Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Bukvalno more ovakvih akauntova srecem, 200+ partija invoker/storm/ta/slark, poslednji mec pre 3 meseca na tom heroju, i onda

d7c72c4893c34b42a5d1c98047e15bb5.png

^ -1500mmra u 3 nedelje, problem je sto nisu ni blizu nivoa partije i bukvalno ih ostatak tima odrzi na povrsini da pobede, ili uguse tim u poraz.

Smara Steam i Volvo koliko im je blaga polisa za abjuzere, bar je acc buyere lako ukloniti iz sistema.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mmm s4 procvetao na poziciji, bas je dobre partije imao.

Odgledao sam sve osim jednog gejma, col WG je bio 6k pub nivo realno i previse je onaj prvi CoLov pick bio komedija da bi se ozbiljno shvatio matchup :) Bar je WG bio ozbiljan u pristupu protivniku!

VP IG je bio bas bas bas dobar za gledanje, sa mnogo dobrih individualnih igara, ali je ipak VP cudoviste od tima trenutno, nadigravaju sve cak i kad imaju slabiji pick, nisam mogao da verujem da su sa trax combom dobili NBee pre par dana, koji je imao stakovan kaunterpick protiv njih, jednostavno igraju fantasticno i ako sami ne pobede sebe, niko ih drugi nece pobediti. Da li moze CIS tim bez throwa na turniru tho?

EG Wings sam se fizicki iznervirao i nisam skoro hteo da gledam drugi gejm, jer je prvi gejm bio takav set malih muda kineskog tima kombinovan sa nekim mozga bez greskama support linije i onda su posle x vremena shitplaya poceli i cores da predaju gejm, a u sustini su imali sjajan lineup protiv EGevog picka. Smara me sto Cr1t pikuje na sigurice neke sa nekim uglavnom "na silu" pikovima, mada opet to vrvtno RTZ stalno trazi naixa u zadnje vreme. Ono sto su ice ice i Y uradili je kriminalizam ali kapiram da sad bar mogu da se vrate u Kinu da jure kurve i droge i uzivaju na cilimu slave TI osvajaca. Greota baciti pobedu na onaj nacin, ne mogu ni da zamislim sta su radili u drugom gejmu.

Izmedju ostalog rant u nekom group chatu od sinoc  na ice ice-ov gameplay, video tribute bi mu napravio na YT za kolicinu fejlovanja od sinoc, samo da znam da to nije pateticno sviranje k sa moje strane :/

e86d1b3ff17c4646a810dfcbd07781f1.png

 

3bd1b64f7deb436986faa0cb5cdf9c8e.png

 

I to su samo stvari kojih sam mogao da se setim posle gejma, ono iz glave, greota mi bilo da onako izgube posle dobrih odbrana. A nisam cak ni navijao za njih niti hejtujem EG, jednostavno im je support lineup bacio gejm posto su u midgejmu se stisli i prestali da forsiraju iz neke preterane obazrivosti.

 

OG MVP rutinska pobeda, bilo ok za gledanje tho ^_^

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Zašto je mapa nepreglednija nego ranije, ne mogu da provalim u čemu je problem.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

kako vam radi nova dota ja sam izgubio 25% frejmova a kada otvorim scoreboard u togu gejma frejmovi padaju na 30 lol 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

https://clips.twitch.tv/forev/ThoughtfulParrotSoBayed:tf::tf::tf:

Odvratan je heroj, jedini koji mi je isao na kurac vise od ovog je MK iz hona!

@Storm pisao sam vec na onom drugom topicu, meni je se fps u fajtovima prepolovio, pada i ispod 60, ovako van fajtova je oko 80-90, nekad 100, nema pravila, a bio je 120 konstanto uvek i to zato sam stavio to kao max fps

Edited by Jogi_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...