Jump to content

IRC Chat


ZOOM_

Recommended Posts

Obavestenje ,

Podignut je IRC server u cilju unapredjenja gaming scene na nasim prostorima .

Dobrodosli ste svi !

Adresa servera je : irc.parlament-cs.com

Ovaj server sluzi za laksu komunikaciju izmedju igraca , gaming clanova , CS Community - ja , organizacija gaminga i drugih desavanja vezano za gaming .

Ovde cete se kaciti preko posebnog klijenta pod nazivom MIRC .

Napomena :

IRC server je globalna IRC mreza koja sluzi gaming sceni u globalu . Tako da su clanovi IRC Mreze slobodni uredjivati svoje kanale i private sobe na nacin kako oni zele u skladu sa pravilnikom pricaonice .

Vise ne morate ici na strane IRC servere da trazite 5 za CW

Sve je jos u razradi i nadam se da ovo moze da zazivi . Ko voli ovakav vid zabave dobrodosao je .

GL^HF !

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Pazi ne mozes ti ljude naterati da idu negde . Prednost IRC servera je u veoma jednostavnom setovanju sa CS serverom . Ko zeli dobrodosao je . Cesto nije lose i da te nadju na IRC -u . Ti jordane dodaj me na zoom[A]parlament-cs.com :D Inace tvoj Yoca je na IRC-u Podesio je da izbacuje svakih 5 min ZOOM je gej .

Normalno da ce neko ici na kvejk ako je navikao . Vecina danasnjih gamera i ne koristi IRC . Ovo je cisto zbog brze i lakse komunikacije izmedju igraca sa naseg govornog podrucja koje to zanima .

Prednost ovoga je sto postoji mogucnost setovanja game servera da komuniciraju sa IRC serverom i obratno . Znaci bot sa CS servera se nakaci na IRC ( bez ikakvog laga i baga ) Preko servera se moze slati tekst na IRC kanal , moze se sa IRC-a upravljati serverom . Da ne pricam o tome da tamo uvek moze da se potrazi vs .

Ponavljam koga zanima ....... Mislim da je skroz OK i da mnogima moze da posluzi .

P.S. jordane slobodno me dodaj na msn :D

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...