Jump to content

Sta ste novo otkrili od muzike


Recommended Posts

Novi Phil Weeks, house produkcija, semplovanje oldiz goldiz fank i disko trekova,

lik kida svoj MPC sampler, evo iz studija snimci, poglerdajte, zanimljivo je jer

se lepo vidi kako neki likovi danas prave house: :tf:

I link za DL albuma celog:

http://www.filesonic.com/file/121933211/PhWLARBLP0WEB.rar

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

nisam skapirao jel sad na evroviziji ili sta se desava, tek pre nekih mesec dana mi je drugarica pustala: Zaz - Je veux

-

sa zasad jedinog albuma koji ima jako originalno ime, Zaz. ceo album je super, ima ga u flac-u.

uvek ali uvek mi izmami osmeh. suva pozitiva:)

*edit: htedoh danas da editujem post ali ga nisam video, nesto je izbagovao net kao i moj mozak. vidim na jutub klipovima dosta nasih komentara, cak neki lik i prevodi pesme, jel zna neko o cemu se radi? otkud ona tako odjednom poznata kod nas?

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ja slabo varim muziku uopšte poslednjih deset godina, i neam pojma dal' ovo i treba ovde da se kači, al' ja ne mogu da prestanem da slušam soundtrack za Ranga, by Hans Zimmer

001a2ab6_medium.jpeg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juče sam po prvi put uživo slušao Kill me laser, i moram da pohvalim momke, vrlo zanimljivu muziku prave. Iako predpostavljam da neće svakome odgovarati, od mene imaju thumbs up :) Jedino što ne mogu da iskopam nikakav video da direktno linkujem, fejlujem na ovom lošem netu, pa evo myspace stranica, tu ima :)

http://www.myspace.com/killmelaser

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li su ovi nesto mnogo poznati kod nas, skoro sam ih otkrio. Genijalni su Meksikanci,

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

verovatno će neko reći "bilooooo" ili će se javiti gruja koji će reći da je to kod njega bilo na majspejsu pre njegovog rođenja ...

elem..

ne mogu da se opametim od ovih ... mnogo me podsećaju na atmosferu iz Hodorovskog filma "sveta planina"

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slucajno nabasao na grupu, ne znam koliko je ostalima poznata, ali su odlicni.

Oni su pre bili Rainbow Butt Monkeys :) tako su izdali jedan ili čak dva albuma. A kao Finger Eleven imaju čak neki iz 2010. godine, mada je Paralyzer uz eventualno One Thing ipak pesma koja im je bila najpopularnija.

Meni se ovo skorije dopalo. Mislim, baš ova pesma. Poslušao sam čitav album, nešto onako, otkud znam, može neki easy listening da prođe, ali ova pesma mi se baš dopala:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...