Jump to content

rampage novi cyclone


kicpe

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro sam se vratio na wow i poceo na Ragnaros serveru alijansu i uvideo da u pagu ne mogu da dobijem battleground i smorio se totalno.Nakon toga sam sam citao neke forume i saznao da je na drugim battlegrupama jos gore,da na cyclonu alijansa dobija 10% bgova(sad ne znam kolko je to tacno),i jos horda ceka queue i po pola sata,dok je alijansi instant.tako da sam na kraju i zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

ne sve, ali ne znam po kolko komada. i kontam da ce jednostavno po nekom matematickom tripu da ih upakuju po sistemu 'mergujemo po x bgova u jednu', a ne da ce tipa da pakuju 3 low populated u jednu, a high populated da ostavljaju npr.

mislim, lupam, al ne znam zasto se tako tripujem.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi,nece ni ovo sto sam ja prvo reko ni ovo sto si ti reko sad :D

BG imaju svoje fizicke lokacije, negde u svetu.... Neki su u nemackoj,neki francuskoj itd itd.... E sad mislim da oni mogu samo da merguju BG koji se nalaze na istom serveru....

Ali opet ono,ne verujem da je tipa moguce da migriraju rampage i cyclone kad su to 2 najvece BG u evropi.... Cisto da im se ne crashuju serveri :D

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da kopam,procitao sam to na oficijalnom blizz eu forumu gde su neki likovi raspravljali win ratio na misery battlegroupi kao i na cyclonu msm.

mislim da je receno da ce se sve battlegrupe mergovati u jednu sto je meni kao sto sam rekao glupo i nepotrebno.

realno je glavni problem alijanse u svim bgovima "ALL RUSH DREK" fazon,u wsgu hordasi stoje sa 3om zastavom na centru i spamuju /facepalm.

mozda sam ja retardiran,glupav i noob,i preferiram alijansu ali kontam da ce ako se spoje sve bgrupe horde win ratio biti oko 80%.

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam skontao citajuci razne forume , napravice 4 bg grupe , tj. umesto 10 koliko ih sada ima, spojice neke , razumno bi bilo da spoje recimo high pop, sa low pop. grupom al videcemo sta bude bice ... A i onako vec zamisljam rated wsg sa 5 hilera i 5 dps-a i koliko ce biti mucno ubiti bilo sta ...

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...