Jump to content

TURNIR U KRAGUJEVCU 04-05.12.2010


knbr

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

16 ekipa

1.mesto : 40.000

2.mesto : 18.000

3.mesto : 7.000

Igraonici 15.000

16*5k=80k, 40k+18k+7k+15k=80k

32 ekipe

1.mesto : 80.000

2.mesto : 35.000

3.mesto : 20.000

Igraonici 25.000

32*5k=160k, 80k+35k+20k+25k=160k

Igraona ima do jaja promet(30 masina + 2xps3), tako da se vlasnicima jednostavno moze kada je u pitanju rentiranje na dan ili dva.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam sto su nagrade bile pogresno ispisane jos jednom , stvarno nije bilo namere , do kasno smo pisali ono i zbog toga je doslo do gresaka, ne zelimo da uzmemo ni dinar od turnira... Nadam se da ce se ekipe odazvati u sto vecem broju i da cemo napraviti jedan lep turnir koji ce se sve cesce organizovati i koji ce dobiti tradiciju. I ne razumem zasto mislite da su nagrade male , kada smo samo odvojili ono sto MORAMO da platimo igraonici kako bi turinr uopste bio odrzan..

Link to comment
Share on other sites

Objasni ti sad LeeiF tvoj komentar, male nagrade i to...

Igraonica pravi po 10-15k na dan, i turnir ne organizuju vlasnici igraone kao sto je bio slucaj u Nisu, gde je Baja to regulisao sve i sav ufur dao u nagrade + i za smestaj su oni polovinu dali ako se ne varam. Mi takvog majstora u KG-u nemamo, i tu se cela prica zavrsava.

Momci koji to organizuju, to rade iz ciste ljubavi prema igri, i turnirima, i ne uzimaju ni za zub od turnisa. Ne volish?

SJ

Link to comment
Share on other sites

Objasni ti sad LeeiF tvoj komentar, male nagrade i to...

Igraonica pravi po 10-15k na dan, i turnir ne organizuju vlasnici igraone kao sto je bio slucaj u Nisu, gde je Baja to regulisao sve i sav ufur dao u nagrade + i za smestaj su oni polovinu dali ako se ne varam. Mi takvog majstora u KG-u nemamo, i tu se cela prica zavrsava.

Momci koji to organizuju, to rade iz ciste ljubavi prema igri, i turnirima, i ne uzimaju ni za zub od turnisa. Ne volish?

Sve je to super. Dao sam komentar, jer volim da iskazem sta mislim. Kazem momcima svaka chast na organizaciji, sve najbolje zhelim naravno. Ali valjda je i u plusu tog gazde da promovishe novovotvorenu igraonicu, a ne da uzima 25k za 2 dana. Samo to sam mislio, nista drugo :)

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super. Dao sam komentar, jer volim da iskazem sta mislim. Kazem momcima svaka chast na organizaciji, sve najbolje zhelim naravno. Ali valjda je i u plusu tog gazde da promovishe novovotvorenu igraonicu, a ne da uzima 25k za 2 dana. Samo to sam mislio, nista drugo :)

Nije ............. Oni tako smatraju ............

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super. Dao sam komentar, jer volim da iskazem sta mislim. Kazem momcima svaka chast na organizaciji, sve najbolje zhelim naravno. Ali valjda je i u plusu tog gazde da promovishe novovotvorenu igraonicu, a ne da uzima 25k za 2 dana. Samo to sam mislio, nista drugo :)

Komentar ti je nepotreban, jer verovatno i neces doci na tur a svakako neces videti dinar od nagrada. Cisto je iskoriscena prilika da se objasni i drugim ljudima ako sumnjaju u slicne stvari. Igraona je daleko od nove, drzi je lik koji drzi igraonu vec sto godina(bukvalno) i koga vecina vas dobro zna, tako da nema razloga da promovise opet jer je samo promenio lokaciju i masine. On taj novac uzima za jedan vikend kako god okrenes, tako da mu moraju platiti. End of discussion.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Komentar ti je nepotreban, jer verovatno i neces doci na tur a svakako neces videti dinar od nagrada. Cisto je iskoriscena prilika da se objasni i drugim ljudima ako sumnjaju u slicne stvari. Igraona je daleko od nove, drzi je lik koji drzi igraonu vec sto godina(bukvalno) i koga vecina vas dobro zna, tako da nema razloga da promovise opet jer je samo promenio lokaciju i masine. On taj novac uzima za jedan vikend kako god okrenes, tako da mu moraju platiti. End of discussion.

period!

SJ

Link to comment
Share on other sites

Komentar ti je nepotreban, jer verovatno i neces doci na tur a svakako neces videti dinar od nagrada. Cisto je iskoriscena prilika da se objasni i drugim ljudima ako sumnjaju u slicne stvari. Igraona je daleko od nove, drzi je lik koji drzi igraonu vec sto godina(bukvalno) i koga vecina vas dobro zna, tako da nema razloga da promovise opet jer je samo promenio lokaciju i masine. On taj novac uzima za jedan vikend kako god okrenes, tako da mu moraju platiti. End of discussion.

period!

Pa istina je ! Nije moja stvar ali ovo treba da izgleda : TURNIR = PRIJAVA .

Komentari idu posle turnira .

Sva pitanja su dobrodosla .

Mozda nije tako trebalo da se kaze i za prijavu i za zavrsnicu , ali je lepo rekao ono sto vecina ovde misli ( nagrade racunam za zavrsnicu )

Bzvz je razvezati sad neku pricu , ne bi bilo lose da se ekipe samo prijavljuju koje su zainteresovane . Komentari idu kasnije .

GL organizaciji za trud , mada su svi u pravu kada kazu da igraonice uzimaju dobar deo para i to nije do organizacije . Trenutno je parola svih igraonica :

"Nije vazno da smo prvi , vazno je da smo ispred drugog !" No dobro , takav je period trenutno i svi bi trebali da se sa time pomire .

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...