesto kad se vratio u skolu?:)

kod nas je bilo problematicno iznabadati bullyje zato sto on onda kaze "dobro" i vrati se sa pet ortaka sa zardjalim stanglama. jedan je doso i sa utokom, al je samo mlatio njome okolo, nije puco (sto je naravno dovoljno da tebi kao liku od 15 dina ne bude dobro tri meseca:) )... i to je generalno bio i jedini problem, mislim, nije tesko iznabadati nekog, al sta ces onda, jedino da ga ubijes (u stvari, tek si onda najebo, jedino da odradis ful krvnu osvetu sa sve ortacima iz kraja i daljom rodbinom:) ). dobro, oni likovi sa klipa su lol australijanci, to se ne racuna, verujem da niko nista nije uradio debelom since the zangief day.

Ma treba samo da jednom pokazes da si lud, i onda te niko ne dira ...

A ako vec krene da te dira, onda moras i da dokazes da si lud :)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ti ko da nisi procitao moj post:)

to da pokazujes i dokazujes da si lud radi na vikend bullyjima, a recimo oko mene ih je bilo jako malo takvih. vise ih je bilo u fazonu mihajla divca (pogodi me u stomak, ja dodjem do njega i kazem mu oces da ti nabijem tu utoku u dupe). sta da radis sa takvim likom? njemu je najbukvalnije gotivnije dumre bullyjuci nego da odseta. eto, znao sam jednog takvog, na kraju je izbulijovo nekog pogresnog lika koji je zapravo imao ledja i ubili su ga stanglama, prosuli su mu mozak na beton. i tad je bio onaj fazon "iskuliraj se ili si cao" i lik je bio u fazonu "hehe ko vas jebe knele ekipa onli gad ken dzadz mi svako umire nije bitno kad blabla" i onda su ga izoveravali. i onda pricamo o pokazivanju da si lud:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ladno sam izostavio zasto si me ujeo za srce :), tako mi i treba kad pokusavam multitasking :( a izostavio sam i trollface.

Elem, ujeo si me za srce sto si rekao da ja nisam skapirao tvoj post ... ccc ... jos emo trip, sam bre covek cigla, tvrd ko bajat lebac :tf:

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jos emo trip

pa jebiga kad ti je post "kao debeli klinac u skoli imam da kazem napred debeli", ako to nije arhetip emo posta, ne znam sta je :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da na zalost problem je bas kao sto je dulio rekao sa tim retardima sto prosto ne vredi...dok su zivi i pokretni bully-zirace ostale.

Inace mix dve najbolje stvari na svetu : folksvagen (pasat) i darth wader :

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...