Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

navijao za og ali ako mi je zbog nekog drago,to je burning,covek je pokazao da je najbolji carry od kad postoji dota 2 i to je kraj,i ja poslednji dan skoro ceo propustio a gledao sam ceo turnir :),OG ce biti u vrhu svaki turnir ali za potpunu dominaciju im treba bolji mider od ane,GG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

nijedna vest za novi patch,konacno da se i meni posle xyz godina svidi 1 update,mnogo dobrih stvari izbaceno/ubaceno,jedini minus mi je ogroman nerf na mk-a ali konacno cu imati razlog da cesce igram dotu,neutralci ponovo na 1 min respawn je ono cime sam najsrecniji,8 min bb cd,sto vise to bolje,izbaceni prokleti respawn talenti,izbaceno par shrajnova u bazi(da oce sve da ih izbace),cd prvih 5 min igre na shrajnovima,konacno igra sada ima koliko toliko smisla,igrao sam uglavnom supporte poslednjih pola godine jer nisam hteo da igram igru u kojoj nemam dovoljno neutralaca niti mogu da stackujem svaki minut :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

TI invites:OG,EG,TL,VP,IG i Newbee.

Ocekivano,kvalifikacije ce biti brutalne,pogotovo kineske.Svidja mi se kako su resili SEA region,bez direktnog invite-a,ali zato su dobili 3 mesta iz kvalifikacija.Svidja mi se i novi sistem odigravanja,18 ekipa u 2 grupe,poslednji tim u grupi ispada direktno,dok ostali idu u razigravanje.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, traktori said:

Je l' si i njemu uništavao kurire i fidovao jer nume digra?

sa swiftom nisam nikad igrao ali sa milanom jesam vise puta i pravo je zadovoljstvo bilo igrati sa njim,lik je rodjeni pobednik i try harduje cak i na pubu :),jako mi je drago zbog obojice

Link to comment
Share on other sites

hm,eh sad :/ [:D],sluske koristim samo kad smo 5 man pt i jedva me nateraju da udjem discord :),retardi uzmu 4 core role i cekaju mene da ih solo supportam,opekao se xyz puta,randomujem i glupiram se ceo game,poprilicno sam siguran da se "svako" ne trudi podjednako,o tiltovanju zbog russtarda necu ni da pocinjem,mozda napisem knjigu jednog dana ;),"attitude",taj odnos prema igri i ponasanje je verovatno najbitnija stvar i oni koji mogu da predju preko mnogo toga try harduju i dizu mmr...dok god valve boli ona stvar i ne uvede neke neophodne promene,uvek cu pre pobede da izaberem trollovanja maloumnih istocnih govana iz "bratske" nam rusije :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...