Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Realno, ja se ne sećam da sam odigrao partiju da u njoj nije bio Pudge.

Ne znam da li su objavili statistike koliko se koji heroj bira, ali ono Pudge, Ursa, Skeleton moraju biti u top 5 :)

Nasuprot njima, mislim da sam samo jednom video da je neko uzeo Beastmastera i većinu onih INT heroja, da ne gledam sad konkretno.

Link to comment
Share on other sites

Impossibru.

Kod mene je slucaj da se Windrunner, Rhasta, Jakiro, Dazzle, Akasha uzimaju most of the time.

*Dark Seer isto...Instant pick.OP govno.

Pudge je klasika, ko god ga dobije u SD, instant pick.Ona kuka je previse laka za upotrebu.Mislim, kuka prolazi pored mene, izmedju nje i mene ima dovoljno mesta za jos jednu kuku - ono me upeca k'o dobar dan.

Hitbox kuke za pecanje heroja je, jebeno, ogroman.

A i ja kenjam...Moj omiljen heroj je Pudge. :tf:

s5i63a.jpg

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Kod mene je slucaj da se Windrunner, Rhasta, Jakiro, Dazzle, Akasha uzimaju most of the time.

Za ovo se sve slažem, osim za Windrunner. Bio je često odabiran heroj u početku ali se sad nešto proredio, s vremena na vreme ga viđam. Ovi drugi idu često, pored ovih koje sam ja pomenuo.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako vi ne nalecete na maginu :) svaka druga partija magina picker... farma batica 50minuta i kraj :D Inace tacno je za Invokera klasicno botine spamaju emp tornado ( eventualno ubace cold snap ), inace od 6.74 manje ga pikuju zbog izmena :D takodje ds se mnogo manje pikuje na pubu... Najcesce pored magine nalecem na miranu,pudge,wind,naix,ursamfura :D najmanje gejmova ima sa ench/jakirom/betriderom/sniperom.... inace sto se tice kvaliteta gejmova skroz su ok po meni ili sam ja u ok matchmakigu...svaki gejm postoje suport + ward + curir...mada i sam najcesce igram suporta :D ( naravno desava se da uleti neki debil ali bas retko )

inace kobaya si bio u low brecketu? Ja sam sa 4 leave bio ubacen 24h u low brecketu

Edit: morao sam da uradim edit da kazem da od 600gejmova koliko sam odigrao siguran sam da je alch nije bio ni u 2! ubedljivo heroj koji se najmanje pikuje...

Edited by Wizzzi^
Link to comment
Share on other sites

U mom slučaju snajper često upada u priču i to najčešće ga pikuju početnici, što i ima smisla jer jer "jednostavan" heroj ... range je, dodaš mu onaj dodatni range, ima onaj ulti koji je ok a i brzo se refreshuje, dve magije su pasivne, uvek možeš da stojiš negde iza i to je to :)

Ali tog bat ridera recimo jednom sam video da je neko birao, a generalno ne deluje mi na papiru kao loš heroj, ali jednom sam video da ga je neko odabrao.

Link to comment
Share on other sites

ako te 9 likova iz partije reportuje, dobijas ban sa dote2. ako izadjes iz game-a zapadnes u low matchmaking pool, sto znaci da ti se duze trazi partija nego inace ( u pool-u si sa ostalim leaverima ). imas tajmer ispod searcha ili tako neki fazon pre ili tokom trazenja igre i odbrojava ti dokle si u tom pool-u. ostali queue-ovi su uglavnom instant ili minut dva, i ne igras vs leavera.

Link to comment
Share on other sites

Pise ti kad ides na play da si u low bracketu crvenim slovima...inace ubedjen sam da matchmaking savrseno funkcionise znam da kad igram sa drugarom koji je stavio da je pocetknik ( prvi put kad startujete dotu2 pita vas za skill) gejmovi su mnogo laksi nego kad igram sam ili sa drugarima sa kojima igram uvek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...