Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.3


GGB

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Satnice cirkus :-) realno sve bi ok bilo da je ostalo na 12 ekipa kao sto je trebalo da bude ali dobro , sad je gotovo vec .. stavi samo mape jos i ukrstanje grupa posle , ko na koga da se zna sve do kraja odmah posto mi se cini da to nisam nigde video... :D

Edited by rokkii
Link to comment
Share on other sites

sine a kako si zamislio posle ponoci da se igra ? :D spavanje ili dok se ne zavrsi?

"SINE" dok se ne zavrsi

Satnice cirkus :-) realno sve bi ok bilo da je ostalo na 12 ekipa kao sto je trebalo da bude ali dobro , sad je gotovo vec .. stavi samo mape jos i ukrstanje grupa posle , ko na koga da se zna sve do kraja odmah posto mi se cini da to nisam nigde video... :D

Kao sto sam vec rekao nije do nas ekipe su uplatile i izasli smo im u susret.

bolje da stavite 40min mec umesto 1h, dosta cete vremena ustedeti... ja nisam video da mec traje duze od 40minuta

Upravo o tome se i radi, jer desice se ciscenja tipa 16-0, 16-2 sto nikako nece trajati 1h, za to napominjemo da svaka ekipa bude u holu sat vremena pre mecha.

Link to comment
Share on other sites

Znachi u svakom sluchaju nekoplaca kaffu :) :)

Ah da, ovom prilikom bih mogao da pozovem Mouse shcekerse , i Technik ... da palte kaffu

Ja mislim da je to odlichna ideja :)

Edited by St.Bobans

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

Nishta lepshe nego gledati ovako njih 50 kako seru a ne idu 2 puta godishinje ni na jedan tur.. Vidimo se u subotu u kasnim satima ako ne preteram sa alkoholom! pozdra za Bobana brata!

BEKI LEGENDOOOOOOOOOOOOOO

Nasao sam ko ce da plati kaffu TI BRALE MOJ!!!!!!!

i MALI KONJIC AKO DODJE : [:p] [:p] [:p] [:p] [:p] [:p]

Intenet kaffe PsP3 Smed.Palanka Belle Amie Publick : 193.104.68.53:11111 Belle Amie CW :193.104.68.53:11112

Link to comment
Share on other sites

ma do 12 :D Po nasim nekim proracunima i dosadasnjem iskustvu finale ce se igrati oko 04h ionako bi visili u gradu do 06h :D jbg ima vremena za spavanje...

Ako se grupe zavrsavaju u 02h.... cetiri meca 1/4 finala po 45 minuta racunaj + 1/2 finale se igra bo3 ....nema leba pre 9h da se zavrsi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...