Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

pa malo pogledaj sta je pisao zadnjih 8 stranica

i izjave tipa smrt doti,dota je nubovska igrica hon je za proove itd

do sada nisam ni zeleo da komentarisem ali cim mu vidim nik i sta on pise stvarno podivljam ko majmun,a ti momak,niti me znas niti me poznajes a poredjujes me sa nekim klincima sa CS podforuma ? i ti bi mogo da ides da se lecis :D

Meni je dosta da vidim jedan tvoj post i da ukapiram da tvoj stil pisanja najvise podseca na djubre koje moze da se vidi na CS podforumu. A ovaj, uffff.... ovaj je zakucao poslednji ekser u kovceg srpskog jezika. Ja cu da idem da se lecim, a ti se molim te opismeni dok se ne vratim iz bolnice, jer cu u suprotnom zavrsiti opet tamo posto ce mi pozliti.

Link to comment
Share on other sites

Ae sto troluje, nego sto pise tj umesto ć....

Do sad mi nije bilo jasno shto su ljudi cenili da si pajser, al mi sad jasno. Dok si ti brate sedeo i sisao mleko iz mamine sise ja sam kucao 'tj' jer tad nisu postojale srpske tastature.

BarcaS-e, ne trudi se.

KAURINE KAKO DOTA MOZHE DA KOPIRA KOPIJU DOTE? JESI LI TI NORMALAN SHTA LUPASH GLUPOSTI?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?1?/?!/1/1/1?!?!??!?!?!?

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bi realno trebalo zabraniti pristup dreadu na dota forumu, a cenim da kada bi bio poll i kada bi ljudi glasali da bi bilo 100% ljudi za to, vas sto ste dosli da solite pamet a niste ni bili na dota turu niti vas iko zna, ne racunam u dota community

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Do sad mi nije bilo jasno shto su ljudi cenili da si pajser, al mi sad jasno. Dok si ti brate sedeo i sisao mleko iz mamine sise ja sam kucao 'tj' jer tad nisu postojale srpske tastature.

BarcaS-e, ne trudi se.

KAURINE KAKO DOTA MOZHE DA KOPIRA KOPIJU DOTE? JESI LI TI NORMALAN SHTA LUPASH GLUPOSTI?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?1?/?!/1/1/1?!?!??!?!?!?

Dete, to sto si nolajfer i imas 6k postova ti ne daje pravo da ovde pises kojekakve gluposti... A i dalje nisi prevazisao taj klinacki, fenserski trip da pises w, tj, sx?? Klasican si fejler. Pglu si, odjebi sa Dota foruma.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

dreadov post je validan, bio on klinac koji smara na ovom topicu ili ne. umesto da ga pokopate argumentima zasto mu komentar nije ispravan, vi mu psujete majku i prebacujete mu sto je klinac itd.

Iskreno, nisam citao na prethodnih 8 stranica sta je pisao, ali ako ste slicno reagovali onda vas decko stvarno sve vuche za nos. Ako mislite da je dread preterao u svom "proseravanju", vi lepo obavestite moderatore pa neka stvari idu svojim tokom.

Hajd pa tako.

Link to comment
Share on other sites

Prije skoro godinu dana (necemo kontati ova 2-3 dana) kada sam zadnji put posjetio ovaj forum i tada ste prozivali ovog dreadlorda xD. Po njegovim postovima meni je lik sasvim ok, samo sto ste vi ko ovce, cim je jednom jedan lik rekao nesto protiv njega odma su ga svi poceli prozivati, a ne znate ni ko je, ni sta je, ni kakav je.

Naravno da se vratimo na temu, znaci ja sam sve na prethodnom postu sve israo o doti 2, pa ae ljudi malo vasa misljenja ofo ono, ukljuciti se malo na temu, nemojte biti kojekakva djeca, bas mene ili nekog boli uvo sta vi mislite o nekom i ko je koliko turnira igrao, mene interesuje samo ova tema i vasa, nasa misljenja o datoj temi.

Protose Milane sine da ja sam to.

Edited by SerbFromKrajina
Link to comment
Share on other sites

Sine, jel ti nemaš ruke i noge pa ne možeš da zaradiš za nov komp? I od kad su se nove igre optimizovale za kompjutere od pre pet godina? Čisto da te podsetim, i War3 je bio solidno zahtevna igra kad je izašao (znam da sam specijalno za nju dokupio RAM memoriju da bih mogao da igram kako treba). Zamisli bezobrazne developere koji neće da naprave igru sa grafikom od pre hrista, pa da ih napljuju u svim živim recenzijama, i onda da zatarabe firmu samo zbog stipsi sa zmijom u džepu kojima je problem da zamene kompjuter jednom u pet godina. Ko fiću da si kupio jebo te život pa ćeš da ga voziš 30 godina dok ne ispusti dušu.

Kao što rekoh, HoN leti na kompjuteru od 300 evra. Odvoj 50 evra mesečno, za šest meseci ćeš imati ganc nov kompjuter za sve aktuelne igre. A možeš da uzmeš i na rate i to za manje od hiljadu dinara mesečno. Ako baš toliko nemaš pare, a traćiš vreme na video igre, onda treba da staviš prst na čelo i debelo da se zamisliš o svom životu. Ali ne, lakše je sedeti i prdeti, tradicionalni srpski rezon.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

ma jebo sam ti mamu retardiranu u picku bre ?

Imas li jos nesto da kazes dok polako odlazis na CS forum? Svaka ti je ka' Njegoseva - zlatna i u centar.

Ali skidam ti kapu. Nije lako uspeti i napisati 10 postova i da zbir tvojih argumenata kojima branis svoj stav bude manji od 0. To su oni brojevi sa leve strane od 0 na x osi, negativni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...