Get Adobe Flash player
Pr0toSS

DOTA 2 - slobodna diskusija

Recommended Posts

gazio 5 rusa na fontani sa lancerom i popio mute na 2 dana...tuzno je kako su lose napravili ovaj communication report...

Mutovan sam stalno, al' ja im se bar posteno najebem mame :)

ma isto ali tu situaciju bas i nisam,CM bio pa sam se skoncetrisao na farmanje i popio mute od jebenih 5 ruskih degena,najebem se mame ovim smradovima iz valve-a i njihovoj glupoci...

ban jedino ne dobijem kad flejmujem ljude sa kojima sam u staku. inace sam mute 99% vremena

+,poceo sam da se navikavam da ne moze da se komunicira sa ljudima u doti :D

jesam ja jedini koji jos nije nikad mutovan :/

a svaki put kad se ulogujem javlja mi da je prosao moj report. to kad kobaja kapitenski naredi u trecem minutu da reportujemo ceo protivnicki tim

jesam ja jedini koji jos nije nikad mutovan :/

a svaki put kad se ulogujem javlja mi da je prosao moj report. to kad kobaja kapitenski naredi u trecem minutu da reportujemo ceo protivnicki tim

kobaya i kad pobedi reportuje celu protivnicku ekipu :)

P.S. Ja ne mogu da nadjem de da reportujem za communication :(

Edited by Silencer

kobaya i kad pobedi reportuje celu protivnicku ekipu :)

P.S. Ja ne mogu da nadjem de da reportujem za communication :(

To ti je prva opcija kad kliknes na report dugme :)

popih mute,168 h...pa sravnio bih rusiju sa lica zemlje,jednu nuklearnu po sred moskve i jednu u sibir za svaki slucaj da ne prezivi neka gamad

popih mute,168 h...pa sravnio bih rusiju sa lica zemlje,jednu nuklearnu po sred moskve i jednu u sibir za svaki slucaj da ne prezivi neka gamad

168h? Auh koliko puta si bio report-ovan? Ja sam imao na 24h i 48h , sta sledi dalje? Znam da sam citao negde ali ne mogu da se setim :/

196 :D

ја још немам довољно скила, да се концентришем на играње доте и флејмовање руса, тако да никад нисам био мјутован до сад.

168h? Auh koliko puta si bio report-ovan? Ja sam imao na 24h i 48h , sta sledi dalje? Znam da sam citao negde ali ne mogu da se setim :/

4-ti put

Auh...Imao sam najbolju partiju dote ikada (najretardiranija).

Cela ekipa melee - Doom, Pudge (obojica mjutovani), Nyx, Lycan i Void (ja) vs all ranged protivnicke (Sky, Warlock, Furion, Disruptor, Troll).

Kurira nemamo 20 minuta, dok ja nisam uzeo jednog.

Nema potrebe da kazem da nas gaze k'o najgore sline jedno 30-40 minuta, dok se pudge i doom prepucavaju preko promene imena na steamu. xD
Jedan preimenuje i "Retarded idiots", dok je drugi "can u doom warlock?", pa posle toga kada neko popije tonu basha za redom "GET BASHED!!", dok protivnicki warlock koji je, takodje, mjutovan preimenuje u "Get euls for void".

Placem i igram.

Ostanemo bez 2 lejna prilicno brzo i lako, pobedimo partiju. xD

Au, Mohr, pa ti zajebao i mene.Ja nisam mjutovan, evo, skoro nedelju dana. :tf:

Sackeas da prodje prvi dan reseta reporta, da svi ispucaju, i onda flejmujes od drugog dana pa do sledeceg reseta.Tako ja radim. :tf:

Edited by k0baya

Ignorisite ovog tamburica fest lika (nikolasi/reseto). 

Inace pusten u prodaju dota 2 compendium (cena je 8e)

Edited by Wizzzi^