Jump to content

Diablo Official Serbian Community Fansite


Silencer

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Znam da tema nije vezana toliko za WoW, medjutim, smatram da je vecina WoW igraca igrala Diablo II, ikapiram da isti jako ocekuju treci nastavka, po meni igra koja ce nas skinuti sa WoW-a zauvek.

Elem dobio sam licencu da radim, na Diablo Serbian Community Fan sajtu.

Trenutno je odradjen multemedijalni Under Construction Page na stranici http://www.diablo.rs

-----

Website Up and running.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

fino izgleda...btw, mogao si topik na rpg forum ipak:)

Nemoj mi zameriti za pogresno stavljanje teme na WoW Forumu, ja sam navikao uglavnom da otvorim klanrur.rs/forum/wow/ i imam negde bookmarked topic za klinke iz zoloskog vrta pa i ne vidim koji sve podforumu postoje ^^

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ok izgleda, ali meni licno mnogo idu na zivce sajtovi sa muzikom..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

blizzardov d3 fankit maksimalno iskoriscen. koji cms je ispod haube (ili koji ce biti?)

Trenutni page koji gledas je samo xml, php, js, css, html statican kodic, koji mogu da menjam po potrebi za ovakvu vrstu sajta koja je trenutno dostupna.

Predvidjena je joomla kao CMS, svidjalo se nekom ili ne, trenutno imam dobrih iskustva sa njom, i sve potrebne komponente koje su mi potrebne za rad, a ujedno radim na aplikaciji za bridge izmedju invision foruma i joomla sajta. Mada sam trenutno u finalnoj fazi izrade integracije wow armory stranice i invision foruma, pa sam malo ovo stavio po stranu. Sajt ce primiti isti izgled kao wow serbia, sa promenom background i boja.

Nazalost trenutno kako stoji situacija, ne stizemo sve da odradimo u roku, mislim da ce da bude extendovano ovo, jer i meni je ispala frka u RL oko promene posla posto prelazim u Mercator-S da radim za jedno 15 dana, pa sam trenutno u problemu da ustanem u ujutru u 6 i odem na posao, a da se vratim u 9 pola deset uvece, tako da mi jako malo ostane da ubacim sav sadrzaj koji i nije kompletiran. Ja sam za sad zadovoljan sto sam tehnicki omogucio da se ubacuje sadrzaj, i sredio dizajn, da kazemo kao da je uradjen part I i da ce mi trebati jedno 15 dodatnih dana da uradim drugi finalni deo. Ali me ujedno plasi i Cataclysma kolko ce da mi pomeri sve ovo.

I meni se dopada, a muzika može da se isključi.
Uh, sad znam da vecina ljudi ne voli muziku, medjutim smatrao sam da treba da je ubacim jer utice na izgled sajta, naravno ona moze da se ugasi u donjem desnom uglu. Nazalost ja nisam mnogo zadovoljan muzikom, iz Diabla 3. Ko prati pricu zna da je Blizzard North bio zaduzen za Diablo I i II, i da je Matt Uelmen bio glavni i odgovorni za muziku u toj igri, medjutim desilo se sta se desilo i on je svoje poslednje vreme u Blizzardu proveo pomagajuci oko muzike za World of Warcraft. Tu muziku je preuzeo da radi glavni i odgovorni urednik Russell Brower, koji radi na World of Warcraft, Starcraft II, i Diablo III. Ne kazem da Russel Brower ne moze da odradi posao dobro, jer je on radio za warcraft III, i u WoW nemam zamerki, medjutim zna se da je Matt Uelmen zapamcen po muzici Tristram, pogledajte video i skontacete o cemu pricam. Samo se pitam kolko ce da na aukciji jednog dana kosta Originalna Diablo Gitara na kojo je odsvirano ovo, a drugi put upotrebljeno na WWII najavi Diablo 3 nove igre.

Treba da češće zalazim na druge delove foruma. Stivene, kakav god da si ranije ostavio utisak na mene, stvarno ti svaka čast i na entuzijazmu i na radu do sada.

Zao mi je ako sam ostavio los utisak, iz nekog mog nepoznatog razloga. Hvala, max se trudim kolko mogu, mada i cestitke idu mojim saradnicima :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Kasnili smo dva meseca, podigli smo sajt :) Sad je napokon aktivan. Vec polako se uredjuju stranice.

Uglavnom odlaganja je bilo jer sam testirao na njemu dosta SEO/SEF Optimizaciju, i novi engine za joomla template sistem.

Za sada sve ide po planu, samo jos da Blizzard ispostuje svoje rokove ;) i da betu zaigramo sredinom ove godine, a mozda i krajem, ako ce da se zainate da pomere ceo timeline za release dates.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...