Jump to content

Parlament Lan rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nije uredu to sto su igrali sacmama, ali sta sad, ne mracite momke, odlican su team =]

Naravno da cemo da ih mracimo kad su klosari. Da je igrao fnatic dobio bi sve ekipe 16-0 naravno, i kladim se da se ne bi sprdali ni sa jednom ekipom. To se zove MANIR,

ali ne znaju makedonci za tu rec zato nema veze, a verovatno su i klinci neki koji igraju cs po ceo dan pa ne znaju nista dalje od toga.

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe da se uopste raspravlja ovde igrica je to .... bitno je da se igra i da se odrzi sve kako treba...za sad je org ok za razliku od zadnjih turnira minimalno je kasnilo od jutros sem 2 cwa ali nisu krivi ni igraci sto su imali problem sa autom

Edited by St3FaNbRe
Link to comment
Share on other sites

A niko nije spomenuo to sto je newave namerno izgubio od clan+ ? Igrao svako za sebe... Necu nista da pricam, daleko od toga da su losa ekipa, ali tuzno je to sto su na taj nacin eleminisali jednog od konkurenata iako bi se tek ukrstali u eventualnom finalu :)

Link to comment
Share on other sites

Enigma ti si verovatno neka baba gatara posto vidim znas kolko sam puta usao u cs. Ne znam uopste ni sto to spominjes kakve veze ima kako ja igram cs, ja pricam kakvi su oni kao ljudi, mogu da igraju bolje od na vi,

ne vredi im nista kad su klosari, nije ni cudo kad zive sa 70 % siptara sta ces.

Link to comment
Share on other sites

Enigma ti si verovatno neka baba gatara posto vidim znas kolko sam puta usao u cs. Ne znam uopste ni sto to spominjes kakve veze ima kako ja igram cs, ja pricam kakvi su oni kao ljudi, mogu da igraju bolje od na vi,

ne vredi im nista kad su klosari, nije ni cudo kad zive sa 70 % siptara sta ces.

sine ne seri vise i ne prozivaj makedoniju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...