Jump to content

<Srpski Orlovi> Eu Sylvanas


Impàct

Recommended Posts

U pravu si ali do danas nisam znao sta ovaj thread predstavlja ali sad mi je jasno malo sam se informisao.Ljudi se javljaju polako preko PM tako da vidim da nema potrebe dublje da se uvaljujem i da se spustam na neki nivo glavom bez obzira Kalky tebi hvala na podrsci,za ostale koji su zainteresovani PM me na forumu ja cu se truditi da sto pre odgovorim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Uz sve duzno postovanje, sada ukopavas sam sebe (i svoju gildu) pokusajima da ispadnes mudonja na forumu. Cela ova konverzacija mogla je da bude mnogo primerenija i sigurno bi time privukao ozbiljnije ljude.

^ This

Offtopic : Ne dozvolite da umre vajn i nerdrage 4.0.1 topic , vajnujmo zajedno o magovima plz [8)]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

aman bre pohvalite nekad nesto, sta god da je nase je...

dosta vise kritika, te ovo te ono... ako vec nesto hocete da kazete, predlozite nesto konstruktivno!

da je covek dosao i :

- napisao post bez floroscentnih boja

- imao viziju i ideju sta ce da uradi da bi ljudi bas u taj guild izabrali da odu

- predstavio ime guilda bilo kako drugacije od ovog pokusaja da bude ex-YU guild bez da ima nacionalisticko ime

- prestao da gura pricu kako on ima svoje drugare koji ga razumeju potpuno i pokazao ljudima da tu moze da se prikljuci i neko ko ce imati i malo drugacije mishljenje koje ne ukljucuje ljubljenje dupeta guild mastera ako ne zeli da bude kicked

- privhvatiti barem neke kritike iz vrlo prostog razloga sto se one ne pojavljuju samo od sebe niti su ovde ljudi poremeceni svi da seru samo zato sto im se sere

- da je cela prica bila pozitivnija i ozbiljnija ja garantujem da bi svi podrzali i dali svoj plus

ne znam dal' moze kontruktivnije od ovoga u ovoj situaciji zaista pored svih trazenja armory linka da bi covek koji predstavlja ovaj guild odgovorio nekome

Link to comment
Share on other sites

da je covek dosao i :

- napisao post bez floroscentnih boja

- imao viziju i ideju sta ce da uradi da bi ljudi bas u taj guild izabrali da odu

- predstavio ime guilda bilo kako drugacije od ovog pokusaja da bude ex-YU guild bez da ima nacionalisticko ime

- prestao da gura pricu kako on ima svoje drugare koji ga razumeju potpuno i pokazao ljudima da tu moze da se prikljuci i neko ko ce imati i malo drugacije mishljenje koje ne ukljucuje ljubljenje dupeta guild mastera ako ne zeli da bude kicked

- privhvatiti barem neke kritike iz vrlo prostog razloga sto se one ne pojavljuju samo od sebe niti su ovde ljudi poremeceni svi da seru samo zato sto im se sere

- da je cela prica bila pozitivnija i ozbiljnija ja garantujem da bi svi podrzali i dali svoj plus

ne znam dal' moze kontruktivnije od ovoga u ovoj situaciji zaista pored svih trazenja armory linka da bi covek koji predstavlja ovaj guild odgovorio nekome

Ne seri

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je kako se ne moze prihvatiti konstrukivna kritika, ma koliko dobronamerna ona bila...

I sad, iskreno, da li mislis da ce neko ko je iole ozbiljniji da uopste uzme u obzir dolazak u taj gild? "Ne seri" moze da prodje u osnovnoj skoli, srednjoj skoli dok vec na fakultetu nema tezinu jer treba potkrepiti cinjenicama. Ljudi sa rura su mozda ponekad puni sebe, u svojim ocima su baje sa pishicama legendarnih razmera, jednim zamahom kite nataknu 7 riba i tako to, ali debili nisu.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Alo, konstruktivna kritika??? Ajd citiraj jednu konstruktivnu kritiku na ovom topiku... Ne igram wow vec 2 godine, ali kad vidim da neko pljuje po necemu samo zato sto u svom nazivu ima nesto srpsko, skoci mi pritisak... Najjaci je onaj lik koji clanove gilda koji je ubio lk hard mode, naziva noobovima i poziva ih da igraju minesweeper, pazi ti koji lik.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je kako se ne moze prihvatiti konstrukivna kritika, ma koliko dobronamerna ona bila...

I sad, iskreno, da li mislis da ce neko ko je iole ozbiljniji da uopste uzme u obzir dolazak u taj gild? "Ne seri" moze da prodje u osnovnoj skoli, srednjoj skoli dok vec na fakultetu nema tezinu jer treba potkrepiti cinjenicama. Ljudi sa rura su mozda ponekad puni sebe, u svojim ocima su baje sa pishicama legendarnih razmera, jednim zamahom kite nataknu 7 riba i tako to, ali debili nisu.

Ne interesuje mene to sta taj guild hoce, ja samo vidim da je vecina ljudi na topiku napala guild zato sto je srpski guild, to je prva stvar koja se dala primetiti iz prvih nekoliko postova..

Link to comment
Share on other sites

Ja vidim da su napali gild jer je gildmaster nepismen, umisljen i nalozen, a to su sve nepozeljni "kvaliteti" za doticnu funkciju u gildi koja iole obecava. "Smetanje" srpskog je pomenuto zbog ex-yu tipa gilda, mada verujem da je nekome kao sto si ti exyu=srbija da ne pominjemo tokijo i ostala srpska seoca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...