Jump to content

Prodajem iPod Touch


mija

Recommended Posts

Dakle, kao što piše u naslovu - prodajem neispravan iPod Touch.

U pitanju je iPod Touch 2g 8gb. Uz njega ide USB kabl, slušalice, bukvalno celo pakovanje, samo što ne radi, čini mi se ekran.

Naime, iPod mi je pao i ekran ne radi ili možda i radi - ja to ne znam. Kada je uključen vidi se slabo kao da je brightness smanjen na 10% i touch screen ne radi. Dođe mu na trenutak da se pojavi brightness 100%, ali opet touch screen ne radi. Sa zadnje strane ima ogrebotine od upotrebe (stavljanja na sto itd.).

Slike, uskoro, najverovatnije u četvrtak.

Cena 50 EUR

Ja sam iz Kruševca, ali može da se preuzme i u Beogradu.

Kontakt telefon +381.64.37.62.138

Može PM, a može i preko email-a milan037@gmail.com

Edited by MiJa

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

tražiš 50e za de facto pokvareni plejer od 8 gb? jesi ti, sine, normalan?

mozes da ga koristis k'o shuffle!

ako nateras touch screen da radi :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

otkad je touch telefon?

moja greska... mislio sam iPod, a ne telefon, sorry

tražiš 50e za de facto pokvareni plejer od 8 gb? jesi ti, sine, normalan?

mozes da koristis plejer, moze da se upali, ali ne mozes touch da koristis... da, trazim 50e, treba samo neki deo kod ekrana da se zameni, ali ja se u ovo bas i ne razumem, tako da ne znam ni koji deo treba da se zameni...

http://www.globenet.rs/cenovnik.php

mozes da pogledas cenu novog iPod-a u Srbiji, mislim da je 50e sasvim zadovoljavajuce...

a da, dobijate i garanciju, ako vam nesto znaci :))))

Pa da li je ovo moguce !?

mozda se lik zajebava? :D

[roflmao]

Naravno da se NE zajebavam.....

hvala lepo :)

Edited by MiJa

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

meni je iPhone 3G upao u vodu i bio propisno vodnjikav :) nije se palio u staru nikako, držao sam ga 24h bez prestanka pod klima uređajem uključenim na grejanje. Nakon toga se palio ali bez pozadinskog osvetljenja. Onda sam ispizdeo i ostavio ga još 48h sati pod klima uređajem i posle je radio ko nov :D Čak se ni taj "indikator vlažnosti" koji pominju nije aktivirao. E sad ne znam koliko si ga palio i igrao se sa njim dok je bio mokar, moguće da se nešto trajno oštetilo.

Link to comment
Share on other sites

Ako ste dosli ovde da ismejavate, preskocite temu...

Dakle, eto, upoznati ste sa problemom...

Prodajem za 50e, ako hoces izvoli, ako ti se ne svidja, zaobidji...

Stavio sam oglas ako mogu nesto da izvucem iz toga, mozda to moze da se popravi, ali ja ne znam kako i ne zanima, kupice onaj koji zna...

Moze da se upali plejer, to je fora sa dugmicima, ne koristi se touch :)

meni je iPhone 3G upao u vodu i bio propisno vodnjikav :) nije se palio u staru nikako, držao sam ga 24h bez prestanka pod klima uređajem uključenim na grejanje. Nakon toga se palio ali bez pozadinskog osvetljenja. Onda sam ispizdeo i ostavio ga još 48h sati pod klima uređajem i posle je radio ko nov :D Čak se ni taj "indikator vlažnosti" koji pominju nije aktivirao. E sad ne znam koliko si ga palio i igrao se sa njim dok je bio mokar, moguće da se nešto trajno oštetilo.

nije usla voda u ipod... o tome se radi... nedelju dana ispod klime i opet nista... a i ne mogu uopste da ga iskljucim... ako ga ugasim na foru home+lock on se resetuje tj. odradi mu hard reset... da bih ga ugasio mora da radi touchscreen (slide to turn off)... tako da je on upaljen, i radi, kao sto rekoh brightness 10%, pa na 100% ponekad, a touch ne radi... Hvala u svakom slucaju :)

Edited by MiJa

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne razumem zašto ti misliš da će iko ovo da ti kupi.

je l može da se sluša muzika? ne. prema tome, tvoj mp3 plejer ne radi. ako neko pravi umetničku instalaciju od pokvarene elektronike, mnogo mu je da za jedan komad da 50 evra.

Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi , na kom jeziku ja pricam ? ? :D

MOZE DA SE SLUSA MUZIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ako mislite da niko nece da kupi zadrzite za sebe, ne morate da blatite oglas...

Edited by MiJa

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Vi mozete da upalite iPod i da slusate muziku, to radi i to je moguce (koristeci HOME i LOCK dugmice). Ne mozete koristiti iPod kao touch uredjaj (iOS itd.), iz prostog razloga sto touch screen NE RADI. Necu da ga prodajem za manje od 50e, jer mi se ne isplati, placen je dosta (uporedo sa cenom kojom ga prodajem), a nije unisten. Jednostavno ima problem koji ja ne umem da popravim i kupice ga neko ko se razume i ko zna da sredi to, ako takva osoba postoji, ako ne - onda jbg. Da prodam za 10e ne dobijam nista, ovako bar imam mp3 uredjaj?

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

Vi mozete da upalite iPod i da slusate muziku, to radi i to je moguce (koristeci HOME i LOCK dugmice). Ne mozete koristiti iPod kao touch uredjaj (iOS itd.), iz prostog razloga sto touch screen NE RADI. Necu da ga prodajem za manje od 50e, jer mi se ne isplati, placen je dosta (uporedo sa cenom kojom ga prodajem), a nije unisten. Jednostavno ima problem koji ja ne umem da popravim i kupice ga neko ko se razume i ko zna da sredi to, ako takva osoba postoji, ako ne - onda jbg. Da prodam za 10e ne dobijam nista, ovako bar imam mp3 uredjaj?

Znas, ja sam kupio novog golfa al sam imao sudar i smrskan je do pola, trazim 10k,e necu da ga prodajem za manje jer je placen mnogo vise ( uporedno sa cenom kojom ga prodajem ) da ga prodam za 2k evra ne dobijam nista...

eh ako ti nadjes ovcu koja ce ti dati za to 50evra, obavesti me molim te da mu i ja prodam mog golfa:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...