Jump to content

<Srpski Orlovi> Eu Sylvanas


Impàct

Recommended Posts

Alliance Raiding Guild <Srpski Orlovi> Eu Sylvanas

Srpski Orlovi je guild koji je nastao pre vise od cetri godine na ruskim privatnim serverima. Guild je nastao iz zelje nekoliko irl prijatelja da zajedno formiraju jedan EX Yu raiding guild. Vremenom zelje su porasle i Guild < Srpski Orlovi> je prebacen na Sylvanas, nazalost ne u punom sastavu. Srecom na Sylvanasu smo brzo regrutovali ljude koji su podrzali nasu ideju i guild je u TBC-u poceo sa raidovima. Zbog previse prijateljske atmosfere koja je dovela do opadanja autoriteta guild se skoro rasformirao neposredno posle ciscenja Naxxa U WOTLK. Posle Naxxaramas napravljen je mali Guild Cleanup, gde smo odstranili preko 70% tadasnjih Membera. Od tada nas focus je bio usmeren na regrutovanje striktno EXPERIENCED igraca sa odlicnim Raid Performance koja je testirana tokom trial perioda. Svako ko nije ispunjavao uslov za dalji progress bio je Kicked iz guilda. Guild se u glavnom sadrzi od 15 najbolje moguce selektovanih CORE i raid experienced igraca od kojih nam neki dolaze iz HARD CORE based Guildova kako sa Sylvanas tako i sa cross realmova i trenutno je fokusiran u glavnom na 10-man Heroic raidove. Postavljalo se pitanje da li smo *nacionalno baziran* guild zbog imena koji se sastoji od reci "Srpski" orlovi medjutim nas guild ne regrutuje samo membere Srpske nacionalnosti vec sve ljude sa prostora EX-Yu u cilju lakse komunikacije i zaobilazenja koriscenja Engleskog jezika na Guild/Raid Chatu.

Raiding Dani

Sreda: 20:30 Farm

Cetvrtak: 20:30 Progres

Nedelja: 20:30 Progres

Ponedeljak: 20:30 Farm/Progres

Utorak/Petak/Subota: Alt-run ( Off-Day eventualno utorak, progres raid u koliko je potencijalan kill )

10-man Guild Progres:

ICC-HC 12/12

RS-HC 1/1

www.wow.guildprogress.com/EU/Sylvanas/Srpski_Orlovi/Icecrown_10

Osnovni pred uslovi za Regruit Aplikaciju:

-Komunikacija na Maternjem jeziku (Ukoliko se nalazite sa podrucja EX-YU)

-Minimum TBC i WOtlk raiding Experience (sa bilo kojom klasom)

-Da ste aktivan Igrac

-Zadovoljavajuci gear u odnosu na progres

Ukoliko ispunjavate uslove koje trazimo i smatrate da mozete da budete member naseg guilda ostavite apply na :

www.srpski-orlovi.wowstead.com/recruit/

Za sve ostale informacije Posetite nas Web site:

www.srpski-orlovi.wowstead.com

Napomena: Mi smo ISKLJUCIVO 10man raiding guild. Za sva dodatna pitanja na koja ne mozete naci odgovore na forumu obratite se in game /w Tamarce /Impàct. Hvala sto ste procitali ovaj topic !!!

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja se unapred izvinjavam, ali posle chitanja ovakvog posta nisam mogao da ostanem ravnodushan. Moram da napishem par stvari, pa makar se udavio posle toga.

1. Raidujete svaki dan, a progress koji ste napravili je bio sranje pre godinu ipo dana... Ja bih se zapitao da li ima poente uopshte kupovati expanziju na vashem mestu.

2. Ko god da je pisao ovaj post je toliko nepismen, da ja sumnjam da ima uspeshno zavrshena dva razreda osnovne shkole.

3.

u cilju lakse komunikacije i zaobilazenja koriscenja Engleskog jezika na Guild /Raid Chatu

Pochnite vi prvi da zaobilazite, ako vam je vec to cilj; svaka druga rech u ovom tekstu je na engleskom, ili barem lichi na isti.

4. Ako je vec guild namenjen ljudima sa prostora ex Yu, nema potrebe da se zovete <Srpski Orlovi>, shto je samo po sebi glupo ime za guild, chak i da nije "internacionalni"

5. Nauchite da koristite copy/paste i/ili da napravite sajt, poshto dati link ne funkcionishe.

6. Zaista nema potrebe za korishcenjem plavih slova (GM wannabe syndrom detected)

7. Par prijateljskih saveta: Pochnite da igrate minesweeper online, i/ili neshto slichno tome. Iskreno, ubedjen sam da bi vam bolje ishlo, a i dalje biste bili svi na okupu u svojoj maloj ali srecnoj komuni. Mozete da organizujete progress raidove na mine, bingo, bocanje, ili shta god vas pali. Vidim da ste kreativni momci, tako da vam nece predstavljati problem da smislite kako da se zanimate.

Nadam se da nema ljutish, poenta ovog posta je bila da vam pomognem (ukoliko je to uopshte moguce). Da rezimiram: kapiram ja da ste vi svi super momci/devojke, ali jednu stvar da se razumemo - bolje bi vam ishlo plivanje. Pozdrav.

Killy: au zelim svojih 100mb nazad

Link to comment
Share on other sites

Ja se unapred izvinjavam, ali posle chitanja ovakvog posta nisam mogao da ostanem ravnodushan. Moram da napishem par stvari, pa makar se udavio posle toga.

1. Raidujete svaki dan, a progress koji ste napravili je bio sranje pre godinu ipo dana... Ja bih se zapitao da li ima poente uopshte kupovati expanziju na vashem mestu.

2. Ko god da je pisao ovaj post je toliko nepismen, da ja sumnjam da ima uspeshno zavrshena dva razreda osnovne shkole.

3. Pochnite vi prvi da zaobilazite, ako vam je vec to cilj; svaka druga rech u ovom tekstu je na engleskom, ili barem lichi na isti.

4. Ako je vec guild namenjen ljudima sa prostora ex Yu, nema potrebe da se zovete <Srpski Orlovi>, shto je samo po sebi glupo ime za guild, chak i da nije "internacionalni"

5. Nauchite da koristite copy/paste i/ili da napravite sajt, poshto dati link ne funkcionishe.

6. Zaista nema potrebe za korishcenjem plavih slova (GM wannabe syndrom detected)

7. Par prijateljskih saveta: Pochnite da igrate minesweeper online, i/ili neshto slichno tome. Iskreno, ubedjen sam da bi vam bolje ishlo, a i dalje biste bili svi na okupu u svojoj maloj ali srecnoj komuni. Mozete da organizujete progress raidove na mine, bingo, bocanje, ili shta god vas pali. Vidim da ste kreativni momci, tako da vam nece predstavljati problem da smislite kako da se zanimate.

Nadam se da nema ljutish, poenta ovog posta je bila da vam pomognem (ukoliko je to uopshte moguce). Da rezimiram: kapiram ja da ste vi svi super momci/devojke, ali jednu stvar da se razumemo - bolje bi vam ishlo plivanje. Pozdrav.

Ovaj topic je namenjen za normalne ljude koji oce da igraju igru a ne za dmenetirane ljude kao sto je Internet Policija.I ljude koji nisu informisani pre nego sto napises nesto sledeci put pitaj kad je guild poceo da raiduje i kako je poceo da raiduje a ne da dajes glupe komentare na kontu necijeg topica a nezans ni o cemu se radi al evo ukratko ja da ti pojasnim IMe guild je ostalo Srpski Orlovi jel prvobitni GM koji trenutno neigra dao je ime ovog guilda na Private realmu odakle i potice nekadasnja ekipa iz ovog guilda Teodoros kao sto je covek naveo u predhodnom postu.Kada sam se vratio u guild i kada sam poceo sa reqruit u guildu sam imao 5 DK 5 paladina 1 priesta i 1 mage.Morao sam da pocnem iz pocetka.

2.25 man raidove poceli smo da raidujemo jako kasno i to je razlog zasto kasnimo sa progressom naravno 25 neraidujemo vise upravo zbog ljudi sa stavom kakav ti (Internet Police) imas,ljudi koji su jaki na recima a na delima su obicna 0 mogu se zakleti da si i ti jedan od njih :D 50%igraca je guild kicked tokom leta

3.Formiranje naseg guilda nije nimalo lak posao spcialno kad u guildu imate ljude Kao sto je Internet Police ljude koji imaju strahovito jako misljenje o sebi i nemogu da trpe autoritet sa druge strane ako se takvi ljudi uopste mogu nazvati ljudima.Sa druge strane veci deo nasih igraca strahovito voli loot i sve sto rade rade u svoju korist posle toga okrecu ledja pokriju se usima i nestanu i kad svate koliko su glupavi silom prilka ih natera da prestanu da igraju jel nesvataju poentu igre kao sto je ti nesvatas jel da svatas nebi pisao to sto si pisao

4.I dalje tvrdim da smo jedini EX yu guild koji je ubio LK heroic mode naravno sto i nije neki uspeh sa 30 % buff mada za domaci guild jeste

5.Guild Site savrseno radi samo treba biti malo pametan i uraditi copy/paste

6.5/7 raiding dani planirani su za cataclysm naravno guild trenutno raiduje 2 dana jel se u 2 dana sve ocisti ostalo su alt run itd

7.U guildu se nalaze igraci koji su igrali u top 150 guild na svetu 5-6 ljudi.Naravno svaki igraci koji su active,poznaju class sa kojom igraju,imaju dobar raid exp free su da apply

8.Internet Police naravno da se neljutim i sugestije od ljudi kao sto si ti neprihvatam jel licno smatram da ljudi kao sto si ti treba da igraju tetris online jel im jezik radi brze od pameti i smatram da nebi bili u stanju ni aplikaciju da naprave za nas guild a kamol da igraju sa nama nemoj zaboraviti isto tako da nasi ljudi nemaju 277 lvl gear da sve sto se radilo radilo se sa 251/264 lvl gearom.

9.Zamolio bih te ako mozes da mi linkujes armory profile svog charactera ako uopste igras mada cisto sumnjam da vidim tvoj progress TBC /WOTLK nema ljutis ovo je jednostavno moje misljenje o ljudima kao sto si ti mozda gresim ali cisto sumnjam ali opet necu da budem ko ti i da govorim nesto za sta nisam informisan ocekujem armory link pa onda mozemo da porazgovaramo malo sto se tice World of Warcrafta:) Pozdrav

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

ah da . faza broj 2 u kojoj se pravite da je sve sasvim ok i da su svi drugi ustvari ludi

9.Zamolio bih te ako mozes da mi linkujes armory profile svog charactera ...

zamolio bi ja tebe da nam kazes koju si osnovnu skolu zavrsio da prijavimo uciteljicu srpskog jezika u zavod za promasena zanimanja

Link to comment
Share on other sites

a gle kad budem hteo da stavljam tacku zarez itd registrovat cu se na neki forum za pravopis :) tako da ovde je rec o Guildu i o igrici koja se zove World of Warcraft nije mi potreban cas srpskog jezika tako da GTFO! Nisam dosao ovde da se svadjam nisakim i da me neki dementi pljuju zbog pravopisa dosao sam ovde da nakacim topic da se zna da postoji domaci guild koji kvalitetno raiduje i nadam se da nisam pogresio ipak mislim da ovde nisu svi dementirani :)

Edited by Impàct
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...