Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Sine, jel ti nemaš ruke i noge pa ne možeš da zaradiš za nov komp? I od kad su se nove igre optimizovale za kompjutere od pre pet godina? Čisto da te podsetim, i War3 je bio solidno zahtevna igra kad je izašao (znam da sam specijalno za nju dokupio RAM memoriju da bih mogao da igram kako treba). Zamisli bezobrazne developere koji neće da naprave igru sa grafikom od pre hrista, pa da ih napljuju u svim živim recenzijama, i onda da zatarabe firmu samo zbog stipsi sa zmijom u džepu kojima je problem da zamene kompjuter jednom u pet godina. Ko fiću da si kupio jebo te život pa ćeš da ga voziš 30 godina dok ne ispusti dušu.

Kao što rekoh, HoN leti na kompjuteru od 300 evra. Odvoj 50 evra mesečno, za šest meseci ćeš imati ganc nov kompjuter za sve aktuelne igre. A možeš da uzmeš i na rate i to za manje od hiljadu dinara mesečno. Ako baš toliko nemaš pare, a traćiš vreme na video igre, onda treba da staviš prst na čelo i debelo da se zamisliš o svom životu. Ali ne, lakše je sedeti i prdeti, tradicionalni srpski rezon.

I na kraju kad skontam onda nikad nece izaci bolja DotA od ove u war3. Inace tebra ovdje se neradi o meni da li ja imam para ili nemam, vec koliko ljudi u svijetu nema para za novi komp. Inace mozda ja imam para za novi komp, mozda nemam, al imamo mi jedan nas klub gdje su racunari kao kod mene kod kuce, pa ne znam da li bi ja sa drustvom mogao od tamo da igram sa tim kompovima, a para sigurno nemamo za nove kompove niti bi nam ikad palo na pamet da kupujemo nove kompove.

Link to comment
Share on other sites

da branim svoj stav?

Pa nije ti ovo skupstina budalo jedna no liferska pa da ja tebi treba nesto da objasnjavam i da branim neke svoje stavove...aj dosadan si mi vise stvarno mi te pun kurac

Otpusten si.

Kakav bedan pokusaj sa tim "you're dismissed". :) Ja mislim da ti bas ovo dozivljavas kao skupstinu, ako je sudeci po ponasanju. Nekulturan si, vredjas, jer tesko da nesto pametno umes da kazes, nepismen si. Pravi skupstinski poslanik. :) E poslanice, neko ce ti uskoro iskljuciti mikrofon, pa ce stvarno biti "otpusten si", samo je tuzno sto ti vise neces biti tu da to procitas.

:*

Link to comment
Share on other sites

U dota community spada svako ko je igrao dotu duze vreme, i sebe ubrajam u istog. Takodje od skora opet igram dotu, doduse na gamerangeru gde je mnogo nubova, ali sve jedno. Spushtanje "dotasha" ili "turnirasha", ako vec hoces, je krenulo kad je dread rekao zasto ce dota 2 da failuje, a onda ste svi skochili njemu na vrat zato sto nije dotash. on vas je unishtio od prozivanja jer ste debili koji ne znaju da argumentuju ono sto je dreadlord rekao, pa je odlucio da vas malo podjebava - i potpuno je u pravu sto je to uradio.

Ali evo, dodacu jos jednu pozitivnu stvar za dotu u diskusiji "dota vs hon"

Dota ima mnogo vecu raznolikost heroja, sto HoN nece uspeti u skorije vreme da prestigne :/

Link to comment
Share on other sites

on nas je unistio od prozivanja?

ja garantujem da 100% nas misli da je on debil i da nije vredan price uopste,lol.samo napusavanja i banovanja sa foruma

a ovaj pismeni sto ga brani moze da dodje i da mi se napase jaja jos jedanput ovde ja pricu zavrsavam sa rurovcima koji no lifuju na forumu i jedu govna po ceo dan aj poz

Link to comment
Share on other sites

matori shta ti ima ovde da pishesh? da si bio na nekom turniru znao bi xD hahah najjachi

nego,volim ove ljubomorne likove shto dolaze ovde kao "da nam srushe volju za dotu" jel ide neko od dotasha na njihov forum ili im je samo previshe dosadno tamo pa dolaze ovde da zadovolje svoje trollovske potrebe ili shta? :/

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, poenta je da dread nikoga nije ubio od prozivanja niti je ikoga isprozivao jer niko i ne reaguje nesto na njega, poenta da on konstantno pokusava da isprovocira dolazeci stalno na dota podforum i pricajuci kako je dota losa kako je hon uber mega giga imba, slobodni ste svi vi da igrate i da volite hon vise ali izvolite na svoj podforum pa pricajte o svojoj igri, umesto sto dolazite ovde uporedjujete i pljujete po igri koju ne igrate, i provocirate bez razloga.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

on nas je unistio od prozivanja?

ja garantujem da 100% nas misli da je on debil i da nije vredan price uopste,lol.samo napusavanja i banovanja sa foruma

a ovaj pismeni sto ga brani moze da dodje i da mi se napase jaja jos jedanput ovde ja pricu zavrsavam sa rurovcima koji no lifuju na forumu i jedu govna po ceo dan aj poz

Realno jeste posto vasi odgovori u principu pocinju sa "lol" i zavrsavaju sa "lol", a izmedju toga je lol. See what I did there?

Ovaj pismeni ga ne brani nego pisa po tebi i tvojim obdarenim drugarima, klanovcima. Zasto? Jer ste balavurdija sa jednom zajednickom mozdanom celijom, sa poganim jezikom i jos poganijim stavom i ponasate se kao da ste clanovi bande iz Bronksa, a jos uvek piskite u pelene i gace na cvetice. Znas kako znam? Vidjam svaki dan takvu bagru kao sto ste vi. Znas zasto? Zato sto drzim igraonicu. Eto ti i odgovor zasto te jebem u svoje radno vreme. Moze mi se :*

A sad si slobodan da odblejis svoju partiju na klupici ispred igraonice, uz jednu limenku piva (koju nemoj da propustis da zguzvas u Konan stilu) i jedan DZOKS MATOREEEEEE i da lolujes sa svojim drugarima kako smo nolajferi i kako bi ti nama ovo ili ono.

S postovanjem i dubokim respektom prema pravoj srpskoj omladini bez koje ova zemlja ne bi mogla napred,

Tvoj cika BarcaS

P.S - evo ti bona i poljubac da te brze prodje.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

on nas je unistio od prozivanja?

ja garantujem da 100% nas misli da je on debil i da nije vredan price uopste,lol.samo napusavanja i banovanja sa foruma

a ovaj pismeni sto ga brani moze da dodje i da mi se napase jaja jos jedanput ovde ja pricu zavrsavam sa rurovcima koji no lifuju na forumu i jedu govna po ceo dan aj poz

svaka ti cast care! ovo bre nije skupstina... ovo je forum! cekaj cekaj... dajte definicju foruma :D

Moram cheshtje da posetjujem ovaj deo foruma! Ovo je EPONALNO.

drede!!! ti i ovaj nepismeni magarac da odete do nisa da se napasete jaja premocnom turnirskom mega caru... otpusten si!

Realno jeste posto vasi odgovori u principu pocinju sa "lol" i zavrsavaju sa "lol", a izmedju toga je lol. See what I did there?

lol is a registered trade mark of league of legends... jebite se dotasi i honovci! ahahahah

Barcase, gde drzis igraonicu, je l' to ona gde WuDu igra Dotu?

da ovde wudu igra dotu meni ne bi opala kosa od dernjave decurlije po ceo dan :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...