Jump to content

<Srpski Orlovi> Eu Sylvanas


Impàct

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O pro igracima trebalo bi napraviti drugi topic :) moje misljenje je to da ni jedan PRO igrac nebi pisao ovakve bahanalije kao sto su ovi "Pro" faileri Pisali.

I da sto se tice imena guilda slazem se da je malo neprikladno sto se tice igrice.Tacno je da smo pokusali sa promenom imena guilda u <Orlovi> ali tu su pocele nesuglasice sa strane igraca koji su dosli da igraju kao tim ne da bi im ispod imena karaktera pisalo neko imba ime guild.VOte se radio i vratili smo se nazad prvenstveno zbog tradicije jebi ga ime postoji 4 godine i vise kao sto sam reko ne trebaju nam ljudi koji igraju zbog imena guilda trebaju nam stabilni ljudi koji igraju za guild.Ni jedan dobar igrac negleda kako mu se guild zove on gleda sta taj guild radi i da li mu to odgovara

Ostavio sam link koji ce vas odvesti na youtube gde se nalaze nasi raidovi.

Video

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

Sta je tacno potrebno da bi neko uputio kritiku? Link achievementa? Link brisa iz toaleta? Link chara? Kritika koju je covek uputio je mozda izrazena na pogresan nacin (uz provokaciju) ali stoji i ponikla je iz iskustva drugih koji su pokusavali da naprave "nas" uspesan gild.

Opet, sa druge strane, umesto flame warsa mozda ne bi bilo lose kada bi se uputili neki saveti ljudima, na sta da obrate paznju, sta da izbegavaju etc, najlakse je opljuvati, najteze je pomoci...

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Sta je tacno potrebno da bi neko uputio kritiku? Link achievementa? Link brisa iz toaleta? Link chara? Kritika koju je covek uputio je mozda izrazena na pogresan nacin (uz provokaciju) ali stoji i ponikla je iz iskustva drugih koji su pokusavali da naprave "nas" uspesan gild.

Opet, sa druge strane, umesto flame warsa mozda ne bi bilo lose kada bi se uputili neki saveti ljudima, na sta da obrate paznju, sta da izbegavaju etc, najlakse je opljuvati, najteze je pomoci...

E ovako se izrazava i govori jedan Pro igrac sto govori i armory link koji si dao :) nadam se da je tvoj char u pitanju :).Steta sto samo takvih 10% od 100% nasih igraca igra u top guildovima na svetu kojima nepada napamet da dolaze u neki domaci guid jel sama pomisao na domaci guild stvara sliku o ljudima koji Fleme ,whine kao sto to rade na ovom topicu i normalno je da jedan igrac kao sto si ti ni u snu ne pomislja da dodje u takav guild gde te naravno i podrzavam.Upravo to je namena ovog topica da se kaze ljudima koji mozda imaju zelju da igraju sa nasim ljudima ali zbog nekog loseg exp ili neke price koje su naculi da je tako nesto nemoguce da se ukaze ljudima da je ipak moguce sloziti raid setup i da ima ljudi koji su napustili top 50 world ranked guildove da bi igrali sa nama.Steta je samo sto smo kasno poceli ali nista nije izgubljeno cata dolazi Wotlk je za nas zavrsen . U svakom slucaju hvala za jedan normalan replay :)

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

Kako ti mislis da tebe iko shvati ozbiljno ako ti u prethodnom postu od 6 redova imas jedan jedini zarez, pa ja prvi ne razumem sta si hteo da kazes

Nisam ja ovo post da bi me neko svatio ozbiljno od ljudi kojima su u recenici bitni tacka zarez i ostali znaci interpukicje.Objansio sam sta je poenta sto se tice ovog topica a koliko sam ja ozbiljan to mogu da kazu ljudi koji igraju samnom a ne neki forum flamer:)Sa ovim bi zavrsio raspravu na ovom topic ako je moguce sve koje interesuje guild neka posete nas web site.A ja neznam sto vi momci kojima je bitan pravopis ne napravite neki forum sa tom temom :D tamo ce vise uticaja imati ono sto pisete na tudjim topic

PS :Predhodan replay nema 6 nego 5 redova pripazi da te kolege memberi neukebaju dobices panja iz matematike :).Meni licno je to bitno kolko tacka i zarez u recenici na jednom forumu ili u SMS poruci :)

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

Nemoj pogresno da me shvatis, ali ljudi ipak drugacije misle o osobi koja lepo, uredno i gramaticki ispravno napise post, nego da je napisan s' kurca. Jer ovo lici k'o da je pisao neki osmogodisnjak i retko ko ce te shvatiti ozbiljno.

Nemoj pogresno da me shvatis ali ljudi ipadk duragcije misle o osobi koja lepouredno i gramtaicki isrpavno napise post nego da je napisans s kurca. Jel ovo lici ko da je piso neki omsogodisnjka i retko ko cete shvatit ozbljibno.

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

8 znakova interpukcije ne rachunajuci tachke za redne brojeve, failovao svaku negaciju i ne zna razliku izmedju jel' i jer. Bravo, pobedio si internet.

a nesvatati... svatati glagol koji u srpskom jeziku opisuje privodjenje riba... primer: matori svatao sam strasnu picku :D

Sta je tacno potrebno da bi neko uputio kritiku? Link achievementa? Link brisa iz toaleta? Link chara? Kritika koju je covek uputio je mozda izrazena na pogresan nacin (uz provokaciju) ali stoji i ponikla je iz iskustva drugih koji su pokusavali da naprave "nas" uspesan gild.

Opet, sa druge strane, umesto flame warsa mozda ne bi bilo lose kada bi se uputili neki saveti ljudima, na sta da obrate paznju, sta da izbegavaju etc, najlakse je opljuvati, najteze je pomoci...

matori srpski guild na silvani postoji... samo sto nema gnomova u njemu :P

btw. kako raidujete 25 man 2 puta nedeljno kada ste ubili LK 10 man hc koji deli isti reset sa 25 man???

Link to comment
Share on other sites

25 man se ne raiduje vise od juna zbog inactive ljudi leto je kritican period sto se tice ove igre.Takodje sve sto je radjeno u 25 man radilo je 15 igraca ostalo je bio tehnoloski visak koji je igrao za loot i wipe raid tako da sam od 40 ljudi i 25 man setupa sveo guild na 15-20 Raidera ostalo je kicked ili demoted na cassual.Posle smo 25 man radili sa 17 ljudi u raidu Ono sto smo radili sa 25 do LK smo dolazili sa 17 ljudi ubrzo smo popunili prazninu i poceli LK da radimo sa 25 pa posle sa 20 ljudi dosli na 28 % i naravno tipicno za nas guild kada je raid trebao da bude extanded deca se pobunila poceli apply za drugi guild inactive itd...e onda je stigao post i informacije sa Beta servera da je 25 i 10 man raiding isiti u Cata i tada je odluceno da se guild svede na 10 man core raiding.I u planu je da se formiraju 2 grp 10 man

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi,naravno da stoji to da je Impact mogao/morao da se malo vise potrudi oko gramatike u svojim postojima,koja mu ocigledno nije jaca strana i da je ime gilda ono kao...meh.Za tih 5 godina koliko vam guild postoji mogli ste smisliti nesto pametnije,al aj sad,sta je,tu je,vasa stvar.

Ali isto tako s druge strane,iako relativno kratko vreme i tek povremeno obilazim klanrur,da se primetiti da su odredjeni ljudi na wow forumu mnogo,ponekad preterano bezobrazni,drski i ponasaju se kao da su uhvatili boga za onu stvar,cast izuzecima naravno.Mislim,sto kaze ovaj decko Kalky,ako ste vec svi toliko pro,pa ajde,dajte ljudima neki savet,pomozite im nekako,ili ako vec necete da pomognete,ne morate ni da ih pljujete,iskulirajte topic i to je to...ideja o srpskom gildu je stara koliko i wow otprilike i svi pokusaju da se isti napravi nisu vredni ni pomena a kamoli nesto drugo,a oni su,ako nista drugo,skupili bar 10-tak dobrih igraca,ubili LK na HM,sto je za pohvalu,a ne za pljuvanje,jel,naravno da je sa 30% buff i novim talentina fight neuporedivo laksi,ali to ne znaci da je lagan,mislim da 80% wow populacije i gildova nece ubiti tog bossa do kraja expa,ako ne i vise.Ne verujem ni da ga je sa ovog foruma,koji je,jelte,prenatrpan pro igracima ubilo vise od par ljudi,bar sam ja stekao takav utisak,al sta znam,mozda gresim.

U svakom slucaju,momci sa silvane,sve najbolje u cati,ako nista drugo,cestitke za trud.

Link to comment
Share on other sites

25 man se ne raiduje vise od juna zbog inactive ljudi leto je kritican period sto se tice ove igre.Takodje sve sto je radjeno u 25 man radilo je 15 igraca ostalo je bio tehnoloski visak koji je igrao za loot i wipe raid tako da sam od 40 ljudi i 25 man setupa sveo guild na 15-20 Raidera ostalo je kicked ili demoted na cassual.Posle smo 25 man radili sa 17 ljudi u raidu Ono sto smo radili sa 25 do LK smo dolazili sa 17 ljudi ubrzo smo popunili prazninu i poceli LK da radimo sa 25 pa posle sa 20 ljudi dosli na 28 % i naravno tipicno za nas guild kada je raid trebao da bude extanded deca se pobunila poceli apply za drugi guild inactive itd...e onda je stigao post i informacije sa Beta servera da je 25 i 10 man raiding isiti u Cata i tada je odluceno da se guild svede na 10 man core raiding.I u planu je da se formiraju 2 grp 10 man

razumeo :) leto je prokletstvo osim za hard core guilde i to mi je u potpunosti poznato... nadam se da si odstranio ljude zbog kojih je na hordi postojalo nepisano pravilo: kada vidis orla kill on sight :P uf mada su neki bili istog misljenja i kada je kafana na balkanu u pitanju :DDD

gl

Link to comment
Share on other sites

Hmm za Kafanu na Balkanu neznam ali da :) bilo je ranije price i tu si u pravu posto jedan decko koji je igrao na sylvanasu hordu koji sada igra sa nama u guildu moj IRL ortak bivsi extremni PVP igrac pricao mi je za to pravilo :) ali da otprilike takvi igraci kako i u PVP tako i u PVE Failuju .Da taj deo populacije je Cassual ili kicked jel dosta ljudi je u guildu rodbina od nekog Raidera /Core Raidera pocetnici u ovoj igri itd...Ince kada smo poceli raid 25 radili smo 3 raida sa Kafanom na Balkanu medjutim njima se nije svideo moj metod vodjenja raida naravno njihov guild ima svoje ciljeve ja imam svoje sto se podrazumeva,u glavnom poceli smo da raidujemo odvojeno oni sa svojim ja sa svoijm ljudima jel nisu pristali na moju ideju da se marge.u ok smo odnosima cak je jedan od GM tog guilda sponzor naseg TS servera i ima u guildu ljudi koji su vrhunski igraci,ali ima i tih pacijenata naravno ali takvi njima sluze za zajebanciju nista drugo :) ima par primera ali necu da budem bezobrazan ipak je rec o coveku koji ima 65 godina :).A sto se tice Leta da pa upravo to je ono sto sam pricao sto se tice nasih igraca pricam o onih 10% sto igraju u Hard COre top world guildovima jednostavno nece da rizikuju iako bi mozda igrali u Domacem guildu upravo da ih nesnadje nesto tako sto je snaslo nas tako da idemo na sigurnu kartu a to je 10 man ukoliko bude u mogucnosti 2 grp.Jel lakse je kontrolisati 10 nego 25 ljudi jel pogotovo ako su u pitanju nasi ljudi :) jos ako su ( specijalci) to se pretvara u pakao isto tako konstantno filtriranje ljudi =No progress kad su u pitanju Nasi guildovi to je veoma cesta pojava.Tako da je za Cata to naj sigurnija opcija pogotovo sto se nas 15-20 znamo IRL iz guilda tako da problem nemoze da nastane jel se pravila postuju bez obzira na to sto se poznajemo kritiku moras da primis ako si fail i to je kraj price zato i funkiconisemo

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

Evo, glavni post je gramaticki prepravljen koliko-toliko, cisto da forum majmuncici budu zadovoljni. Sad nam samo mozete kenjati sto smo koristili tenkove u raidu ili range dps ^^

EDIT: Pitanje za KillYgora - imas 14.000 postova na rur forumu, dali ti covece imas zivot??wtf...

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

A ti bi mogao da pregledas sebe, pre nego sto drugima pocnes da govoris kako su losi i td. Svaki fail ili neuspeh trazis u drugima, sam sebi si jebeno uvek u pravu i kad ti neko nesto zameri on je '' pro '' u pokusaju. Nema veze o cemu se radi, ali radije cu biti pismen nego '' pro '' wower kao ti.

P.S. ne verujem da si stariji od 14 godina

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno si jedan od ljudi koje sam naveo u predhodnim postovima "Specijalac",pa si malo revoltiran al oce to tako kad covek nezna :) svaki fail koji napravim obrazlozim na ts.Za razliku od tebe koji si leteo iz guilda jel ti je to bila cesta pojava ocigledno ja retko kad failujem jebi ga desava se i najboljima ;).

Link to comment
Share on other sites

Uz sve duzno postovanje, sada ukopavas sam sebe (i svoju gildu) pokusajima da ispadnes mudonja na forumu. Cela ova konverzacija mogla je da bude mnogo primerenija i sigurno bi time privukao ozbiljnije ljude.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...