Jump to content

DOTA TURNIR


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, a stvarno ce mi trebati jedno 6 ljudi koji se razumeju u dotu i u gledanje riplejova da observuju partije na hostovima. Po dva gejma se prenose u isto vreme, tako da bi sest ljudi bilo idealno, da mogu da se smenjuju. Ko to voli i ume nek se javi :)

- Pa ako mogu i ucesnici odnosno igraci .... npr. Dok mi cekamo a ovi drugi igraju mi mozemo da obs.games .... Ako treba ja sam tu ..... i Viktore kada si ti danas u igraonici da dodjemo ? - da dodjemo i da platimo to..

Link to comment
Share on other sites

Mogu igraci, bas tako kako si rekao. Od pola sedam sam tamo, pa se vidimo. Hoces doci sa ekipom da okuvamo neki lan? Za kada da rezervisem compove? :)

- necu povestio ceo klan ne mogu moji... docice nas 2 - 3 da opicimo neku dotu i platimo pa palimo .... Pa ne moras rezervisati jer nzm stvarno kada cemo dotji ... ili u pola 7 , 7 , 8.... Bitno nam je uglavnom da osiguramo mesto..

Link to comment
Share on other sites

Onda 2 obs-a po 1 ili po 2 gejmu ???

- Nadamo se da nece biti varanja po pitanju tome..... :D msl ako ce biti obs oni ce odredjivati sta ostali gledaju preko 2 ekrana , zar ne ???? da nebi neko dobacivao ili tako nesto...

- ustv svako ima svoju sobu al o5 preko telekomunikacije :D slusalice fon i tako to :D

Edited by rip_n0th1n9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...