Jump to content

Sta ste novo otkrili od muzike


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

napravim Deezer nalog cisto da isprobam celu stvar i posle par minuta mi izbaci ovo kao preporuku, ljubav na prvo slusanje.

sedam osmina, arealno kvalitetna psihodelija, cowbell, ceo taj turski fazon, jujuju. solo deonicu bih mogao da slusam ceo dan, pocetak uopste ne ukazuje ne to kakva ce explozija uslediti nesto malo kasnije. prelepo \o/

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/18/2020 at 12:04 PM, digrejzo said:

napravim Deezer nalog cisto da isprobam celu stvar i posle par minuta mi izbaci ovo kao preporuku, ljubav na prvo slusanje.

sedam osmina, arealno kvalitetna psihodelija, cowbell, ceo taj turski fazon, jujuju. solo deonicu bih mogao da slusam ceo dan, pocetak uopste ne ukazuje ne to kakva ce explozija uslediti nesto malo kasnije. prelepo \o/

 

elem sto vise slusam sve su bolji - hvala za link

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...
43 minutes ago, manson said:

Nova drama oko Džoa, hoće ovi liberali i sa Spotify da ga sklone. Nil Jang i još par nekih sada nebitnih likova poslali ultimatum, ili mi i naša muzika ili Džo.

Nisam siguran da će to baš tako ići.

Nil Jang se povukao i zbog lošeg kvaliteta zvuka, što jeste realna zamerka. Imam ovaj neki Apple Music trial uz slušalice što sam dobio, razlika je neverovatna u odnosu na Spotify.

Naravno ima i on svoje zamerke za Rogana. Međutim ovi su njemu tolike pare dali pod jedan, pod dva nije ni on lud verovatno se obezbedio nekim ugovorom ako ga kickuju da mu sleduje još para, tako da ono, eventualno sad u Spotify tamo neko radi matematiku od čega ima veću korist.

Rekao bih da trenutno i dalje od Rogana imaju veće benefite.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Neptune said:

ozb? a koje sluske? airpods ili one njihove svemirske za hiljadu maraka?

mislim da daju uz sve zapravo.

ja sam uz airpods 3rd gen dobio 6 meseci apple music. mislim da sam video da isto toliko daju i uz pro i max a valjda 3 meseca uz airpods 2nd gen ili tako nešto.

a valjda daju i za ovaj drugi hardver kojekakav.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neptune said:

Probao sam evo baš i to sa Nil Jangom provakserom na Airpods Pro, ali ne primećujem neku razliku. Nisam neki audiofil doduše, pa verovatno ne hvatam te razlike dovoljno da primetim.

pazi, nisam ni ja, osim ako mi se kroz godine prirodno nije razvio osećaj za feeling jer baš dosta slušam muziku, ali prosto baš se provali razlika spotify vs apple na svakoj numeri. prosto je mnogo bolji, puniji i jasniji zvuk. sad kad si ti to napisao, moram i da pogledam setovanja spotify da ga nisam slučajno ubio za kvalitet, ali nisam te opcije nikad dirao.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Neptune said:

Probaj ovo da pročačkaš pa vidi šta će da bude. I možda da prebacimo ovo u "pričajte" ili Muzika :))

 

  Reveal hidden contents

ajd ovo je bilo najprirodnije mesto! 🙂

probao sam ovo za kvalitet zvuka, ofc, nisam primetio neku spec razliku čak ni tada, ili kada slušam na kompu. razliku po pitanju povećanja kvaliteta.

osim što na celularu ume da nekad bude baš baš kršina teška 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ghost, preporučivao mi YT tu i tamo, ali nisam nešto obraćo pažnju. I pustim ovu pesmu pre neki dan, baš se prijatno iznenadio. OK, tekst onako, i nije nešto, ali muzika i kako je sve uklopljeno je skroz dobra. Ova glavna tema pesme, rif, kako već, mi se baš nešto svidja. I ova lajv verzija je mnogo bolja nego ona sa albuma. I plus ovi kostimi i ceo aranžman 🙂 

pustio posle i ceo album na kom je ova pesma, i nisam nešto oduševljen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

Ghost, preporučivao mi YT tu i tamo, ali nisam nešto obraćo pažnju. I pustim ovu pesmu pre neki dan, baš se prijatno iznenadio. OK, tekst onako, i nije nešto, ali muzika i kako je sve uklopljeno je skroz dobra. Ova glavna tema pesme, rif, kako već, mi se baš nešto svidja. I ova lajv verzija je mnogo bolja nego ona sa albuma. I plus ovi kostimi i ceo aranžman 🙂 

pustio posle i ceo album na kom je ova pesma, i nisam nešto oduševljen.

@overkind ovo neki tvoji!

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 9:34 PM, Lucky said:

Otkrio sam ovo novo, pa da podelim sa vama! 

Ko voli soul evo:

 

Da se nadovežem na samog sebe, izašao danas Monophonics album ceo, Sage Motel, pa ko bi da posluša evo:

Svaki singl je bio korektan koji su pustili pre albuma, pa očekujem da je i ostatak kul, ali nisam još preslušao!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...